جدیدترین مدل های صندلی بار و اپن آشپزخانه در 30 عکس متفاوت

آشپزخانه ها مدام در حال تغییر هستند، با همه گیر شدن میل صبحانه بروی میز کانتر یا اپن آشپزخانه، میزان تقاضا نسبت به صندلی بار و میز اپن آشپزخانه بسیار بیشتر از قبل شده است. صندلی هایی که در این مطلب قصد معرفی آنها را دارم علاوه بر خود آشپزخانه در بسیاری مکان های دیگر مانند، میز ناهارخوری یا اتاق خواب برای میزهای ایستاده و بلند لپ تاپ و همچنین در رستوران ها نیز کاربرد خواهند داشت. هر کدام از این صندلی ها برای راه انداختن چنین کارهایی مفید واقع خواهند شد. صندلی بار، درست مانند هر وسیله دیگری در دکوراسیون داخلی خانه، در طرح و سبک های مدرن، روستیک، کلاسیک، امروزی، مینیمال ، صنعتی، آینده نگرانه و بسیاری موارد دیگر ساخته می شوند. در این مطلب سعی کرده ایم از هر سبک و نمونه ای یک مدل آورده باشیم تا تمام سلیقه ها پوشش داده شود، همچنین تعدادی از مدل های ارزان قیمت نیز در قسمت توضیحات مشخص خواهند شد. لطفا تا پایان همراه ما باشید.

صندلی-بار (24)

مدلی صندلی بار زیر یک نمونه چوبی بسیار شیک و ساده است. چنین طرح هایی عمدتا به مناطق شمالی اروپا تعلق دارد اما در بین تمامی مردم جهان طرفدارانش بی شمار هستند. رنگ بکار رفته در تمامی مدل ها در حالت کمینه و پاستلی قرار دارد و براحتی با دکوراسیون های مدرن و کلاسیک ست می شوند. اما برای طرح های مدرن تر می توانید از نمونه آورده شده در عکس دوم استفاده کنید. این مدل ها طبیعتا راحتی مدل های اول را ندارند اما ارتفاعشان قابل تنظیم بوده و برای میل کردن غذاهای سریع بسیار مناسب خواهند بود.

صندلی-بار (1)

صندلی-بار (2)

مدل صندلی بار زیر یک نمونه ارزان بین تمامی مدل های این پست است. طراحی صندلی طوری صورت گرفته که در همان نگاه اول تمام نظرها را بخود جلب می کند، دلیل این جلب نظر انحنای جالب و خلاقانه قسمت نشیمنگاه هست. ارتفاع صندلی ها چندان بالا نبوده و برای میز اپن کم ارتفاع در آشپزخانه بسیار مفید خواهد بود. مدل آورده شده در عکس دوم نیز در عین اینکه ساده است اما بسیار لوکس و زیبا دیده می شود، نشیمنگاه این مدل چرم طبیعی بوده و تمام بدنه از چوب صد در صد طبیعی ساخته شده است.

صندلی-بار (3)

صندلی-بار (4)

صندلی بار ایتالیایی زیر (عکس اول) تماما درباره جزئیات است. هر قسمت از این صندلی زیبا با دقت، پیچیدگی و دوام بالا طراحی شده تا زیبایی آن برای سال های سال تداوم داشته باشد. مدل دوم بواقع یک هویت خاص و منحصر بفرد دارد. اگرچه بسیاری صندلی های چوبی و آهنی بدون قسمت نشمینگاه پارچه ای ترجیح می دهند اما هر طور هم که باشد نمی توان از زیبایی این طرح ها گذشت. این صندلی ها طبیعتا راحت تر بوده و رنگ های بیشتری به دکوراسیون آشپزخانه اضافه می کنند. مدل سوم نیز دقیقا برای همین هدف طراحی شده، یعنی آوردن رنگ های شاد و گرم به آشپزخانه.

صندلی-بار (5)

صندلی-بار (6)

صندلی-بار (7)

صندلی بار زیر نام بسیار جالبی دارد، این صندلی بنام صندلی عصرانه شناخته می شود. بنظرم واقعا اسم ساده و در عین حال معنی داری برای این طرح انتخاب کرده اند. صندلی ها طرحی بسیار خاص دارند که در همان نگاه اول آنها را از سایر طرح های موجود در بازار کاملا جدا می کند. چنین صندلی ایی برای دکوراسیون های صنعتی بسیار مناسب خواهد بود. مدل دوم اما برعکس مدل بالا طرحی کاملا روستیک دارد، چوب بکار رفته در قسمت نشیمنگاه آنها را برای دکوراسیون های چوبی و روستیک و یا جنگلی بسیار مناسب خواهد کرد.

صندلی-بار (8)

صندلی-بار (9)

فک می کنم اسم مدل صندلی بار زیر را در همان نگاه اول حدس زده باشید. بله همانطور که در شکل های زیر مشخص است نام این صندلی زیبا و خلاقانه صندلی چوب پنبه ای است. چوب پنبه ای که برای بستن درب بطری ها مورد استفاده قرار می گیرد حالا با همان طرح در مقیاسی بزرگتر در صندلی های اپن آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. پایه های صندلی برنزی بوده اما بهرحال ظاهر صندلی طوری است که برای دکوراسیون های مدرن یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. مدل دوم نیز طرحی کاملا فلزی و سیمی دارد. جالب است بدانید این صندلی دست ساز بوده و حدود 400 نقطه در آن با دست جوش خورده است.

صندلی-بار (10)

صندلی-بار (11)

در ادامه سایر مدل های صندلی بار را مشاهده می فرمایید:

صندلی-بار (12)

صندلی-بار (13)

صندلی-بار (15)

صندلی-بار (14)

صندلی-بار (16)

صندلی-بار (17)

صندلی-بار (18)

صندلی-بار (19)

صندلی-بار (20)

صندلی-بار (21)

صندلی-بار (22)

صندلی-بار (23)

صندلی-بار (25)

صندلی-بار (26)

صندلی-بار (27)

صندلی-بار (28)

صندلی-بار (29)

صندلی بار

صندلی-بار (30)