زیباترین مدل آینه دکوری برای دکوراسیون منزل

آینه از عناصر دکوراتیو دکوراسیون هستند که هیچگاه هیاهو و شلوغی در دکوراسیون خانه بوجود نمی آورد. از آینه می توان بعنوان عنصر تمام کننده برای دکوراسیون دیوار ویا تزیین مبلمان خانه استفاده کرد. در این مطلب به معرفی نمونه هایی از زیباترین و بهترین مدل آینه دکوری بعنوان عنصری دکوراتیو برای تزئیین خانه می پردازیم تا ایده های مناسبی برای انتخاب مدل آینه مورد نظر خود بدست آورده باشید. شاید بهترین کاربرد آینه برای اتاق های کوچک باشد آینه در یک لحظه می تواند فضای یک اتاق کوچک را بزرگ تر جلوه دهد. آینه ها در انواع اقسام سبک ها و استایل ها تولید می شوند که هر کدام با ویژگی های خاص خود دکوراسیون خانه را بکلی متحول می کنند. دکوراسیون خانه شما از وجود آینه بهره های زیادی خواهد برد که در زیر بطور خلاصه تعدادی از این تاثیرات مهم را مشخص خواهیم کرد.

مورد اول همان تاثیر بی نظیر آینه در بزرگ نشان دادن اتاق ها و فضاهای کوچک است. آینه ها یک راه ارزان برای ایجاد حس فضایی بزرگ را پیش روی ما قرار می دهند. آینه را بروی دیوار مقابل پنجره قرار بدهید و مشاهده کنید که چند برابر چهره آن مکان دستخوش تغعییرات می شود. از آینه می توانید در قسمت ظرفشویی و پخت و پز آشپزخانه هم استفاده کنید تا هر چه بیشتر به بودن در آشپزخانه ترغیب شوید.

دومین مکان که آینه بیشترین تاثیرگذاری را دارد در قسمت شومینه خانه خواهد بود. بسیاری از خانه ها از شومینه بعنوان نقطه کانونی دکوراسیون منزل خود بخصوص در فصل زمستان استفاده می کنند. برای افزودن بر این مورد می توانید آینه ای فریم دار را درست بالای شومینه قرار بدهید. این کار هم اتاق را بزرگ تر نشان خواهد داد و هم سطحی انعکاس دهنده برای دکوراسیون خانه بوجود می آورد. اگر هم علاقه ای به سبک رمانتیک دارید می توانید در کنار آینه از شمعدانی های زیبا استفاده کنید.

سومین مکان مناسب برای قرار دادن آینه در راهروی ورودی خانه است. اگر راهروی ورود خانه شما طویل و تاریک است بهترین کار استفاده از آینه در این مکان هست زیرا هم محیط را روشن می کند و هم توجهات را از راهروی طولانی خانه به سمت خود جلب می کند.

مورد چهارم استفاده از آینه ها در کوچکترین قسمت هایی از دیوار است که فضای لازم برای قرار دادن زیباترین مدل آینه دکوری را فراهم می کند. به عنوان مثال گاهی ستون های دیوار به شکلی ست که فاصله بین دو ستون، فضایی بسیار جالب و ایدئال برای قرار دادن یک مدل آینه دکوری زیبا را فراهم می کند. با قرار دادن آینه در چنین مکانی می توان آن ستون ها را را از حالت ضمخت و بد شکل در معماری داخلی، به عنصری حاوی پیام در کنار آینه تبدیل نمود.

پنجمین مکان جایی ست که شاید خیلی ها اصلاً نه عادت به استفاده به آینه در آن داشته باشند و نه از نظر منطقی استفاده از آینه در آنجا را درست بدانند اما می توان در این مکان هم از آینه هایی در ابعاد مختلف به راحتی استفاده کرد؛ آشپزخانه. بله در آشپزخانه منازل هم می توان و باید از آینه ها استفاده نمود زیرا خانم خانه ممکن است ساعت های مختلفی را در این قسمت مهم از منزل سپری کند در نتیجه، هم برای دیدن ظاهر خود و هم اینکه تغییری مناسب در دکوراسیون آشپزخانه ایجاد شده باشد می توان بر روی دیوار بالای کابینت و یا دیوار بین کابینت و… جایی که از نظر قرار دادن آینه امن بوده و مانع از ضربه خوردن و شکستن آینه شود از زیباترین مدل آینه دکوری در ابعاد مناسب استفاده نمود.

و اما ششمین مکانی که در منزل می توان از آن به راحتی برای بکار بردن بهترین مدل آینه دکوری استفاده نمود راهروی اتاق خواب هاست. اگر طراحی خانه شما به شکلی ست که اتاق ها در کنار یکدیگر و توسط راهرویی به هم متصل می شوند می توانید دقیقاً در انتهای راهرو و جلوی دیوار روبرویی از آینه ای بزرگ و دکوری، برای دکوراسیون منزل استفاده کرد. این شیوه می تواند هم راهرو را زیباتر کرده و هم آن را بسیار بزرگ و دلبازتر نشان دهد.

 

 

اینگونه استفاده کردن از آینه های دکوری در مدل های مختلف، می تواند دکوراسیون منزل را به زیباترین شکل ممکن تغییر دهد.

در ادامه عکس هایی از زیباترین مدل های آینه در طرح ها و رنگ های مختلف را مشاهده می کنید.

 Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (1)

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (2) Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (3)

موضوعات مرتبط:

زیباترین مدل های گلدان شیک و دکوری

انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

مدل قفسه دیواری مدرن و شیک

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (4)

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (5)

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (6)

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (7)

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (8)

موضوعات پر بازدید:

انواع مدل تابلو های هنری مدرن برای دکوراسیون منزل

تازه ترین مدل های شومینه مدرن و شیک

تازه ترین مدل های شومینه مدرن و شیک

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (9)

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (10)

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (11)

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (12)

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (13)

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (14)

مدل آینه دکوری 

Amazing-Decorative-Mirrors-Design-ideasjpg (15)

تصاویر بیشتر:

زیباترین مدل آینه دکوری برای دکوراسیون منزل

زیباترین مدل آینه دکوری برای دکوراسیون منزل

زیباترین مدل آینه دکوری برای دکوراسیون منزل

زیباترین مدل آینه دکوری برای دکوراسیون منزل