طراحی داخلی دو عدد آپارتمان 27 متری بهمراه پلان کف سازی

اگر شما هم بدنبال ایده ای مناسب برای استفاده حداکثری از پلان کوچک خانه حود هستید بهتر است با دقت به طراحی داخلی این دو آپارتمان 27 متری توجه کنید چرا که تواسته اند از فضاهای بسیار محدود در خانه، بیشترین بهره وری را داشته باشند. حتی در این فضای کم هم از رنگ های متنوع و ایده های بسیار جذاب در طراحی داخلی استفاده شده که به این آپارتمان ها هویت و شصیت بخصوصی می دهد. تمام المان هایی که برای یک طراحی هوشمندانه در فضاهای کوچک وجودشان ضروری است با دقت در این خانه بکار رفته اند که از مهم ترین آنها می تواند به کمد ها و فضای ذخیره سازی بزرگ و جادار اشاره کرد.

در کنار استفاده هوشمندانه از کمد های ذخیره سازی، مبلمانی چند حالته با چیدمانی دقیق و سازمان دهی شده قرار گرفته اند که استفاده از آنها را در چنین فضاهای کوچکی بی نهایت سودمند و راحت می کند. البته هر چقدر هم گه یک پلان هوشمندانه باشد، باز هم باید یک سری چیزها را فدا کرد اما شیکی و استایل ویژه، هیچوفت نباید قربانی شوند. این خانه های کوچک نشان می دهند که حتی محدودترین فضاها هم می توانند لوکس؛ راحت و آرامش بخش باشند. (آشنایی با دکوراسیون خانه دوبلکس کوچک ۶۲ متری با طراحی جالب)

آپارتمان اول از تم رنگی شاد آبی و سبز استفاده می کند، ضمنا این تم زیبا با تن های روشن وسایل چوبی مانند کفپوش و دیوار چوبی بین کابینت ها در آشپزخانه ترکیب می شود. با اینکه این خانه پلانی باز دارد اما آشپزخانه بنوعی مستقل و بزرگ طراحی شده است. در ادامه سطح کانتر کابینت ها، به میز کار و مطالعه ختم می شود. مشاهده می کنید که اتاق کار دقیقا زیر تلویزیون قرار گرفته است.

27-square-meter-apartment-designs (1)

27-square-meter-apartment-designs (2)

27-square-meter-apartment-designs (6)

دکوراسیون خانه مدرن برای زوج های جوان و عاشق طراحی

27-square-meter-apartment-designs (8)

27-square-meter-apartment-designs (5)

27-square-meter-apartment-designs (9)

27-square-meter-apartment-designs (7)

27-square-meter-apartment-designs (3)

27-square-meter-apartment-designs (4)

27-square-meter-apartment-designs (10)

آپارتمان دوم با شجاعت تمام از رنگ های برجسته و شاخص در دکوراسیونش استفاده کرده است. با استفاده از رنگ های متنوع، سانت سانت فضای داخلی این خانه انرژیک و شاد طراحی شده است. نارنجی، آبی، زرد و سبز هر کدام به مقداز زیادی زندگی و تازگی را وارد این فضای بشدت محدود کرده اند. در قسمت آشپرخانه هم از درب های کشویی شیشه ای استفاده شده تا آشپزخانه فصای مخصوص بخود را داشته و در عین حال با سایر فضاها در ارتباط باشد. تخت خواب هم در یک فضای دنج قرار گرفته که با یک پوشش پرده ای کاملا از دید پنهان می شود تا فضایی کاملا خصوصی شکل بگیرد.

27-square-meter-apartment-designs (11)

27-square-meter-apartment-designs (18)

27-square-meter-apartment-designs (17)

27-square-meter-apartment-designs (15)

معرفی ایده هایی نو و شاد برای نقاشی و رنگ دیوار اتاق کودک

27-square-meter-apartment-designs (12)

27-square-meter-apartment-designs (13)

27-square-meter-apartment-designs (14)

27-square-meter-apartment-designs (22)

27-square-meter-apartment-designs (21)

27-square-meter-apartment-designs (19)

27-square-meter-apartment-designs (20)

27-square-meter-apartment-designs (23)

27-square-meter-apartment-designs (24)

آپارتمان 27 متری

27-square-meter-apartment-designs (25)


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!