طراحی اتاق کودک با استفاده از شخصیت های کارتونی محبوب

کودکان استعدادی عالی و ذهنی بسیار خلاق دارند، در نتیجه طراحی اتاق کودک باید براساس تقویت این نبوغ ذاتی آنها باشد تا فرزندی سالم و باهوش از لحاظ فکری تربیت شود. داشتن کودکی در خانه بطور کلی شیوه زندگی والدین را تحت تاثیر قرار می دهد، هر چه تعداد کودکان بیشتر باشد زندگی والدین هم متفاوت تر خواهد شد. موقعیت های زیادی پیش خواهد آمد که کنترل کردن شرایط گیج کننده بنظر خواهد رسید. اما زمان هایی هم خواهد آمد که شیفته کوچکترین حرکت آنها خواهید شد.

اکثر کودکان زمانی که به سن های پنج یا شش سالگی می رسند علاقه زیادی به ساختن دنیای اطرافشان بر اساس شخصیت و قهرمان های داستان های کارتونی مورد علاقه شان پیدا می کنند. این دنیا برای آنها دنیایی پر از سرگرمی، جذابیت، انرژی و احتمالات فراوان است. تحمل این انرژی و علاقه زیاد برای بسیاری از ما بزرگترها مشکل است بنابراین چرا چنین تم طراحی شادی را به کودکانمان هدیه ندهیم؟ استفاده از تم طراحی شخصیت ها و موضوعات کارتونی فقط مخصوص اتاق کودک نیست، تعدادی از طراحان از چنین الگوهای شادی حتی در اتاق نشیمن هم استفاده می کنند.

بدون شک یکی از پرطرفدارترین و البته قدیمی ترین شخصیت های کارتونی میکی موس معروف از سری کارتون های شرکت دیزنی است تقریبا 70 سال از عمر این شخصیت کارتونی می گذرد اما همچنان محبوب ترین شخصیت دنیای دیزنی محسوب می شود. به همین دلیل هم اتاق های کودک طراحی شده با تم میکی موس در رتبه اول لیست انتخابی والدین سرتاسر جهان قرار گرفته است. از برچسب های دیواری گرفته تا دیوارها و وسایل نقاشی شده توسط دنیای میکی موس همگی به راحتی می توانند دیوارهای خسته کننده اتاق کودک را به محیطی لذت بخش و دلپذیر تبدیل کنند. در شکل های زیر مدل های مختلفی از اتاق های طراحی شده با تم شخصیت های کارتونی را مشاهده خواهید کرد.

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (1)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (2)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (3)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (4)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (5)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (6)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (7)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (8)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (9)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (10)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (11)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (12)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (13)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (14)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (15)

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (16)

طراحی اتاق کودک

Colorful-and-creative-themed-kids-bedroom (17)

, , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
طراحی اتاق کودک با استفاده از شخصیت های کارتونی محبوب
5 (100%) 2 votes