طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

تاریخچه داستان های مصور به سال های بسیار دور بر میگردد. تقریبا از سال 1700 در ژاپن شروع شدند و در اوایل 1800 میلادی به اروپا راه یافتند و نهایتا درسال 1933 در آمریکا رواج پیدا کردند و رفته رفته از داستان ها کوتاه در روزنامه ها جدا و به صورت کتاب های مستقل امروزی درآمدند. کمیک بوک ها تا کنون سه دوره متفاوت طلایی، نقره ایی و برنزی را پشت سر گذاشته اند تا به محبوبیت بی حد و اندازه عصر حاضر برسند. با افزایش فیلم های ساخته شده براساس داستان هایی با محوریت ابرقهرمانان روز به روز به علاقمندان این سری اضافه می شود تا جایی که وسایل و لوازم متعددی با موضوع ابرقهرمانان در بازار بصورت گسترده تولید می شوند. در این قسمت به معرفی طراحی دکوراسیون خانه ایی می پردازیم که تم بکار رفته در آن از داستان های کمیک بوکی قرض گرفته شده است خانه ایی که متعلق به زوجی جوان است که از علاقمندان پرباقرص داستان های مصور هستند.

این خانه در شهر تینان در جنوب شرقی کشور تایوان قرار گرفته و توسط شرکت IvanHouseDesign طراحی شده است. با یک نگاه به داخل خانه متوجه می شویم که چقدر کار و توجه به جزییات برای فراهم کردن کامل خواسته های مشتری انجام شده است. بلافاصله پس از ورود به خانه با دیواری به رنگ آبی روشن، نور خورشید و آجرهای کلاسیک سفید رنگ برخورد می کنیم که در کنار یکدیگر فضایی گرم و خوش را برای مهمانان بوجود می آورد. عناصر طبیعی مانند گیاهان گلدانی در دکوراسیون خانه با دیوار سبز رنگِ دیوار بقل آشپزخانه ترکیب می شود تا فضایی الهام بخش را شکل می دهند.

1

2

3

موضوعات مرتبط:

عکس و مدل دکوراسیون اتاق خواب نوجوان مدرن و شیک

انواع طرح و مدل تخت نوزاد / عکس دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

ایده های جذاب طراحی و دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن و شیک

4

5

اما عناصر کمیکی در طراحی دکوراسیون خانه هم در نهایت شیکی و زیرکی ساخته شده اند. از ماسک های آویزان شده،  قالی و کوسن هایی به شکل ابرقهرمانان گرفته تا سپر کاپیتان امریکا که بنظر می رسد محکم به دیوار برخورد کرده است همه و همه مهمانان را به کاووش در سرتاسر خانه دعوت می کند. اما استفاده زیرکانه در جایی مشخص می شود که متوجه می شویم سپر کاپیتان امریکا در حقیقت لامپ روشنایی راهرو است تا عنصر خلاقیت هم در طراحی این خانه به کمال برسد.

6 6s

7

8

9

عشق به داستان های کمیکی در همه جای دکوراسیون خانه دیده می شود حتی  در طراحی آشپزخانه. با اندکی دقت متوجه می شوید که اوپن آشپزخانه به صورت بال هواپیما طراحی شده تا تمامی نگاه ها را بخود جلب کند و البته مقداری فضایی صنعتی به محیط بدهد.

10

موضوعات پربازدید:

چگونه اتاق نشیمن مدرن داشته باشیم – دکوراسیون اتاق نشیمن

انواع طرح و مدل کتابخانه دیواری / عکس شلف دیواری چوبی و ام دی اف

مدل کابینت ام دی اف آشپزخانه های مدرن / عکس کابینت mdf

12

13