عکس اتاق خواب با چیدمان و دکوراسیونی امروزی و جدید

در این مطلب مجموعه ای از بهترین مدل های عکس اتاق خواب را برای سنین مختلف تهیه کرده ایم تا با مشاهده مدل های مختلف و چیدمان های متفاوت ایده های مناسبی برای تزیین دکوراسیون اتاق خواب خود بدست آورده باشید. بطور کلی برای داشتن اتاق خوابی مناسب و زیبا باید به مهم ترین عامل دکوراسیون اتاق یعنی رنگ آن توجه کنید. اولین نکته توجه به فضای اتاق و انتخاب رنگ متناسب با فضا و حالتی است که مشتاق داشتن آن در اتاق خواب خود هستید.  اگر اتاق خوابی کوچک در اختیار دارید می توانید از رنگ های روشن و یا کاغذ دیواری های وینیلی و براق استفاده کنید تا فضای اتاق بزرگ تر و دلبازتر جلوه کند. اگر پنجره ای در اتاق دارید سعی کنید آنرا با پرده ای هم رنگ با تِم کلی دکوراسیون اتاق خوابتان بپوشانید.

در اتاق خواب های کوچک بهتر است از پرده هایی با پارچه های نازک استفاده کنید تا اجازه ورود مقدار بیشتری از نور را به داخل اتاق بدهید، اینکار به بزرگ تر نشان دادن فضا کمک زیادی خواهد کرد. فراموش نکنید از سقف اتاق هم می توانید به بعدی دیگر به اتاق خواب خود اضافه کنید. اگر سقف اتاقتان بلند است می توانید از رنگ های تیره برای رنگ کردن آن استفاده کنید. همانطور که در عکس اتاق خواب زیر مشاهده می کنید رنگ ها هر کدام ویژگی ها و احساسات مربوط به خود را دارند.

باید مشخص کنید که خواهان چه مود و حالتی برای اتاق خواب هستید، بیشتر به سبک رمانتیک علاقه دارید یا آرامش بخش و یا خصوصی؟ رنگ های سرد، لطیف و معمولا رنگ های خنثی در ایجاد کردن حسی آرام و رمانتیک در اتاق خواب بسیار مناسب هستند. اما اگر بیشتر خواهان حالاتی هیجان انگیز، انرژی زا و شاد هستید می توانید به سراغ رنگ های گرم و روشن بروید.

در دکوراسیون اتاق خواب های زیر به چیدمان درست و صحیح وسایل توجه بسیار زیادی شده است. یک اتاق خواب مناسب باید علاوه براینکه مکانی برای استراحت و آرامش شما فراهم می کند، فضای کافی برای رفت و آمد و تعامل نیز داشته باشد. بنابراین از شلوغ کردن بی فایده اتاق خود پرهیز کنید و فقط وسایلی ضروری را به بهترین نحو در اتاق خود قرار دهید. یکی ازسریعترین راه های برای داشتن چیدمانی آرامش بخش استفاده متقارن از عناصر است. به این ترتیب چیدمام متقارن هرگونه پیچیدگی را از فضا پاک می کند و به شما خوابی آرام و بی دردسر را هدیه می کند.

bedroom-design-images (1)

bedroom-design-images (2)

bedroom-design-images (3)

مطالب مرتبط:

دکوراسیون خانه لوکس در استانبول ترکیه مدل سال ۲۰۱۵

طراحی دکوراسیون و تزیین اتاق خواب عروس / دیزاین و عکس

نمای خارجی ساختمان مدرن و امروزی با طراحی های مینمالیستی

bedroom-design-images (4)

bedroom-design-images (5)

bedroom-design-images (6)

bedroom-design-images (7)

bedroom-design-images (8)

bedroom-design-images (9)

bedroom-design-images (10)

مطالب پر بازدید:

مدل های جدید تزئین جزیره آشپزخانه با ایده های منحصر بفرد

چیدمان اتاق غذاخوری با مدل های متنوع میز ناهارخوری

مدل های جدید ست میز تلویزیون و تزیینات اتاق نشیمن

bedroom-design-images (11)

bedroom-design-images (12)

عکس اتاق خواب

bedroom-design-images (13)