طراحی دکوراسیون آپارتمان کوچک 29 متری – چیدمان

آپارتمان های کوچک امروزه به بخش جدایی ناپذیر شهرهای بزرگ تبدیل شده اند. در دکوراسیون آپارتمان کوچک همه چیز باید دقیقا درجای خودش باشد بدون کوچکترین حرکتی. وقتی که شما فقط با چند متر مربع از فضای کف سروکار دارید دیگری جایی برای وسایل اضافه حتی یک چمدان اضافه هم باقی نمی ماند. از کانسپت و مفهوم تا طراحی واقعی چنین آپارتمان کوچکی باید بسیار بسیار دقیق عمل کنید. آپارتمانی که در این پست مشاهده می کنید ویژگی های بالا کاملا در موردش صدق می کند. در چیدمان و طراحی آپارتمان کوچک این پست هر وسیله ایی هدف و مکان مشخص به خودش را دارد. هدف طراحان سبکی و سرسری طراحی کردن آپارتمان ها نیست بلکه هدف داشتن استایل مخصوص آپارتمان کوچک است.

آپارتمان اول فقط 29 متر مربع مساحت دارد اما با طراحی و چیدمان دقیق خود توانسته راحتیِ لازم برای زندگی مجردی را فراهم کند.  استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون منزل فضا را کاملا باز و بزرگ نشان می دهد حتی با وجود فقط دو عدد پنجره که بطور کامل هم باز نمی شوند باز هم این آپارتمان کوچک فضایی دلگیر به خود نمی گیرد.

اتاق خواب که خود بخشی از فضای اتاق نشیمن را تشکیل می دهد با یک پرده ساده سفید رنگ در مواقع لازم از بخش دیگر این آپارتمان کوچک جدا می شود و تبدیل به اتاق خوابی کاملا خصوصی می شود. استفاده از چوب طبیعی سفید و خاکستری رنگ در طراحی آپارتمان کوچک این پست این اجازه را به مالک می دهد تا در هر زمانی که می خواهد رنگ ها را تغییر داده و به تِم آنها اضافه یا کم کند. البته یکی دیگر از مزایای طرح سفید و خاکستری بخصوص در آشپزخانه این است که غذای رنگارنگ شما به سرعت تمام توجهات را بخود جلب خواهد کرد.

در طراحی حمام و سرویس بهداشتی خانه از رنگ سفید کلاسیک استفاده شده که تماما با دوش حمام هارمونی زیبایی بوجود آورده است. در طراحی سرویس بهداشتی هم نهایت دقت بکار رفته تا از حداقل فضا حداکثر استفاده بشود که نتیجه آن ساخت روشویی با ابعاد بزرگ و مدرن شده است.

1

چیدمان آپارتمان کوچک 29 متری

2

طراحی داخلی آپارتمان 29 متری

3

چیدمان آپارتمان 29 متری

4

دکوراسیون آشپزخانه آپارتمان 29 متری

5

موضوعات مرتبط:

انواع مدل میز ناهار خوری چوبی و میز تلویزیون سنتی در چیدمان مدرن

مدل میز تلویزیون بهمراه مدل کمد دیواری مدرن و زیبا / عکس

6

نحوه طراحی اتاق خواب آپارتمان کوچک 29 متری

7

موضوعات مرتبط:

ایده های طراحی داخلی آپارتمان کوچک ۳۳ متری – دکوراسیون مدرن در فضای کوچک

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ساده ایتالیایی / عکس

8

نقشه طراحی در آپارتمان های کوچک

apartment-floorplan3-600x299

طراحی دکوراسیون آپارتمان کوچک – حمام و سرویس بهداشتی

bright-white-bathroom-600x600