روش های تزیین دیوار اتاق کودک با ایده های نو و زیبا

همانطور که در مطالب پیشین اشاره کردیم، چیدن دکور اتاق کودک کار بسیار جذاب و لذت بخشی است. از آنجایی که با هیچ محدودیت و قانونی در این زمینه روبرو نیستیم می توانیم ایده های زیادی را مثلا در تزیین دیوار اتاق کودک پیاده کنیم و از نتیجه کار هیچ هراسی نداشته باشیم. برای بسیاری از خانه دارها، لذت بخش ترین قسمت طراحی اتاق کودک، دیوار آن است، جایی که می توان بروی آن از رنگ های شاخص و طرح ها شگفت انگیز زیادی استفاده کرد. در این مطلب با تعدادی از زیباترین دکوراسیون های اتاق کودک آشنا خواهیم شد که از ایده های بسیار جذاب و جدید در تزیین دیوار استفاده کرده اند.

مدل هایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد محدود وسیعی از رنگ ها و ایده های جالب و دکوراتیو دیواری در تزیین دیوار را در بر می گیرند که برای تمامی کودکان با هر سن و سلیقه ای ایده آل و مناسب خواهند بود. برای مثال در شکل زیر از استیکر های ساده با طرح پروانه در اندازه های مختلف استفاده شده که به شیوه ای هنرمندانه به دور لامپ دیواری اتاق چیده شده اند. این استیکر ها را می شود در بازار یا سایت های اینترنتی به راحتی پیدا کرد بعلاوه نصب کردن آنها نیز بسیار آسان بوده و با نوعی پانچ کاغذی به دیوار نصب می شوند.

Kids-rooms-wall-decor-ideas (6)

اما اگر بدنبال طرحی سنگین تر هستید تا برای زمان بزرگسالی کودکتان نیز مناسب باشد مدل زیر یکی از بهترین ایده ها است. کاغذ دیواری استفاده شده در این اتاق، برای افراد جوان بی نهایت زیبا و جالب است و با طرحی که دارد مسلما برای سال های سال مورد تحسین همگان قرار خواهد گرفت.

Kids-rooms-wall-decor-ideas (9)

در دامه مدل های دیگر را مشاهده خواهید کرد.

Kids-rooms-wall-decor-ideas (1)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (2)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (10)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (11)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (12)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (3)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (4)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (13)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (14)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (5)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (15)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (16)

Kids-rooms-wall-decor-ideas (7)

تزیین دیوار اتاق کودک

Kids-rooms-wall-decor-ideas (8)