راهنمای چیدمان دکوراسیون شیک و آرامش بخش با سبک مشخص

بسیاری از خوانندگان سایت ها و مجلات طراحی و دکوراسیون داخلی، همیشه زیبایی را جزء اصلی طراحی یک خانه می دانند. اما هستند افرادی که معتقدند یک خانه باید آرامش بخش نیز باشد. در این مطلب نمونه هایی از دکوراسیون شیک و آرامش بخش را در قالب عکس آماده کرده ایم تا اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید از دنیای پرفشار و استرس زا شهرهای شلوغ و پر سر و صدا به دنیایی آرام و لذت بخش در حوالی شهر سفر کنید بادیدن این دکوراسیون های آرامش بخش مشتاق به ایجاد کردن چنین شرایطی در دکوراسیون داخلی منزل خود شوید.

امروزه وسایلی که هم شیک باشند و هم عنصر راحتی را در بهترین شکل ممکن در خود داشته باشند به وفور در بازار یافت می شوند. اما در حین چینش دکوراسیون خانه مجبور می شوید یکی از این دوعامل را به دیگری برتری دهید. در چنین شرایطی سخت خواهد بود تا تعادل را بین زیبایی و راحتی برقرار کنید و به نتیجه ای مطلوب و مورد پسند خود برسید. در اینگونه موارد باید بدانید چه زمانی و چه مکانی دو فاکتور زیبایی و راحتی را به یکدیگر برتری بدهید.

بسیاری از افراد زمانی که به خرید وسایل جدید خانه خود می روند تقریبا بیشتر نگاه و توجهشان را بروی مسائل زیبایی و قشنگی یک وسیله می گذارند. باید قبل از خرید هر کالایی الویت بندی خود را برای هر کالایی بر اساس استفاده ای که از آن خواهید کرد مشخص کنید. برای مثال هنگام خرید مبلمانی که قرار است بطور مداوم مورد استفاده قرار بگیرند همیشه باید راحتی را الویت اول انتخاب خود قرار بدهید. یا زمانی که قصد انتخاب کفپوش مناسب برای خانه را دارید باید به میزان راحتی و حس خوبی که هنگام قرار دادن پاهایتان بروی آنها بوجود می آید توجه بیشتری کنید. آیتم های دیگری مانند پارچه های خانه هم دقیقا همین وضعیت را دارند و لطافت آنها مهم تر از سایر فاکتورها است. البته در بحث قیمت هم از آنجایی که قصد دارید مدت زمان زیادی از این وسایل راحت استفاده کنید، سعی کنید بودجه مناسبی را برای آنها در نظر بگیرید.

comfortable-interior-decoration-designs (1)

comfortable-interior-decoration-designs (2)

comfortable-interior-decoration-designs (3)

مطالب مرتبط:

قفسه و کتابخانه های تنظیم پذیر و مدولار با طراحی شیک و مدرن

مدل میز جلو مبلی مدرن و زیبا مناسب اتاق نشیمن و پذیرایی

طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق غذا خوری شیک و زیبا

Sugarbush

comfortable-interior-decoration-designs (5)

comfortable-interior-decoration-designs (6)

comfortable-interior-decoration-designs (7)

comfortable-interior-decoration-designs (8)

comfortable-interior-decoration-designs (9)

comfortable-interior-decoration-designs (10)

مطالب پر بازدید:

مدل های جدید آلاچیق باغ و حیاط / عکس و طراحی مدرن

انتخاب بهترین رنگ اتاق خواب + عکس های زیبا از دیوار اتاق

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی / عکس

comfortable-interior-decoration-designs (11)

دکوراسیون شیک و آرامش بخش

comfortable-interior-decoration-designs (12)