زیباترین مدل های کفپوش سرامیکی مناسب تمامی اتاق های خانه

در گذشته وقتی نوبت به انتخاب مدل های کفپوش سرامیکی می رسید خریدار انتخاب های بسیار محدودی داشت زیرا تنوع در مدل های سرامیک بسیار اندک بوده و اکثرا نیز از طرح و مواد شبیه به یکدیگر استفاده می کردند. اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی امروزه با مدل های بسیار متنوعی در زمینه کفپوش های سرامیکی روبرو هستیم که تمامی سلایق را پوشش خواهند داد. یکی از بزرگترین برتری های کفپوش سرامیکی نسبت به سایر کفپوش ها قیمت و هزینه تمام شده کمتر آنها است بطوریکه با یک هزینه معقول می توانید دقیقا همان طرح و مدل مدنظر خود را در کفپوش منزلتان داشته باشید. سرامیک های امروزی عمدتا طوری طراحی می شوند که قابلیت استفاده در اکثر اتاق های منزل را دارند به این معنی که دیگر سرامیک ها محدود به فضای آشپزخانه یا حمام و سرویس بهداشتی خانه نیستند.

اتاق نشیمن یکی از مهم ترین مکان های خانه است. اتاقی که مهمانانتان را به آن دعوت می کنید و با اعضای خانواده و دوستان خود در این مکان گرد هم می آیید، پیشنهاد می شود برای این قسمت از کفپوش های سرامیکی به رنگ خنثی (سفید، خاکستری و …)  اما لوکس و شیک استفاده کنید. سعی کنید اندازه سرامیک ها را به حد معمول و از مدل های کلاسیک انتخاب کنید زیرا اغلب ممکن است با پیشنهادهایی مربوط به استفاده از سرامیک هایی با ابعاد بزرگ یا سرامیک های طرح فرش یا موکت برای اتاق نشیمن روبرو شوید که در صورت عملی شدن نتیجه چندان مثبتی از لحاظ زیبایی نخواهند داشت در شکل سوم مشاهده می کنید که در اتاق خواب از کفپوش های سرامیک فرشی استفاده شده است.

گزینه دیگر انتخاب طرح سرامیک است. در حال حاضر مدل های سرامیکی طرح پارکت به وفور در بازار یافت می شوند. این سرامیک ها کیفیت و استحکام بسیار بالایی دارند و کاملا در برابر نفوذ آب مقاوم هستند. با انتخاب کفپوش های سرامیکی طرح چوب اتاق نشیمنی به معنای واقعی کلمه لوکس و زیبا خواهید داشت. در شکل های زیر با مدل های متنوع کفپوش های سرامیکی زیبا و لوکس آشنا خواهید شد.

 ceramic-tile-flooring-design-ideas (1)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (2)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (3)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (4)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (5)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

ceramic-tile-flooring-design-ideas (6)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (7)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (8)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (9)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (10)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (11)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (12)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (13)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (14)

ceramic-tile-flooring-design-ideas (15)

مدل های کفپوش سرامیکی

ceramic-tile-flooring-design-ideas (16)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!