روشهای طراحی داخلی و دیزاین اتاق خواب همراه با عکس

همه ما دوست داریم در اتاق خواب مخصوص خودمان در آخر یک روز کاری استراحت کنیم و به آرامش برسیم. اما بسیاری از ما هم به دلایلی عجولانه عمل می کنیم و بهطراحی داخلی اتاق خواب و دیزاین اتاق خواب توجه چندانی نمی کنیم چرا که فکر می کنیم اتاق خواب فقط محلی برای استراحت و خوابیدن است ام این طرز تفکر بسیار اشتباه است. اتاق خواب می تواند با دیزاین مناسب برای مصارف دیگر هم مورد استفاده قرار می گرفت مانند مطالعه مجله ها و کتاب ها، تماشای تلویزیون یا حتی محلی برای انجام کارها باقی مانده.

البته اولین قدم برای طراحی داخلی و دیزاین اتاق خواب مشخص کردن تِم مورد نظر دراتاق  است تا تمامی لوازم دکوراسیون اتاق خواب را بر اساس آن استفاده کنید. برای مثال می توانید در دیزاین اتاق خوابتان از پالت های رنگی خنثی استفاده کنید. تُن خنثی در طراحی داخلی اتاق خواب ها همیشه مطمئن ترین راه در داشتن دیزاینی شیک در اتاق خواب است اما در این مورد باید در انتخاب لوازم اتاق خواب خود بسیار دقت کنید چرا که در صورت انتخاب وسیله ایی که در این دیزاین خود را بیشتر از وسایل دیگر نمایان کند اثر تُن های خنثی بسیار کم می شود. همچنین از طراحی داخلی خنثی اتاق خواب می توانید در دکوراسیون های سنتی، رسمی و مدرن استفاده کنید. شما در طراحی اتاق خواب می توانید هر دکوراسیونی که به دلخواه خودتان است طراحی کنید به گونه ایی از آزادانه برای دکوراسیون آن تصمیم بگیرد چرا که اتاق خواب فضای بسیار خوبی برای اجرایی کردن هر آنچیزی است که در فکرتان داشتید و قبل از آن نمی توانستید در مکان دیگری از خانه مانند اتاق نشیمن یا هال پذیرایی و یا آشپزخانه از آن استفاده کنید.

در زیر نمونه هایی از انواع مدل طراحی داخلی اتاق خواب را از تمامی نقاط دنیا از اندونزی و ویتنام گرفته تا ایتالیا و اسپانیا در سبک های مختلف سنتی و مدرن برای شما آماده کرده ایم تا شاید کمکی در شکل گیری ایده مناسب برای دیزاین اتاق خوابتان کرده باشیم.

1

2

موضوعات پر بازدید:

درخت بونسای در دکوراسیون منزل + قیمت – گل و گیاه آپارتمانی

نورپردازی منزل با چراغ های دکوری و آویزی زیبا و منحصر بفرد

راهنمای انتخاب رنگ دیوار – آشپزخانه ، اتاق خواب ، نشیمن ، اتاق کودک

3

روش طراحی داخلی اتاق خواب شیک و با کلاس

4

5

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید
موضوعات مرتبط:

مدل تخت خواب دو نفره با طراحی خلاقانه برای اتاق خواب / عکس

نکاتی برای انتخاب پرده اتاق خواب + عکس

نکاتی برای دکوراسیون اتاق خواب نوجوان پسر و دختر + عکس

6

7

8

9

10

11

12

13