مدل های جدید و مدرن ظروف سرامیکی پذیرایی و پخت و پز در سال 1398

در عصر مدرن امروز، کاربردهای بسیاری برای سرامیک ها تعریف شده که شمردن آنها حقیقتا ناممکن است. بین کاربردهای گوناگون این ماده، ظروف سرامیکی پذیرایی فقط بخش بسیار کوچکی را به خود اختصاص می دهد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سرامیک نقش بسیار مهمی در جراحی استخوان، عایق های الکتریکی، ابر رساناها و حتی سفرهای فضایی ایفا می کنند. اما بیشتر ما هم به صورت روزانه با سرامیک ها سروکار داریم بدون اینکه متوجه باشیم. در خانه، سرکار و مکان های عمومی سرامیک ها کاربردهای گوناگونی در تقریبا همه جا دارند که شامل ظروف پخت و پز، دکوری ها، مبلمان، چراغ و روشنایی و کفپوش ها و دیوارپوش ها نیز می شود.

مدل های جدید و مدرن ظروف سرامیکی پذیرایی و پخت و پز در سال 1398

 

اشیاء سرامیکی آورده شده در این پست جزئی از وسایلی هستند که تقریبا هر روزه با آنها سرکار داریم و به همین خاطر برای ما مفید هستند. جای تعجبی ندارد که بگوییم سرامیک ها نقش مهمی در زندگی ما دارند، هم از جنبه احساسی، شخصیتی، فرهنگی و هم از جنبه تاریخی. سرامیک از آن دست ابزارآلات است که نسل ها بین مردم منتقل شده و به همین خاطر قدمتی چند صد ساله دارد. در سرامیک ها شما طرح هایی را می بینید که ساده، پیچیده، ارزان، گران، کاربردی، دکوری، سخت و نرم هستند. سرامیک ماده ای است که در طراحی داخلی کاربردی بسیاری دارد و به بسیاری از وسایل هویت و زیبایی می بخشد.

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (17)

ما معمولا هدف از داشتن یک وسیله را براساس دیدگاه و عقایدمان نسبت به آن وسیله تعریف می کنیم، سرامیک ها جزء وسایلی هستند که ما دوست داریم با آنها ارتباط داشته باشیم. محبوب ترین مدل های سرامیک را معمولا ظروف آشپزخانه و پذیرایی تشکیل می دهند. ظروف سرامیکی زیر برای قرار دادن روی میز ناهارخوری یا قرار دادن در بوفه پذیرایی، گزینه بسیار مناسبی هستند. این مدل ها هم کیفیت و کارایی بالایی دارند و هم زیبایی خاصی که مطمئنا هر فردی در برخورد اول با آنها متوجه این مورد اساسی در آنها خواهد شد.

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (6)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (16)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (30)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (4)

در کنار ظروف پذیرایی، ظروف پخت و پز نیز از جایگاه ویژه ای نزد تمامی خانه دارها برخوردار هستند. امروزه که بیشتر وسایل قابلمه و ماهی تابه های تفلون و چدن فراگیر شده، مدل های سرامیکی سرآمد تمامی طرح ها هستند. این ظروف بسیار باکیفیت و در عین حال ایمن و بسیار زیبا هستند طوری که حتی هنگام غذا درست کردن نیز از کار با آنها لذت خواهید برد. شکلی که در زیر مشاهده می کنید فقط یک نمونه از ست ظروف پخت و پز سرامیکی است که با رنگ سفیدش، در هر جایی که قرار بگیرد سریعا نگاه ها را متوجه خود خواهد کرد.

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (3)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (2)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (19)

سرویس چایخوری بخش بسیار مهمی از ظروف پذیرایی را شامل می شود که خصوصا نزد ما ایرانی ها جایگاه ویژه ای دارند. نوشیدنی عموم مردم ایران چای است و به همین خاطر نباید در زمینه انتخاب این ظروف عجولانه، بی دقت و بی توجه تصمیم گیری کرد. مطمئن باشید که لذت نوشیدن یک چای تازه و لب سوز، در لیوان ها و فنجان های شیک و کاربردی دوچندان خواهد بود. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین طرهای سرویس چایخوری سرامیکی را مشاهده می کنید که علاوه بر استحکام و کیفیت بالا، ظاهر بسیار خاص و یگانه ای دارند.

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (12)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (5)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (23)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (24)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (15)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (8)

کاسه های سوپ خوری نیز بخش عمده ای از ظروف سرامیکی پذیرایی را شامل می شوند. کاسه های سرامیکی طرح های بسیار متنوعی به خود می گیرند، از طرح های کلاسیک و شبه سفالی گرفته تا مدل های بسیار مدرن و منیمال که برای علاقمندان به سبک مدرن و یا صنعتی طراحی شده است. مدل های مدرن کاسه های سرامیکی طرحی ساده و بدون نقش دارند در حالی که مدل های کلاسیک هم نقش های زیادی بروی خود دارند و هم به شکل دایره و گرد هستند. طبعا رنگ مدل های مدرن و کلاسیک نیز مانند تفاوت این دو سبک در طراحی داخلی، یکی ساده و دیگری چند رنگ است.

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (29)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (31)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (20)

پارچ سرامیکی نیز طرح های بسیار زیبایی دارد که در این پست گذاشتن آنها لازم بود. پارچ ها در سفره پذیرایی مقابل مهمانان نقش مهمی دارند زیرا هم اندازه بزرگتری نسبت به سایر ظروف دارند و دسترسی و کار با آنها بیشتر بوده که باعث می شود طرح و دیزاین آنها سریعا مورد توجه قرار بگیرد. طرح پارچ های سرامیکی تنوع زیادی دارد که در شکل های زیر تعدادی از جالب ترین و شیک ترین مدل ها را مشاهده خواهید کرد. این مدل ها طراحی خلاقانه ای دارند قطع به یقین هنگام قرار گیری روی سفره شما، تحسین همگان را در پی خواهند داشت.

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (10)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (18)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (25)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (7)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (1)

طرح های دیگر نیز در ادامه آمده اند:

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (11)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (13)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (14)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (21)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (22)

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (27)

ظروف سرامیکی پذیرایی

ظروف-سرامیکی-پذیرایی (28)

 • نحوه نمایش کالاها

خرید سوفله گلدکیش مدل HM1506

برای پذیرایی مناسب از مهمانان، ظروف سرو و پذیرایی خوب هم لازم است. هرچه ظروفی که استفاده می‌کنیم، برای محتویاتش مناسب‌تر باشد، سرو غذا اصولی‌تر و در نهایت جلوه‌ی بهتری خواهد داشت.

۲۱۲,۰۰۰ تومان

خرید ماگ دمنوش ساز سرامیکی تایلندی - ارگانیک - مدل Green Head

ماگ دم‌نوش ساز سرامیکی مدل “Green Head” محصول کارخانه “INDRA Ceramic” تایلند است.

۸۹,۰۰۰ تومان

خرید ست قوری و ماگ سرامیکی تایلندی - ارگانیک - مدل Blue Cactus

اگر به دنبال یک سِت قوری و ماگ کوچک و جمع‌وجور هستید که برای یک یا دو نفر بتوان با آن چای یا دمنوش آماده کرد، پیشنهاد ما برای شما مجموعۀ قوری و ماگ مدل” Blue Cactus ” ساخت کارخانه “ایندرا سرامیک” تایلند است

۱۰۹,۰۰۰ تومان

خرید سوفله گلدکیش مدل HLB0693

نوع ظرفی که برای سرو غذای دست‌پخت خودتان استفاده می‌کنید، نشان از سلیقه و اهمیتی که به آشپز‌تان می‌دهید، دارد.

۲۲۹,۰۰۰ تومان

خرید ظرف پخت گلدکیش مدل GK552729

ظروف پختی که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد باید از استاندارد ساخت بالایی برخودار باشد تا در طول فرایند طبخ، مواد آسیب‌رسان به محتویات ظرف وارد نکند.

۸۰,۰۰۰ تومان

خرید اردو خوری سرامیکی کد 080020084

مشخصات

 • ابعاد
  17 * 29 سانتی متر
 • وزن
  380 گرم
 • جنس
  سرامیک
۲۴,۰۲۰ تومان

خرید ظرف پخت گلدکیش مدل GK554326

از آشپزی خود لذتی چندین برابرخواهید برد اگر در ظروفی پخت‌وپز کنید که علاوه بر زیبایی از استاندارد و کیفیت بالایی نیز برخوردار باشند.

۸۸,۰۰۰ تومان

خرید اردور خوری سرامیکی reinforced طرح قلب

مشخصات

 • ابعاد
  3× 21× 29 سانتی متر
 • وزن
  700 گرم
 • جنس
  سرامیک
۳۰,۷۰۰ تومان

خرید ست قوری و فنجان سرامیکی تایلندی - ارگانیک - مدل Blue Gity

قوری‌های سرامیکی برای آماده کردن چای و دمنوش گیاهی انتخاب مناسبی است، زیرا طعم و رنگ نوشیدنی داخل آن به هیج عنوان تغییر نمی‌کند.

۱۰۹,۰۰۰ تومان

خرید ست کتری و قوری رز مدل 2018

کتری و قوری سرامیکی قابل استفاده بر روی شعله مستقیم گاز دارای روکش سیلیکونی نسوز بر روی دستگیره ها و درب کتری و قوری،داری 6 طرح مختلف

۲۲۰,۰۰۰ تومان

خرید ست جا ادویه 3 پارچه سرامیکی مدل 126

مشخصات

 • ابعاد
  33*11.5*15 سانتی متر
 • وزن
  1250 گرم
 • جنس بدنه
  سرامیک
۱۸۵,۰۰۰ تومان

خرید ماگ دمنوش ساز سرامیکی تایلندی - ارگانیک - مدل Red Head

ماگ دم‌نوش ساز سرامیکی مدل “Red Head” محصول کارخانه “INDRA Ceramic” تایلند است

۸۹,۰۰۰ تومان

خرید سِت قوری و ماگ سرامیکی تایلندی - ارگانیک - مدل Red Cactus

اگر به دنبال یک سِت قوری و ماگ کوچک و جمع‌وجور هستید که برای یک یا دو نفر بتوان با آن چای یا دمنوش آماده کرد

۱۰۹,۰۰۰ تومان

خرید تابه سرامیکی دو طرفه الیستین سایز 32

مشخصات

 • ابعاد
  26 ×32 ×8 سانتی‌متر
 • وزن
  3000 گرم
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • جنس روکش
  سرامیک
۲۷۵,۰۰۰ تومان

خرید سوفله گلدکیش مدل HLB0436-2H

حتما بارها اتقاق افتاده که میز شام را برای مهمانان خود آماده کرده‌اید ولی آن‌ها با کمی تاخیر به مهمانی رسیده و در نهایت غذا سرد شده و کیفیت خود را از دست داده است

۳۹۰,۰۰۰ تومان

خرید ظرف سوفله گلدکیش مدل GK50412

در انتخاب ابزار پذیرایی از مهمانان، سلیقه بیشترین نقش را دارد. البته در میان دامنه‌ی گسترده‌ای که از ابزار آشپزی وجود دارد، این انتخاب به نظر سخت می‌آید.

۳۱۵,۰۰۰ تومان

خرید ظرف عسل خوری مدل سرامیکی کد H301 همراه دو عدد زیر لیوانی نمدی طرح قلب

نحوه سرو هر نوع خوراکی متنوع است و ما برای هر کدام ظرف مخصوص به خود را در نظر می گیریم.

۴۵,۰۰۰ تومان

خرید قابلمه سرامیکی بلاومان مدل BL-1557N سایز 28

قابلمه‌ها از ابزاری هستند که بیشترین استفاده را در آشپزخانه و آشپزی دارند، بلاومان (Blaumann) در طراحی و تولید سرویس‌های قابلمه و پخت و پز یکی از بهترین‌ها است.

۵۸۷,۰۰۰ تومان

خرید سوفله گلدکیش مدل HLB0689

ظرف سوفله یکی از پرکاربردترین ظروف سرو و پذیرایی محسوب می‌شود. طراحی این ظرف بسیار خاص و پرمصرف است و برای هر خانه‌ای موردنیاز. اکثرا میزبان‌ها نگران سرد شدن غذای خوش‌طعم و خوش‌عطرشان هستند.

۱۹۰,۰۰۰ تومان

خرید ست قوری و فنجان سرامیکی تایلندی - ارگانیک - مدل Blue Eye

قوری‌های سرامیکی برای آماده کردن چای و دمنوش گیاهی انتخاب مناسبی است، زیرا طعم و رنگ نوشیدنی داخل آن به هیج عنوان تغییر نمی‌کند.

۱۰۹,۰۰۰ تومان