ساعت دیواری مدرن در دکوراسیون داخلی منازل مسکونی / عکس 2016

آویزان کردن ساعت دیواری مدرن در خانه بنوعی نقش کامل کننده دارد طوریکه حتی می تواند به نقطه کانونی دکوراسیون خانه نیز تبدیل شود. به همین جهت از خرج کردن در این زمینه هراس نداشته باشید و سعی کنید بهترین مدل مدرنی که با دکوراسیون منزل شما هماهنگ است را انتخاب کنید. قرار دادن ساعت دیواری با طراحی ویژه در دکوراسیون علاوه بر کارایی، اندکی هم فضا را شاد و جذاب می کند و آنرا از یکنواختی در می آورد.

زمان همیشه دور و بر ما است و حتی در شرایطی غیر منتظره هم به آن دسترسی داریم. بسیاری از ما گوشی های هوشمند خود را برای اطلاع از زمان چک می کنیم و اگر آنها هم در دسترس نباشند مطمئنا وسیله الکترونیک دیگری این کار را برایمان انجام می دهد. اما هیچکدام از آنها جای ساعت دیواری را نمی گیرد، بخصوص نمونه های مدرنی که امروزه بازار را پر کرده اند و با طرح های جذاب خود نظر همگان را به خود جلب کرده اند. البته منظور ما تمامی ساعت های دیواری نیست بلکه فقط در مورد مدل هایی حرف می زنیم که علاوه بر مطلع کردن ما از زمان دقیق، بعنوان یک اثر هنری و عنصر دکوری زیبا نیز در فضای خانه خودنمایی می کنند. (دکوری های دیواری شیک با طراحی هنری اما ساده و قیمت ارزان)

برای مثال ساعت زیر با قیمتی کمتر از 300 هزار تومان در بازار موجود است که از روبان های چوبی ساخته شده و از طرحی متلق به اواسط قرن بیستم میلادی الهام گرفته است. البته ظاهر ساعت کمی پیشرفته تر شده که آنرا کاملا مناسب خانه مدرن و امروزی در قرن بیست و یکم می کند. جالب است بدانید این ساعت برنده جایزه طراحی در سال 2014 شده است.

modern-wall-clock-designs (7)

***

modern-wall-clock-designs (6)

ساخت دکوری های تزیینی با استفاده از ساعت های کوکی قدیمی

modern-wall-clock-designs (5)

modern-wall-clock-designs (4)

modern-wall-clock-designs (3)

آشنایی با ۲۰ مدل چراغ آویز سقفی چینی و شیشه ای جدید و زیبا

modern-wall-clock-designs (2)

modern-wall-clock-designs (1)

modern-wall-clock-designs (15)

modern-wall-clock-designs (8)

modern-wall-clock-designs (9)

مدل تابلوی نقاشی مدرن مناسب تزیین دیوار تمامی اتاق های خانه

modern-wall-clock-designs (10)

modern-wall-clock-designs (11)

ساعت دیواری مدرن

modern-wall-clock-designs (12)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
ساعت دیواری مدرن در دکوراسیون داخلی منازل مسکونی / عکس 2016
4.7 (93.33%) 3 votes