ظروف پذیرایی شیک مناسب نوشیدنی و شیرینیجات در فصل تابستان

حال که به نیمه های فصل تابستان رسیدیم، مهمانی های تابستانی با نوشیندنی های خنک و خوردنی های شیرین روز به روز بیشتر و بیشتر می شود. در چنین دورهمی های شادی، ظروف پذیرایی شیک می تواند لذت و شادی ما را دو چندان کند. در این پست با تعدادی از بهترین مدل های ظروف پذیرایی مخصوص فصل تابستان آشنا خواهید شد که عمدتا توسط بسیاری از ما نادیده گرفته می شوند. اگر مهمان های زیادی در فصل تابستان دارید وجود ظروفی مانند لیوان، پارچ، پیش دستی و … با طراحی شیک و جدید ضروری است، مطمئن باشید با ظروف پذیرایی شیک، نوشیندنی ها و خوراکی های شما از آنچه که هست خوشمزه تر بنظر خواهد رسید.

در کنار ظروف شیک و جدید برای پذیرایی، اگر اندکی هم خلاقیت در تزیین نوشیدنی ها خود اضافه کنید دیگر همه چیز در بالاترین سطح قرار گرفت. شکل های زیر علاوه بر اینکه ویترینی از جدیدترین مدل های ظروف پذیرایی را  نشان می دهد، تا حدودی طریقه تزیین نوشیندنی ها و  میز پذیرایی را نیز مشخص می کند. برای مثال استفاده از نی های جالب و خاص برای لیوان نوشیدنی ایده ای ساده اما بسیار تاثیر گذار است. سعی کنید همیشه نوشیدنی های خود را همراه با نی های ویژه و شیک در اختیار مهمانانتان قرار بدهید.

ظروف-پذیرایی-شیک (32)

مسلما یکی از مهم ترین بخش مهمانی ها تابستانی نوشیندنی های خنک هستند. لیوان هایی که عمدتا برای این هدف در نظر گرفته می شوند طرحی استوانه و بلند دارند که در عین سادگی شیک و بسیار کارآمد هستند. اما برای آنهایی که دنبال اندکی تفاوت و خلاقیت هستند لیوان های بسیار متنوعی با طرح های بیشمار تولید شده که در زیر با چند نمونه از آنها آشنا خواهید شد. بعضی از لیوان ها ارتفاع کم اما قطر زیادی دارند و برخی دیگر به صورت مخروط برعکس طراحی شده اند طوریکه با افزایش ارتفاع، قطر لیوان نیز بیشتر می شود.

ظروف-پذیرایی-شیک (16)

ظروف-پذیرایی-شیک (1)

ظروف-پذیرایی-شیک (19)

ظروف-پذیرایی-شیک (4)

بخش مهم دیگر تزیینات سفره مهمانی تابستانی ظرف میوه است. علاوه بر طرح و شکل ظرف، رنگ آن نیز در این مورد بسیار مهم است. رنگی که اغلب توصیه می شود سفید است زیرا علاوه بر سادگی به زیبایی رنگ های متنوع میوه های درون خودش را نمایان می کند و به آنها ظاهر جذاب و لذیذتری می دهد. اما از ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ های تابستانی مانند زرد و آبی نیز می توانید استفاده کنید. شکل ظرف بستگی به سلیقه خودتان دارد البته گزینه ها بقدری زیاد هستند که نمی شود روی مدل خاصی متمرکز شد با این حال در شکل های زیر تعدادی از زیباترین و ساده ترین ظروف میوه خوری را جمع آوری کردم.

ظروف-پذیرایی-شیک (27)

ظروف-پذیرایی-شیک (14)

ظروف-پذیرایی-شیک (15)

ظرف و پیش دستی برای دسر و خوردنی ها مختصر در مهمانی ها بخش مهمی را تشکیل می دهد. این ظروف بیشتر از سایر ظروف در دسترس مهمانان است و به همین خاطر اگر از طراحی ویژه ای برخوردار باشد توجه و تحسین مهمانان را در پی خواهد داشت. یکی از ایده های جالب در طراحی این ظروف مدل هایی است که حاشیه ای رنگی دارند، دقیقا مانند ظروفی که در شکل زیر مشاهده می کنید. هر ظرف حاشیه رنگی متفاوتی دارد که به رنگارنگ شدن سفره غذا کمک بسیاری می کند. مهمانی تابستانی در مورد رنگ هاست، بنابراین هر چه رنگ ها متنوع تر باشند سفره زیباتری خواهید داشت.

ظروف-پذیرایی-شیک (25)

ظروف-پذیرایی-شیک (24)

ظروف-پذیرایی-شیک (23)

ظروف-پذیرایی-شیک (21)

ظروف-پذیرایی-شیک (13)

ظروف-پذیرایی-شیک (33)

پارچ آب میوه خوری بهتر است با پارچ های معمولی که برای نوشیدن آب ساده مصرف می شود فرق داشته باشد، آب میوه خوری ها دیزاین متفاوتی دارند که دقیقا برای همین هدف طراحی شده اند. شیشه پارچ آب میوه خوری ها طوری طراحی شده که رنگ های محتوای موجود درونش را با شفافیت بیشتری نشان دهد. اینگونه علاوه بر زیبایی بیشتر سفره، توجه افراد به طرح ویژه پارچ نیز جلب می شود. پارچ هایی که در شکل زیر مشاهده می کنید دقیقا از همین طراحی ویژه و منحصر بفرد بهره می برند.

ظروف-پذیرایی-شیک (12)

ظروف-پذیرایی-شیک (36)

ظروف-پذیرایی-شیک (38)

ظروف-پذیرایی-شیک (8)

ظروف-پذیرایی-شیک (6)

شاید برایتان جالب باشد که در دنیای طراحی باید به کوچکترین جزئیات نیز توجه ویژه ای داشته باشید. نی یکی از همین جزئیات است که اغلب نادیده گرفته می شود در صورتی که مدل شیک آن به طور کلی فضای اطراف میز و سفره غذاخوری را متحول می کند. برای نوشیدنی های خنک تابستانی بهترین نی ها مدل های ساده و لوله ای هستند که در رنگ ها و طرح های بسیار زیادی تولید می شوند قاعدتا برای هماهنگی با تم تابستانه  همین مدل های رنگارنگ انتخاب معقول تری هستند. البته مشخص است که انتخاب نی کاملا به سلیقه شما ربط دارد، نکته مهم این است که این ابزار ساده را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

ظروف-پذیرایی-شیک (30)

ظروف-پذیرایی-شیک (29)

ظروف-پذیرایی-شیک (7)

ظروف-پذیرایی-شیک (3)

ظروف-پذیرایی-شیک (18)

در ادامه انواع مختلف ظروف پذیرایی جدید و شیک مخصوص مهمانی های تابستانی را مشاهده خواهید کرد:

ظروف-پذیرایی-شیک (40)

ظروف-پذیرایی-شیک (39)

ظروف-پذیرایی-شیک (37)

ظروف-پذیرایی-شیک (35)

ظروف-پذیرایی-شیک (34)

ظروف-پذیرایی-شیک (31)

ظروف-پذیرایی-شیک (26)

ظروف-پذیرایی-شیک (22)

ظروف-پذیرایی-شیک (20)

ظروف-پذیرایی-شیک (17)

ظروف-پذیرایی-شیک (11)

ظروف-پذیرایی-شیک (5)

Exotic Fruit Dish with Dragon Fruit, pitahaya,strawberries and  orange slices

ظروف-پذیرایی-شیک (2)

ظروف پذیرایی شیک

Exotic Fruit Dish with Dragon Fruit, pitahaya,strawberries and orange slices