راه های خلاقانه برای نمایش و تزیین دیوار با قاب عکس

وقتی زمان بنمایش گذاشتن عکس های مورد علاقمان می رسد گزینه های زیادی پیش رویمان قرار خواهد گرفت، مثلا استفاده از فریم های عکس رومیزی که کنار تخت خواب یا روی میز تحریر قرار می گیرد اما تزیین دیوار با قاب عکس مزیت های بیشتر نسبت به سایر روش های موجود دارد. در این پست با راه های جالب و اصولی برای نصب و بنمایش گذاشتن قاب های عکس بروی دیوار اتاق آشنا خواهید شد که علاوه بر زیبایی کلی دکوراسیون منزل، خود عکس ها نیز زیباتر بنظر خواهند رسید.

البته گزینه ها در این زمینه نیز بسیار است، مثلا برای فریم عکس ها می توانید خودتان خلاقیت بخرج دهید و قاب مورد نظرتان را با وسایل موجود در اطرافتان بسازید. راه ساده تر و البته موثرتر هم خرید فریم های آماده در بازار است که به هر عکسی شخصیت و هویت بخصوص خودش را می دهد. احتمالات در نوع نمایش عکس ها تقریبا بی نهایت است، عکس های زیر تعدادی از بهترین روش های موجود در به نمایش گذاشتن عکس های خاطره انگیز در دکوراسیون داخلی را به شما عزیزان نشان خواهد داد.

برای مثال در شکل زیر قاب عکس های استاندارد را مشاهده می کنید که به روشی هوشمندانه در اندازه مختلف انتخاب شده اند تا از هر نقطه ای توجه دیگران را به سمت خود جلب کنند. این فریم ها تماما چوب هستند و در رنگ های مختلفی از قبیل سفید، مشکی یا رنگ خود چوب در بازار موجود هستند. بهتر است بجای اینکه فقط از عکس های خانوادگی استفاده کنید، کمی از عکس های طبیعت و مناظر طبیعی را نیز در بین عکس های خانوادگی قرار بدهید تا حس بودن در یک گالری هنری را در بیننده ایجاد کرده باشید.

photo-wall-display-ideas (12)

photo-wall-display-ideas (18)

photo-wall-display-ideas (17)

photo-wall-display-ideas (11)

photo-wall-display-ideas (5)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

photo-wall-display-ideas (6)

photo-wall-display-ideas (4)

photo-wall-display-ideas (10)

photo-wall-display-ideas (16)

photo-wall-display-ideas (15)

photo-wall-display-ideas (9)

photo-wall-display-ideas (3)

photo-wall-display-ideas (2)

photo-wall-display-ideas (8)

photo-wall-display-ideas (14)

photo-wall-display-ideas (13)

photo-wall-display-ideas (7)

تزیین دیوار با قاب عکس

photo-wall-display-ideas (1)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!