شیک ترین دکوراسیون منزل همراه با چیدمانی مجلل و شکیل

همیشه داشتن شیک ترین دکوراسیون منزل به معنای خرج و هزینه زیاد برای تهیه لوازم لوکس و مجلل نخواهد بود. بعلاوه بسیاری از افراد گمان می کنند که با داشتن لوازم زیاد در خانه دکوراسیونی شیک در منزل خواهند داشت که اصلا درست نیست. بهتر است بجای هزینه کردن اضافی و خرید مبلمان و وسابل دکوری زیاد، پول خود را خرج وسایل کمتر با کیفیت بیشتر کنید تا نتیجه ای بهتر هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ هزینه ای بگیرید. گاهی اوقات حتی با خرید یک تابلو هنری زیبا می توانید به آسانی دکوراسیونی شیک در منزل داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات در داشتن دکوراسیونی شیک، نوع چیدمان مبلمان و فرش زیر آنها در خانه است. به طور معمول سه راه برای چیدمان مبلمان و فرش های خانه وجود دارد:

اولین چیدمان قرار گرفتن تمامی قطعات مبلمان در بالای فرش است. این کار حس لوکس بودن دکوراسیون خانه را بوجود می آورد که یک نکته مهم برای دکوراسیون های شیک به حساب می آیند. هر چه فرش بزرگ تر باشد در زیر مبلمان خانه زیباتر جلوه خواهد کرد. بهتر است فضایی به اندازه 30 تا 50 سانتی متر در اطراف فرش خالی بگذارید تا نمای جذاب تری بوجود آورده باشید. دومین چیدمان برای خانه هایی با نشیمن و پذیرایی کوچک بسیار مناسب است. در این چیدمان تمام صندلی ها و مبل ها خارج از فرش قرار می گیرند و هیچ نوع تماسی با کناره های فرش نخواهند داشت، چنین کاری از لحاظ هزینه ای هم بصرفه تر تمام می شود. چیدمان سوم هم بنوعی است که فقط پایه های جلوی صندلی ها بروی فرش قرار می گیرند تا بین اجزای خانه نوعی ارتباط وجود داشته باشد. این کار به مقدار زیادی با دلبازتر شدن فضا کمک می کند و کاراکتر بخصوصی به فضا می دهد.

در یک دکوراسیون کامل، همیشه یک شئ بخصوص را بعنوان نقطه کانونی خانه قرار می دهند. وسیله ای که در مرکز بینایی و توجه افراد قرار می گیرد و نظرها را تماما بخود جلب خواهد کرد. در ادامه نمونه هایی از شیک ترین دکوراسیون منازل را مشاهده می کنید.

stylish-interior-designs (1)

stylish-interior-designs (1)

stylish-interior-designs (2)

مطالب مرتبط:

آشنایی با طراحی داخلی فانتزی و رویایی معمار معروف مصری

مدل قالیچه جدید و مدرن با طرح و نقش فانتزی و شیک / عکس

بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

stylish-interior-designs (3)

stylish-interior-designs (4)

stylish-interior-designs (5)

stylish-interior-designs (6)

stylish-interior-designs (7)

stylish-interior-designs (8)

stylish-interior-designs (9)

stylish-interior-designs (10)

stylish-interior-designs (11)

stylish-interior-designs (12)

stylish-interior-designs (13)

مطالب پر بازدید:

بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

انواع مدل میز آرایش در اتاق خواب و راهنمای خرید / عکس

عکس انواع مدل میز اداری و مدیریت / دکوراسیون اداری

stylish-interior-designs (14)

stylish-interior-designs (15)

شیک ترین دکوراسیون منزل

stylish-interior-designs (16)