زیباترین مدل های درب کشویی ساخته شده با چوب و شیشه

استفاده از مدل های درب کشویی مزیت های زیادی دارد و به همین دلیل روز به روز به محبوبیت اینگونه درب ها در منازل مسکونی افزوده می شود. یکی از مزایای درب های کشویی نسبت به انواع لولایی این است که از بافت و طرح هایی با جنس مختلف برای ظاهر انها استفاده می شود، بدون اینکه این امر در دکوراسیون خانه چندان جلب توجه کند. همچنین می توان این دربها را مطابق سبک خانه یا دوره تاریخی خاصی تزیین کرد و با سایر اجزاء دکوراسیون هماهنگ ساخت. با این کار درب های کشویی می توانند به یکی از زیباترین عناصر دکوراتیو در خانه تبدیل شوند.

جالب است بدانید درب های مزرعه ایی نوع خاصی از طرح های کشویی هستند که به درب های انبار یا آغل شباهت دارند. اینگونه درب ها عنصر دکوراتیو بسیار جالبی را هم در آپارتمان های کوچک و هم در خانه های بزرگ بوجود می آورد. مزیت دیگر و شاید مهم ترین مزیت دربهای کشویی همین نیاز به فضای کم در استفاده از آنها می باشد. امروزه در مکان های کوچک دربهای کشویی بعنوان یک راه حل کاربردی و زیبا برای جداکردن بخش ها مختلف مورد توجه قرار گرفته اند. دربهای کشویی یکی از بهترین گزینه ها برای حمام های کوچک هستند که دیوار آنها جای کافی برای نصب دربهای لولایی را ندارد، بعلاوه برای کمد یا به عنوان رابط میان دوبخش اتاق نیز کاملا مناسب هستند.

دربهای کشویی هم مانند دیگر اجزای مهم خانه از دو سبک مدرن و کلاسیک دسته بندی می شوند. مدل های کلاسیک و مدرن بنوعی دکور مخفی و جالب در خانه بحساب می آیند و جلوه خاصی به دکوراسیون خانه شما می بخشند. همچنین دربهای بلند بسیار زیبا هستند اما شاید کشیدن انها برای کودکان و یا افراد مسن کمی مشکل باشد. بهتر است اینگونه دربها را در داخل دیوارهایی با ضخامت بیش از 10 سانتی متر نصب کنید تا سیستم در و دیوار محکم تر بشوند چرا که دربهای کشویی بخاطر اینکه به روی ریل خود حرکت می کنند چفت و بست محکمی مثل درهای لولایی را ندارند و همین موضوع، نکته ای منفی برای آنها محسوب می شود.

sliding-doors-design-ideas (1)

sliding-doors-design-ideas (2)

sliding-doors-design-ideas (3)

راهنمای خرید استیکر اتاق کودک – برچسب دیواری

sliding-doors-design-ideas (4)

sliding-doors-design-ideas (5)

sliding-doors-design-ideas (6)

sliding-doors-design-ideas (1)

sliding-doors-design-ideas (2)

دکوراسیون داخلی آشپزخانه / طراحی داخلی و چیدمان مدرن

sliding-doors-design-ideas (3)

sliding-doors-design-ideas (4)

sliding-doors-design-ideas (5)

sliding-doors-design-ideas (6)

sliding-doors-design-ideas (7)

sliding-doors-design-ideas (8)

sliding-doors-design-ideas (9)

sliding-doors-design-ideas (10)

sliding-doors-design-ideas (11)

استفاده از تخته سیاه بعنوان دکوراسیون خانه – نشیمن ، آشپزخانه

sliding-doors-design-ideas (12)

مدل های درب کشویی

sliding-doors-design-ideas (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
زیباترین مدل های درب کشویی ساخته شده با چوب و شیشه
4.9 (98%) 10 votes