سِت مبلمان راحتی نیم دایره در اتاق نشیمن و پذیرایی

سِت مبلمان راحتی نیم دایره شکل در اتاق نشیمن معمولا برای سبک های مدرن ایده ال هستند و زیبایی خاصی را در فضای نشیمن اینگونه خانه ها بوجود می آورند. البته چیدمان مبلمان های دایره شکل در دکوراسیون های مدرن که پر از خطوط صاف و ساده هستند کمی مشکل بنظر می رسد، این امر حتی در مورد دکوراسیون هایی با سبک سنتی و کلاسیک هم صدق می کند. به همین خاطر قرار دادن چنین چیدمانی در دکوراسیون مدرن یا کلاسیک، کار آسانی نخواهد بود.

وقتی دکوراسیون اتاق شما پر از خطوط صاف و زاویه دار است انتخاب مبلمان دایره ای و منحنی شکل کمی ناهمگون و نامناسب بنظر می رسد. پس اگر قصد دارید ظاهری منسجم و هماهنگ تر در دکوراسیون اتاق نشیمن خود ایجاد کنید بهتر است چند شکل و خط منحنی دیگر مانند میز چایخوری گرد یا چراغ های قوسی در دکوراسیون اتاق قرار داده و انحنی ها را تکرار نمایید.

در چدمان مبلمان می توانید از شکل منحنی و دایره ای استفاده کنید و آنها را به شکل گرد دور هم بچینید. به این ترتیب همه افراد هنگام نشستن روبروی هم قرار می گیرند و فضایی کاملا گرم و دوستانه پدید می آید. باید توجه داشته باشید که در چنین شرایطی صندلی های شما لزوما نباید شکل منحنی پیدا کنند بنابراین همان مبل های نیم دایره شما برای چنین دکوراسیونی کفایت می کند. در واقع این بهترین فرصت برای شماست که با اشکال مختلف مبلمان بازی کنید و آنها را در چیدمان دایره ای خود جای دهید. برای محیط های کوچک بهتر است کاناپه نیم دایره خود را در گوشه و کنج دیوار قرار دهید با این کار یک فضای آزاد در کنار کاناپه شکل می گیرد که می توانید گلدانی زیبا در آن مکان قرار بدهید. در شکل های زیر نمونه هایی از زیباترین مدل های مبلمان راحتی پازلی و نیم دایره جمع اوری شده که با چیدمانی مناسب فضایی کاملا گرم و صمیمی در دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی بوجود آورده اند.

 curve-sofa-designs (1)

curve-sofa-designs (2)

curve-sofa-designs (3)

curver-sofa-designs (1)

curver-sofa-designs (2)

curver-sofa-designs (3)

curver-sofa-designs (4)

curver-sofa-designs (5)

curver-sofa-designs (6)

curver-sofa-designs (7)

curver-sofa-designs (8)

curver-sofa-designs (9)

curver-sofa-designs (10)

curver-sofa-designs (11)

curver-sofa-designs (12)

سِت مبلمان راحتی نیم دایره

curver-sofa-designs (13)

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
سِت مبلمان راحتی نیم دایره در اتاق نشیمن و پذیرایی
5 (100%) 7 votes