طراحی اتاق خواب به سبک فرانسوی با دکوراسیونی لوکس و زیبا

طراحی اتاق خواب به شیوه فرانسوی ها، به طور کلی در دو سبک کلاسیک و مدرن انجام می شود. اتاق خواب هایی که به سبک فرانسوی طراحی می شوند، زیبا، باشکوه و لوکس بنظر خواهند رسید و در طراحی جزئیات بسیار دقیق خواهند بود زیرا توجه به جزئیات از ویژگی های مردم فرانسوی است. در سبک کلاسیک اتاق خواب فرانسوی رنگ دیوارها عمدتا بژ، طلایی و قهوه ای تیره هستند تا فضایی لوکس و شیک را در دکوراسیون بوجود بیاورند. اگر چنین رنگ هایی را در اتاق خواب خود نمی پسندید می توانید جایگزین هایی مانند آبی روشن و سبز را برای رنگ دیوارها انتخاب کنید، بعلاوه با این کار تواسته اید ارتباطی قوی با طبیعت بیرون در فضای داخل خانه شکل دهید. موضوع مهم دیگر بعداز انتخاب رنگ دیوارها در اتاق خواب های فرانسوی انتخاب مبلمان به همین سبک است.

در زمینه مبلمان فرانسوی که در رأس آنها تخت خواب قرار دارد، بهتر است مدل هایی انتخاب شود که دارای تاج بزرگی هستند. همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید، شکل تاج تخت خواب باید طرحی همانند مبلمان استیل و کاناپه های راحتی داشته باشد. رنگ استفاده شده در مبلمان کلاسیک اتاق خواب عمدتا رنگ های طلایی و بژ خواهند بود تا بیشتر شکوه دکوراسیون به چشم بیاید. با قرار دادن سرویس خوابی به این سبک در اتاق خواب، جلوه ای کاملا لوکس و کلاسیک در دکوراسیون بوجود آورده اید که در همان نگاه اول تمامی توجهات را به سمت خود جذب خواهد کرد. البته یکی از معایبی که این سبک دکوراسیونها دارند هزینه بسیار بالای تهیه مبلمان کلاسیک فرانسوی است.

اما در سبک مدرن اتاق خواب فرانسوی، دیوارها به رنگ صورتی روشن و زرشکی  تزئین خواهند شد و رنگ پارچه های مبلمان اتاق خواب عمدتا از رنگ هایی ساده مانند سفید، مشکی، قهوه ای تیره یا روشن، انتخاب می شود. تاج تخت خواب هم مانند سایر مدل های مدرن، شکلی ساده با خطوط طراحی صاف و مستقیم خواهد داشت که عمدتا از چوب ساخته می شوند.

french-bedroom-design-ideas (1)

french-bedroom-design-ideas (2)

french-bedroom-design-ideas (3)

french-bedroom-design-ideas (4)

french-bedroom-design-ideas (5)

french-bedroom-design-ideas (6)

french-bedroom-design-ideas (7)

french-bedroom-design-ideas (8)

french-bedroom-design-ideas (9)

The French Bedroom Company.indd

طراحی اتاق خواب

french-bedroom-design-ideas (11)