ست میز و صندلی فضای بیرون خانه با قابلیت جابجایی آسان

حالا که فصل بهار از سر رسیده است چه بهتر که خود را بیشتر در معرض زیبایی و دگرگونی طبیعت قرار بدهیم. اگر حیاطی در خانه دارید حتما به فکر خرید ست میز و صندلی مناسب برای حیاط خود افتاده اید یا شاید هم از میز و صندلی های قدیمی و بدرد نخور خود در این مکان ها استفاده می کنید اما برای لذت بردن بیشتر از هوای خوش شب های بهاری و گفت و گو در هوای آزاد داشتن مبلمانی مناسب و راحت، ضروری و الزامی است. در این مطلب با نمونه هایی زیبا از میز و صندلی فضای بیرون آشنا خواهیم شد که راحتی را در کنار استحکام و شیکی یکجا به مصرف کننده ارائه می دهند.

معمولا بهترین و با کیفیت ترین مدل های میز و صندلی مخصوص بیرون را برندهای ایتالیایی تشکیل می دهند که علاوه بر دوام بالا در انواع سبک های مدرن، مینمالیستی و سنتی، با کلاس خاصی طراحی و تولید می شوند. مدل های که در زیر آورده شده اند نیز ایتالیایی هستند و طرحی بسیار ساده اما ارگونومیک و مدرن دارند. طرح های ساده مزیتی که دارند این است که هیچ وقت کهنه نمی شوند و همیشه با حفظ سادگی و کیفیت بالا، برای سال های سال زیبنت بخش حیاط و باغ های خانگی خواهند بود.

تمام میز و صندلی هایی که در زیر مشاهده خواهید کرد در قسمت فریم و بدنه از نوعی فلز ضد زنگ با پوشش مقاوم در برابر فرسودگی در شرایط آب و هوایی مرطوب و سخت ساخته شده اند. بعلاوه قسمت های پارچه ای مبلمان مانند نشیمنگاه و تکیه گاه نیز از پارچه ای سه لایه و بسیار سبک تشکیل شده که کاملا در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاوم هستند.

outdoor-furniture-set-design-ideas (1)

outdoor-furniture-set-design-ideas (2)

outdoor-furniture-set-design-ideas (3)

outdoor-furniture-set-design-ideas (4)

outdoor-furniture-set-design-ideas (5)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

outdoor-furniture-set-design-ideas (6)

outdoor-furniture-set-design-ideas (7)

outdoor-furniture-set-design-ideas (8)

outdoor-furniture-set-design-ideas (9)

outdoor-furniture-set-design-ideas (10)

outdoor-furniture-set-design-ideas (12)

ست میز و صندلی

outdoor-furniture-set-design-ideas (11)

  • تلگرام
  • واتساپ

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!