طراحی داخلی زیرزمین خانه با دکوراسیونی کامل و بسیار زیبا 

بسیاری از افراد در راستای نادیده گرفتن فضاهای گرانبهای موجود در منزلشان مکان بسیار مهمی که در زیر خانه قرار گرفته است را فراموش می کنند. طراحی داخلی زیرزمین خانه و دوباره سازی آن نیازمند پیروی از هیچ قانون و قاعده ای نیست و هر کسی هر جوری که می خواهد می تواند این مکان را طراحی کند، تنها چیزی که باید در این زمینه رعایت کرد نکات ایمنی در طراحی و بازسازی است. در شکل های زیر با طرح هایی آشنا خواهید شد که خلاقیت در آنها حرف اول و آخر را میزند.

فضا در خانه با چیدمان صحیح ایجاد می شود و با چیدمان نادرست نیز از بین می رود، این تعریف ممکن است برای بعضی ها نادرست باشد چرا که آنرا بیش از حد اختیاری و قرار دادی نشان می دهد در صورتی که فضا کاملا به سیستم طراحی مرتبط است. اما در حقیقت این جمله حداقل در مورد فضای داخلی خانه کاملا درست و دقیق است. بسیاری از خانه دارها فضای گرانبهای خود را با چیدمان نادرست و نداشتن درک مناسب از خواسته خود، از بین می برند و در عین حال دائم از کمبود فضای خانه شکایت می کنند.

زیرزمین های بسیار زیبایی که در زیر آورده شده اند همگی درباره نحوه چیدمان درست و ایجاد فضایی هیجان انگیز در دکوراسیون هستند. چیدمان اصولی یک زیرزمین باید کاملا با دکوراسیون اصلی خانه هماهنگ باشد و از لحاظ زیبایی و کارایی چیزی از آن کم نداشته باشد. باید قبول کرد که دیگر دوران زیرزمین های قدیمی پر از خاک و تار عنکبوت و اغلب ترسناک گذشته است، وقت آن رسیده که به استایل زیرزمینی روی بیاوریم.

 Basement-decoration-ideas (1)

Basement-decoration-ideas (9)

Basement-decoration-ideas (2)

Basement-decoration-ideas (3)

Basement-decoration-ideas (4)

Basement-decoration-ideas (5)

Basement-decoration-ideas (6)

Basement-decoration-ideas (7)

Basement-decoration-ideas (8)

Basement-decoration-ideas (10)

Basement-decoration-ideas (11)

Basement-decoration-ideas (12)

Basement-decoration-ideas (13)

Basement-decoration-ideas (14)

Basement-decoration-ideas (15)

Basement-decoration-ideas (16)

Basement-decoration-ideas (17)

طراحی داخلی زیرزمین خانه

Basement-decoration-ideas (18)


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!