38 مدل مدرن و جدید سرویس آینه توالت و دستشویی با نورپردازی مخفی [لوکس]

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/20

مدل های مدرن سرویس آینه توالت آن هم با نورپردازی مخفی رفته رفته جایگزین آینه های معمولی می شوند خصوصا در آپارتمان های تازه ساز و امروزی شیک که دیگر خبری از سرویس های معمولی و ساده نیست. بخاطر همین یک ویژگی جالب، خیلی از خانه دارها به آنها علاقمند شده اند زیرا تقریبا برای همه ما نورپردازی مخفی دلپذیر بوده و بنوعی یک  برتری بحساب می آید. اما فقط نورپردازی مخفی نیست که این سرویس ها را خاص می کند، چیزهای دیگری هم وجود دارد که در این مطلب می خواهم درباره آنها توضیح بدهم.

یکی از مهم ترین بخش های خانه که هرکسی که میخواهد خانه بسازد به ان فکر میکند توالت ان است هر خانه ای باید توالت داشته باشد پس کسانی که بیشتر به زیبایی خانه ی خود فکر میکنند و بیشتر به فکر دکوراسیون داخل خانه ی خود هستند به فکر زیبایی توالت خانه ی خود نیز هستند. استفاده از آینه در توالت تاثیر زیادی در زیبایی و تمیز بودن ان دارد بیشتر ما به نورپردازی مخفی علاقه داریم زیرا باعث جذب و جلب توجه همه میشود استفاده از آینه ها با نور مخفی باعث زیبایی توالت خانه میشود. سعی کنید در انتخاب آینه ها بیشتر دقت کنید تا همانطور که دکوراسیون داخل خانه ی خود بیشتر توجه میکنید تا زیباتر شود فکر توالت خانه نیز باشید که بیشتر افراد که به خانه ی شما می آیند از توالت استفاده میکنند.

یکی از بزرگ ترین فواید سرویس آینه توالت همراه با نورپردازی نواری پشت آینه این است که با وجود آنها دیگر به هیچ چراغ و لامپ دیگری نیاز ندارید. در نتیجه دردسری هم بابت تصمیم گیری در مورد مکان قرار گیری لامپ های دیواری یا سقفی در دستشویی نخواهید داشت. نور پشت آینه طوری طراحی شده که خیلی زیبا و یکنواخت می تواند تمام فضای دستشویی و حمام را روشن کند. همینکه از چنین سرویسی استفاده کنید بلافاصله به تفاوت و برتری مدل های زیر نسبت به نمونه های معمولی پی خواهید برد.

 

 

سرویس-آینه-توالت (4)

عامل دیگری که احتمال دارد شما را برای استفاده از سرویس های مدرن با نورپردازی مخفی ترغیب کند، نوع روشنایی محیط است. در بالا گفتم که نور پس زمینه آینه به طور یکنواخت در تمام فضا پخش می شود. اما در کنار یکنواحتی این نور بسیار لطیف بوده و همانند نور طبیعی خورشید که روزها اتاق تان را روشن کرده و حس خوبی درونتان ایجاد می کند عمل می کند. نور شفاف و خالصی که این نور در فضا پخش می کند به چشم خیلی راحت دیده شده و کاملا طبیعی جلوه می کند. بعلاوه نورهای نواری ال ایی دی طول عمری بسیار بیشتری نسبت به لامپ های معمولی و حتی کم مصرف دارند.

سرویس-آینه-توالت (1)

سرویس-آینه-توالت (2)

سرویس-آینه-توالت (3)

سرویس-آینه-توالت (5)

سرویس-آینه-توالت (6)

در کنار طول عمر بسیار بیشتر نورهای ال ایی دی بکار رفته در سرویس آینه توالت، انرژی این لامپ ها نیز بسیار بصرفه بوده و همینطور دوست دار محیط زیست نیز محسوب می شوند. در نتیجه هزینه ای که برای این سرویس ها می دهید در آینده توسط مصرف بسیار پایین انرژی و همینطور طول عمر بسیار زیاد لامپ ها جبران می شود. خود آینه نیز وقتی با نور پس زمینه روشن می شود احساسی از با کیفیت بودن سرویس را به دیگران منتقل می کند طوری که همگان آنها را برتر از مدل های معمولی می دانند.

سرویس-آینه-توالت (7)

سرویس-آینه-توالت (8)

سرویس-آینه-توالت (9)

سرویس-آینه-توالت (10)

سرویس-آینه-توالت (11)

همانطور که می دانیم، اولیت اصلی بسیاری از ما هنگام خرید سرویس آینه توالت، زیبایی آنهاست. آینه هایی با نور پس زمینه، خواه و ناخواه به نقطه کانونی دکوراسیون دستشویی و حمام شما تبدیل شده و در همان بدو ورود دید همگان را به خود جلب می کنند. به عبارت دیگر شما برای تزیین این قسمت به هیچ وسیله دکوری دیگری نیاز ندارید. مثلا آینه این سرویس ها نیازی به فریم ندارند چرا که خود نور همانند یک فریم بسیار زیبا و مدرن عمل می کند. در حقیقت همین عامل هم هست که باعث خاص شدن این سرویس ها می شود.

سرویس-آینه-توالت (12)

سرویس-آینه-توالت (13)

سرویس-آینه-توالت (14)

سرویس-آینه-توالت (15)

سرویس-آینه-توالت (16)

از آنجایی که دیگر نیازی به استفاده از نور ال ایی دی ندارید، فضایی خالی برای انجام کارهای دیگر در اختیار شما قرار می گیرد. با خالی شدن فضای روی دیوار می توان تعدادی قفسه و باکس دیواری نیز به دیوار نصب کرد تا فضا ذخیره سازی بیشتری در اختیار داشته باشید که در توالت های کوچک بنوعی یک مزیت بسیار بسیار بزرگ محسوب می شود. البته اگر حتما باید از لامپ دیواری استفاده کنید یا اینکه لامپ دیواری از قبل نصب شده، می توانید از آنها بعنوان کامل کننده نور مخفی سرویس آینه نیز استفاده کنید. این موضوع کاملا شخصی است و به خودتان ربط دارد اما نور آینه نیز به تنهایی کافی است.

سرویس-آینه-توالت (17)

سرویس-آینه-توالت (18)

سرویس-آینه-توالت (19)

و در نهایت می رسیم به مزیت نهایی که باید قبل از خرید سرویس آینه توالت به آن توجه کنید. مدل هایی که همراه با نورپردازی ال ایی دی زمینه عرضه می شوند بعضی مواقع شامل برخی ویژگی های اضافه نیز هستند. مثلا برخی مدل ها مجهز به سنسور مجاورت هستند که به محض نزدیک شدن شخص به طور خودکار روشن می شوند. برخی مدل ها نیز سنسور حرکتی دارند و هنگام حرکت سیستم روشنایی را فعال می کنند. چنین ویژگی هایی برای کسانی که همیشه دنبال بهترین ها هستند می تواند بسیار مهم و قابل توجه باشند.

سرویس-آینه-توالت (20)

سرویس-آینه-توالت (21)

سرویس-آینه-توالت (22)

سرویس آینه توالت

سرویس-آینه-توالت (23)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
38 مدل مدرن و جدید سرویس آینه توالت و دستشویی با نورپردازی مخفی [لوکس]
4.8 (95.33%) 30 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*