زیباترین مدل های پرده به رنگ تیره در دکوراسیون اتاق های منزل

رنگ های تیره از رنگ هایی هستند که بیشتر افراد از بکاربردن آن در دکوراسیون منزلشان هراس دارند. اما رنگ های تیره هم جادوی مخصوص به خود را دارند. در این مطلب با زیباترین مدل های پرده به رنگ تیره آشنا خواهید شد که بکلی نظرتان را راجب به رنگ های تیره بخصوص مشکی تغییر خواهد داد. در طراحی دکوراسیون داخلی خانه سبک ها و رنگ هایی وجود دارد که اغلب خانه دارها در سرتاسر جهان از بکاربردن آنها هراس دارند زیرا گمان می کنند این رنگ ها و سبک های خاص، ریسک پذیری زیادی می خواهند. عده ای می ترسند به سراغ رنگ های برجسته و قوی مانند نارنجی یا ارغوانی بروند؛ عده ای دیگر هم هستند که از انتخاب رنگ سیاه در تم داخلی منزلشان به شدت دوری می کنند.

بکار بردن رنگ تیره در پرده های خانه موضوعی است که بخش زیادی از مردم احساس می کنند باید فقط و فقط در صورت تایید طراحان داخلی حرفه ای عملی شود. البته شاید دلایل مذهبی هم در زمینه دوری گزیدن از رنگ های تیره، بخصوص سیاه، تاثیر گذار باشد اما توجه داشته باشید در صورت استفاده نکردن از رنگ های تیره در خانه، ممکن است نتوانید آن حس دعوت کننده، راحت و دلپذیر را در خانه خود به نحو احسنت ایجاد کنید، رنگ هایی  که در همان ابتدای کار تمامی نگاه ها را بروی خود قفل خواهند کرد.

از رنگ های تیره پرده به هیچ عنوان نترسید، زیرا یک پرده سیاه در خانه اصلا آن تاثیر گذاری دیوارهایی به رنگ سیاه را ندارد. رنگ های تیره  جنبه های مثبت بسیار بیشتری در دکوراسیون منزل ایجاد می کنند و بعلاوه در سایه های بسیار متنوعی نیز تولید می شوند. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین نمونه های پرده در رنگ های تیره را مشاهده خواهید کرد.

Dark-curtains-design-ideas (7)

Dark-curtains-design-ideas (12)

Dark-curtains-design-ideas (17)

Dark-curtains-design-ideas (8)

Dark-curtains-design-ideas (9)

Dark-curtains-design-ideas (10)

Dark-curtains-design-ideas (11)

Dark-curtains-design-ideas (13)

Dark-curtains-design-ideas (14)

Dark-curtains-design-ideas (15)

Dark-curtains-design-ideas (16)

Dark-curtains-design-ideas (18)

Dark-curtains-design-ideas (19)

Dark-curtains-design-ideas (20)

Dark-curtains-design-ideas (21)

Dark-curtains-design-ideas (22)

Dark-curtains-design-ideas (23)

Dark-curtains-design-ideas (24)

Dark-curtains-design-ideas (25)

Dark-curtains-design-ideas (26)

زیباترین مدل های پرده

Dark-curtains-design-ideas (27)