متفاوت ترین مدل های رنگ اتاق خواب دخترانه جدید و شیک

رنگ شاید بیشترین تاثیر را بروی احساس ما از یک فضا داشته باشد. رنگ اتاق خواب دخترانه و پسرانه هر کدام ویژگی ها و احساسات مربوط به خود را دارند برخی سرد و لطیف اند و برخی دیگر گرم و هیجانی، بعضی ختثی و مدرن هستند و بعضی دیگر کلاسیک و نوستالژیک. همانطور که در مطالب پیشین گفتیم اتاق خواب بهترین مکان برای پیاده کردن ایده هایی است که مورد علاقه خودتان است. لازم نیست عوامل دیگر را در نظر بگیرید، از هر رنگی که خوشتان می آید بدون هیچ هراسی همان رنگ را در اتاق خوابتان استفاده کنید. این کار باعث می شود تا زمانی که در اتاق مشغول کاری هستید، دقیقا همان حالتی را داشته باشید که همیشه دوست دارید. این حالت برای هر شخصی فرق می کند، اما روشی که پشت انتخاب هر رنگی وجود دارد، روشی استاندارد و همگانی است. در این پست تعدادی تم های رنگی شگفت انگیز برای اتاق خواب دخترانه را معرفی می کنم که مطابق با مد روز بوده و محدود به فرهنگ و جامعه خاصی نیستند. لطفا تا انتها همراه ما باشید.

هر کدام از این رنگ ها را می توان با دکوراسیون های مختلفی سِت و هماهنگ کرد و یا از هر کدام از آنها برای ایجاد انواع دکوراسیون بهره برد. هر رنگی را می توان با چندین نوع و مدل تخت خواب دخترانه سِت کرد و همچنین می توان از رنگ اتاق خواب دخترانه در چند رنگ مجزا در کنار هم و در یک اتاق استفاده نمود تا ترکیبی جادویی حاصل شود. در تصاویر زیر البته می توان به رنگ های مختلف برای اتاق خواب دخترانه دست یافت و بهترین را با توجه به سلیقه و علاقه انتخاب نمود، هر کدام از آنها نیز جذابیت و پیام خود را برای بیننده خواهد داشت.

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (9)

ترکیب سیاه و قرمز برای اتاق های دخترانه و زنانه بسیار مناسب است، این ترکیب زیبا حالتی کلاسیک و شیک به دکوراسیون می دهد اما اگر قرمز را هم به این ترکیب اضافه کنید، فضای اتاق انرژی بیشتری می گیرد. شاید بدانید که قرمز بعنوان پرانرژی ترین رنگ دنیا شناخته می شود بنابراین خیلی خوب با رنگ های خنثی و کم اثری مانند سیاه و سفید ترکیب می شود. البته برای آنهایی که به سبک مدرن علاقه دارند، خاکستری بهترین گزینه خواهد بود. ترکیب خاکستری، سفید و قرمز برای رنگ اتاق خواب دخترانه خصوصا خانوم های طرفدار سبک مدرن بسیار خواب جواب می دهد.

شاید در گذشته خانمها در استفاده از رنگ قرمز به سبب جلب توجه بیش از اندازه و به قولی «جیغ بودن» خیلی راحت نبودند اما امروزه می توان استفاده از این رنگ را چه در پوشش و چه در آرایش خانمها به وفور مشاهده کرد. استفاده از این رنگ بعنوان رنگ اتاق خواب دخترانه می تواند همان علاقه، شادابی، هیجان و سرزندگی پوشش و آرایش را به اتاق آنها آورده و حسی پرانرژی و مطابق با سن و سال و جنسیت آنها به محیط بدهد.

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (4)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (5)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (7)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (6)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (10)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (8)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (3)

صورتی در کنار قرمز یکی از محبوب ترین رنگ ها برای دختر خانوم ها است، بنابراین نمی شود درباره رنگ اتاق خواب دخترانه حرف زد و مدلی از رنگ صورتی معرفی نکرد. اما در اینجا نمی خواهیم از تم تمام صورتی در اتاق خواب صحبت کنیم چرا که قطعا بسیاری از خانوم های جوان علاقه ای به استفاده از آن ندارند. اما ترکیب این رنگ با سایر رنگ ها مسلما انتخاب افراد بسیاری خواهد بود. نمونه ای از این ترکیب ها در شکل های زیر آورده شده اند، ترکیب خاکستری و صورتی، نارنجی و صورتی، سبز و صورتی هر کدام زیبایی های خاص خود را دارند اما از بین این سه گزینه، ترکیب سبز و صورتی برای رنگ اتاق خواب دخترانه، مدرن تر و امروزی تر بنظر می رسد.

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (15)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (12)

White Gray Amp Pink Bedroom With Yellow Accent Pink Gray Room Grey And Pink Bedroom Grey And Pink Bedroom - Pink Bedroom Ideas

Grey Black And Pink Bedroom Ideas Dromheetop Pink And Gray Bedroom Pink And Gray Bedroom - Pink Bedroom Ideas

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (11)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (16)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (18)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (17)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (19)

در بالا گفتم که صورتی و قرمز جزء محبوب ترین رنگ ها بین خانوم ها هستند، شاید بنفش را بشود محبوب ترین رنگ بین خانوم ها دانست! مطمئن نیستم، اما هر چه که باشد بنفش بسیار محبوب و البته بسیار شیک و لوکس است. از آنجایی که بنفش رنگ قوی و تاثیرگذاری است پیشنهاد می شود این رنگ را به تنهایی در اتاق خواب استفاده نکنید. ترکیب بنفش پر رنگ با سفید خیلی خوب جواب می دهد اما از طرفی بنفش کم رنگ نیز بسیار زیبا و لوکس با رنگ آبی تیره تبدیل می شود، ظاهری که هم زنانه می رسد و هم مردانه.

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (20)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (21)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (22)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (23)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (24)

ایده های رنگ اتاق خواب دخترانه بسیار زیاد است طوریکه واقعا انتخاب را سخت می کند! در کنار مدل های بالا ترکیب سبز و آبی آسمانی نیز رنگی بشدت خواستی است و هیچ سن و سالی هم نمی شناسد. جالب است بدانید که سبز و آبی آسمانی در چرخه رنگ ها، کنار یکدیگر قرار گرفته اند و به همین خاطر خیلی خوب با هم مچ می شوند. ترکیب سبز و آبی با سفید دکوراسیونی کاملا امروزی و شیک دارد. این رنگ هم در سبک کلاسیک خوب جواب می دهد و هم در سبک مدرن، کافی است مبلمانی که انتخاب می کنید به هر سبکی اما با رنگ خنثی مانند سفید باشد تا رنگ اتاق به خوبی با آن ترکیب شده و ظاهر همان سبک را بخود بگیرد.
همچنین استفاده از پرده هایی مطابق با مدل رنگ اتاق خواب دخترانه می تواند زیبایی این نوع رنگ آمیزی را بسیار بیشتر کند. شاید عده ای تمایل به یکدست کردن تِم اتاق خواب داشته باشند که در اینصورت باید رنگ پرده ها در هماهنگی با همان طیف رنگی دیوارها باشد. اما عده ای از دخترها نیز تمایل به استفاده از رنگی متضاد در پرده ها برای ایجاد حسی بیشتر و بهتر نسبت به رنگ اتاق خود دارند که این مسئله نیز به درستی در اتاق خواب دخترانه قابل اجرا بوده و سبب زیبایی و جذابیت آن خواهد شد.

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (25)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (26)

در بین ترکیب های بالا کرم نیز خیلی خوب با رنگ های سرد و گرم ترکیب می شود، همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید، ترکیب کرم با آبی نیلی، کرم با خاکستری و زرد خیلی زیبا خواهد شد. عاملی که باید در نهایت مشخص کننده است حالتی است که شما از اتاقتان می خواهید، اگر بدنبال آرامش هستید، بهتر است از ترکیب کرم با آبی نیلی یا ساحلی استفاده کنید. برای حالت های خنثی و ساده ترکیب کرم و خاکستری خیلی خوب است. ضمنا کرم با قرمز و آبی نفتی هم عالی جواب خواهد داد.

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (27)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (28)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (29)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (30)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (31)

برای خانوم هایی که دنبال طرح های افتاده تر هستند، قهوه ای خاکی با آبی تیره خارق العاده است. اگر این رنگ را با تخت خوابی مخملی، با رنگی قهوه ای اما اندکی تیره تر ترکیب کرده و از طرفی آبی تیره را به آن اضافه کنید، فضای اتاق بسیار پیچیده و البته بسیار لوکس و خارق العاده دیده خواهد شد.

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (32)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (1)

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (2)

رنگ اتاق خواب دخترانه

رنگ-اتاق-خواب-دخترانه (33)

تصاویر بیشتر:

متفاوت ترین مدل های رنگ اتاق خواب دخترانه جدید و شیک

متفاوت ترین مدل های رنگ اتاق خواب دخترانه جدید و شیک

متفاوت ترین مدل های رنگ اتاق خواب دخترانه جدید و شیک

متفاوت ترین مدل های رنگ اتاق خواب دخترانه جدید و شیک

متفاوت ترین مدل های رنگ اتاق خواب دخترانه جدید و شیک

متفاوت ترین مدل های رنگ اتاق خواب دخترانه جدید و شیک