طراحی داخلی مدرن / نمونه ایی از تکامل مدرنیسم در معماری داخلی

خانه ایی که در این قسمت به بررسی آن می پردازیم در سال 2013 کامل شد و به نمونه ایی نفس گیر و زیبا در معماری نوینگرا تبدیل شد. نام این مکان “خانه احیا شده” یا “Redux House” است و توسط شرکت معماری Studio mk27 در سائوپائولو و هیئت طراحی به سرپرستی Marcio Kogan از ابتدا تا پایان طراحی و ساخته شد. پروژه تمام شده مانند یک کتاب آموزشی درباره خطوط ساده، کامل و مدرن در طراحی است از پنجره های فریبنده گرفته تا دیوارهای بتنی خانه همگی با جزئیات کامل طراحی شده اند. اما هنگامی که به داخل خانه قدم می گذارید باز هم بیشتر شگفت زده خواهید شد. (طراحی داخلی مدرن)

مانند دیگر پروژه ها تیم معماری باید طراحی خود را از تمرکز بروی محیط طبیعی و دشت سرسبز اطراف خانه شروع میکرد. آنها تصمیم گرفتند خانه را در بلندترین نقطه منطقه بسازند تا به مالکان خانه منظره ایی تماشایی و کامل از غروب خورشید در دشت سرسبز  Quinta da Baroneza برزیل را هدیه بدهند.
اما بیشترین چیزی که در نمای خارج این طراحی داخلی مدرن جلب توجه می کند سقف و کف دوتکه ساختمان هستند که مانند ساندویچی پنل های شیشه ایی را در برگرفته اند. این قطعه های بتنی حس بزرگ و مدرن بودن یک محیط را به نهایت خود می رساند. پنل کف خانه حدود 50 سانتی متر از کف زمین فاصله دارد تا حس شناور بودن خانه را به بیننده و مالکان منتقل کند. از طراحی داخل خانه تا استخر خارج و پنل های چوبی تا شده در نمای خارج خانه طوری طراحی شده اند که همگی جزئی از طبیعت باشند و با نگاه کردن به آنها متوجه حضور و زندگی دربین آسمان، دشت و زمین سرسبز بشوند. پنل های چوبی بعنوان پرده هم عمل می کنند تا قسمت های خصوصی خانه مانند اتاق خواب را پوشش دهند و از نفوذ نور زیاد به داخل آنها جلوگیری کند.

1

مدرنیسم در دکوراسیون و معماری داخلی منزل

2

طراحی داخلی مدرن ساختمان

3

موضوعات مرتبط:

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ساده ژاپنی

انواع مدل تابلو های هنری مدرن برای دکوراسیون منزل

ایده های طراحی داخلی آپارتمان کوچک ۳۳ متری – دکوراسیون مدرن در فضای کوچک

4

طراحی داخلی منزل مدرن

5

چیدمان طراحی داخلی و معماری مدرن

6

7

طراحی داخلی منزل مدرن در آمریکا

8

موضوعات پر بازدید:

انواع مدل کابینت فلزی در دکوراسیون آشپزخانه مدرن / تصاویر

استفاده از سنگ های لوکس در دیوار و کف دکوراسیون منزل / عکس

طرح روی دیوار – مدلهای طراحی روی دیوار عجیب و نقاشی های زیبا

9

معماری داخلی و طراحی داخلی مدرن و شیک

10

11

تکامل مدرنیسم در معماری داخلی و دکوراسیون

12

طراحی داخلی خانه شیشه ای

13

14