طرح روی دیوار – مدلهای طراحی روی دیوار عجیب و نقاشی های زیبا

طرح روی دیوار یکی از جالبترین کارها در بحث دکوراسیون می باشد. اگر برای دیوار اتاق منزل و یا غرفه خود در نمایشگاه ها بدنبال طرحی یا نقاشی روی دیوار غیرمعمول و شگفت انگیز هستید در این مطلب با تعدادی از نمونه های عجیب و جالب طراحی روی دیوار برای پر کردن فضای خالی دیوارتان آشنا خواهید شد.

در اولین نمونه به سراغ طرح دیوار مکان های عمومی می رویم. دو عکس اول مربوط به طرح جالبی است که سامسونگ برای غرفه محصولات خانگیش در نمایشگاه انتخاب کرده است، علاوه براینکه به فضای محیط کاملا می آید نظر مردم و بازدید کنندگان هم بخود جلب می کند. عکس سوم هم مربوط به طرح روی دیوار یک شرکت خصوصی طراحی در انگلستان است:

1

مدل طراحی روی دیوار گرافیکی بسیار زیبا

2

 

3

برای طرفداران کمیک بوک ها این طراحی دیوار همان چیزی هست که می خواهند. چرا به طراحی ابرقهرمان مورد علاقه یا تبهکار شرور کمیک بوک ها بروی دیوار اتاقتان نپردازید؟ هم اکنون شرکت هایی هستند که این طرح ها را با هر اندازه ایی که بخواهید برایتان بروی دیوار رسم می کنند. یا اگر خودتان دستی در نقاشی دارید می توانید با پروژکتور خط های مرزی را مشخص کرده و شروع به رنگ کردن طرح بکنید:

طرح نقاشی روی دیوار جالب

موضوع مرتبط: تزیین دیوار اتاق کودک – انواع مدل طراحی و نقاشی اتاق کودک

4

در یکی از ساده ترین طرح ها فقط با رنگ کردن قوطی های مصرف شده و قرار دادن آنها در محفظه ایی شیشه ایی، دکور دیواری هنری خود را داشته باشید که توجه دیگران را بخود جلب خواهد کرد:

موضوعات مرتبط:

باکس دیواری – انواع مدل قفسه دیواری و شلف چوبی و طاقچه مدرن

مدل میز تلویزیون بهمراه مدل کمد دیواری مدرن و زیبا

5

این مدل بیشتر برای طرح دیوار کافی شاپ و رستوران کلاسیک مناسب است.

استفاده از یک فریم بزرگ مکان مناسبی برای قرار دادن دوچرخه یا هر وسیله قدیمی و عتیقه ایی که در اختیار دارید خواهد بود:

Bicycle-art

ایده نقشه بزرگ از جهان یا نقاطی که علاقه رفتن به آنجا را دارید برای طرح روی دیوار اتاق خواب می تواند بسیار جالب و آرامش بخش باشد:

6

نوشتن جمله ایی معروف یا جمله ایی از خودتان یا جمله ایی در باب خانواده تان بروی دیوار اتاق هم می تواند ایده جالب توجه ایی باشد:

8

موضوعات مرتبط:

راهنمای انتخاب رنگ دیوار – آشپزخانه ، اتاق خواب ، نشیمن ، اتاق کودک

اما شاید بهترین گزینه برای طراحی روی دیوار منزل از نظر دوستداران طبیعت استفاده از گیاه های بالا رونده در منزل یا اتاق خودتان است که جلوه محیط را به کل عوض می کند:

9

می شود بهترین مدل در این مطلب را به عکس پایین اختصاص داد تصور کنید صبح با زنگ 12 عدد ساعت از خواب بیدار شوید چه حسی خواهید داشت؟ اما دقیق تر که نگاه می کنید متوجه ثابت بودن هر کدام از ساعت ها می شوید که بروی عددی که به ساعت بزرگ تر مربوط می شود ایستاده اند:

10

 

مدلی از قفسه هایی با طرح سه بعدی:

  

11

12