سِت مبلمان راحتی نیم دایره در اتاق نشیمن و پذیرایی

 

سِت مبلمان راحتی نیم دایره شکل در اتاق نشیمن معمولا برای سبک های مدرن ایده ال هستند و زیبایی خاصی را در فضای نشیمن اینگونه خانه ها بوجود می آورند. البته چیدمان مبلمان های دایره شکل در دکوراسیون های مدرن که پر از خطوط صاف و ساده هستند کمی مشکل بنظر می رسد، این امر حتی در مورد دکوراسیون هایی با سبک سنتی و کلاسیک هم صدق می کند. به همین خاطر قرار دادن چنین چیدمانی در دکوراسیون مدرن یا کلاسیک، کار آسانی نخواهد بود.

با کمی دقت و وسواس می توان از این سِت مبلمان راحتی نیم دایره در هر خانه و فضایی به خوبی استفاده کرد زیرا عقلانی نیست که ما منزلمان و نوع معماری آن را در زمان ساخت، با توجه به مدل مبلمانمان در آینده تنظیم کنیم! این مدل مبلمان را می توان در اتاق نشیمن به هر سمت و سویی یعنی یا به سمت تلویزیون و یا به جهت های دیگر تنظیم کرد و چید ، این بستگی به نوع زندگی و البته شکل دورهمی های خانوادگی و دوستانه شما در منزل دارد.

سِت مبلمــان راحتی نیم دایره در تمامی رنگ های جذاب و مشتری پسند در فروشگاهها موجود است به شکلی که می توان با توجه به رنگ دیوارهای اتاق نشیمن، کفپوش و… بهترین مبلمان راحتی نیم دایره را خرید و در نشیمن قرار داد. برای بهتر شدن دکوراسیون و کاملتر شدن زیبایی مبلمان می توانید از یک میز جلو مبلی شیشه ای استفاده کنید، چنین ترکیبی می تواند شما را هر چه بیشتر به دنیای مدرن گره زده و سبب جذابیت دکوراسیون اتاق نشیمن شود. استفاده از وسایلی جنبی اما بسیار مهم و با ارزش مانند فرش و قالیچه، قاب عکس، انواع گلدان از جمله گلدان مغناطیسی معلق و مواردی از این دست می تواند فضای اتاق نشیمن شما را در کنار سِت مبلمان راحتی نیم دایره به بهترین فضا و دکوراسیون داخلی تبدیل نماید.

اگر اتاق نشیمن دارای پنجره است و ورود نور طبیعی به آن به صورتی مستمر و دائمی وجود دارد می توانید از بهترین گلهای طبیعی خود در اطراف این مبل ها و در مقابل طیف نور طبیعی استفاده نمایید. قطعاً نشستن بر روی سِت مبلمان راحتی نیم دایره اتاق نشیمن در کنار تابش نور طبیعی به داخل همراه با گل هایی زیبا و طبیعی می تواند لذت استفاده از این مبلمان را چندین برابر کند.

وقتی دکوراسیون اتاق شما پر از خطوط صاف و زاویه دار است انتخاب مبلمان دایره ای و منحنی شکل کمی ناهمگون و نامناسب بنظر می رسد. پس اگر قصد دارید ظاهری منسجم و هماهنگ تر در دکوراسیون اتاق نشیمن خود ایجاد کنید بهتر است چند شکل و خط منحنی دیگر مانند میز چایخوری گرد یا چراغ های قوسی در دکوراسیون اتاق قرار داده و انحنی ها را تکرار نمایید.

در چدمان مبلمان می توانید از شکل منحنی و دایره ای استفاده کنید و آنها را به شکل گرد دور هم بچینید. به این ترتیب همه افراد هنگام نشستن روبروی هم قرار می گیرند و فضایی کاملا گرم و دوستانه پدید می آید. باید توجه داشته باشید که در چنین شرایطی صندلی های شما لزوما نباید شکل منحنی پیدا کنند بنابراین همان مبل های نیم دایره شما برای چنین دکوراسیونی کفایت می کند. در واقع این بهترین فرصت برای شماست که با اشکال مختلف مبلمان بازی کنید و آنها را در چیدمان دایره ای خود جای دهید. برای محیط های کوچک بهتر است کاناپه نیم دایره خود را در گوشه و کنج دیوار قرار دهید با این کار یک فضای آزاد در کنار کاناپه شکل می گیرد که می توانید گلدانی زیبا در آن مکان قرار بدهید. در شکل های زیر نمونه هایی از زیباترین مدل های مبلمان راحتی پازلی و نیم دایره جمع اوری شده که با چیدمانی مناسب فضایی کاملا گرم و صمیمی در دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی بوجود آورده اند.

 curve-sofa-designs (1)

curve-sofa-designs (2)

curve-sofa-designs (3)

curver-sofa-designs (1)

curver-sofa-designs (2)

curver-sofa-designs (3)

curver-sofa-designs (4)

curver-sofa-designs (5)

curver-sofa-designs (6)

curver-sofa-designs (7)

curver-sofa-designs (8)

curver-sofa-designs (9)

curver-sofa-designs (10)

curver-sofa-designs (11)

curver-sofa-designs (12)

سِت مبلمان راحتی نیم دایره

curver-sofa-designs (13)

تصاویر بیشتر:

سِت مبلمان راحتی نیم دایره در اتاق نشیمن و پذیرایی

سِت مبلمان راحتی نیم دایره در اتاق نشیمن و پذیرایی

سِت مبلمان راحتی نیم دایره در اتاق نشیمن و پذیرایی

سِت مبلمان راحتی نیم دایره در اتاق نشیمن و پذیرایی

سِت مبلمان راحتی نیم دایره در اتاق نشیمن و پذیرایی