آنچه باید پیش از خرید سرویس خواب ام دی اف (MDF) بدانیم

هرچند ممکن است خیلی از ما به خاطر نیاوریم ولی آنقدرها هم از آن دوران نمیگذرد که انتخاب برای خرید سرويس خواب به سرويس خواب چوبی و فلزی محدود میشد. شاید در آن زمان تصمیم گرفتن بین این دو نوع سرويس خواب آنقدرها هم اطلاعات زیادی نمی خواست. اما با پیشرفت صنعت، پای انواع مواد مصنوعی به بازار سرويس های خواب نیز باز شد که هر کدام مزایا و معایبی داشتند. نمونه هایی از مواد چوبی مصنوعی مانند نئوپان و یا روکش های ممبران هرچند توانستند قیمت تمام شده سرويس های خواب را به طور چشمگیری کاهش دهند اما پس از آنکه در عمل عمر کوتاهی از خود نشان دادند از لیست خرید خانواده ها حذف شدند (هرچند متاسفانه هنوز هم انواع بی کیفیت این مصنوعات چوبی با اسامی مختلف و یا به اسم MDF توسط برخی افراد سودجو تولید و فروخته می شود.). در این بین اما محصولاتی که توانستند به مرور زمان جای پای خود را بیشتر در منازل باز کنند انواع سرويس خواب ام دی اف (MDF) بودند که توانستند گوی سبقت را از دیگر رقبا بربایند. اما چه چیزی باعث شد تا سرويس خواب ام دی اف (MDF) تا این حد محبوب شود و آیا واقعا بهترین گزینه برای خرید سرویس خواب همین سرويس خواب ام دی اف (MDF) است؟

قیمت سرویس خواب ام دی اف

قیمت تمام شده سرویس خواب ام دی اف (MDF) معمولا بسیار پایین‌تر از هزینه سرویس های خواب چوبی است. هرچند ممکن است از انواع تخت خواب فلزی گران تر به نظر برسد ولی مطمئنا بافت طبیعی ام دی اف فضایی دلپذیرتر را در دکوراسیون و مبلمان شما ایجاد خواهد نمود.

آنچه باید پیش از خرید سرویس خواب ام دی اف (MDF) بدانیم

مراقبت و نگهداری

محصولات چوبی از جمله سرویس خواب چوبی حتی اگر با بهترین کیفیت هم ساخته شوند نیاز به مراقبت و نگهداری مستمر دارند. که رعایت مواردی مانند استفاده از واکس چوب و محافظت در برابر موریانه از اولین موارد آن هستند. همچنین تاثیرات رطوبت، سرما،گرما و به طور کلی شرایط محیطی بر سرویس خواب چوبی بسیار زیاد است.  در عین حال باید مد نظر داشته باشید محصولات چوبی در نقل مکان از آب و هوایی به آب و هوای دیگر نیز با احتمال زیاد دچار مشکلاتی از جمله تاب برداشتن و یا طبله می‌شوند. در خصوص سرویس خواب ام دی اف (MDF) اما به شرط آنکه از نوع با کیفیت آن استفاده کنید تا حد بسیار زیاد از عدم بروز این مشکلات در امان خواهید بود و حتی به لطف پیشرفت تکنولوژی امروزه روکش های ضد آب ام دی اف هم در بازار به وفور دیده می شوند.

آنچه باید پیش از خرید سرویس خواب ام دی اف (MDF) بدانیم

حافظ محیط زیست باشید

ام دی اف (MDF) از خرده چوب های بلااستفاده تولید می شود بنابراین شما ضمن اینکه بخشی از طبیعت را به فضای خانه خود وارد می‌کنید در عین حال تا حد زیادی مطمین هستید باعث مرگ درختی از جنگل نشده اید. اگر از کسانی باشید که به محیط زیست اهمیت می دهند احتمالا همین فکر می تواند به شما کمک کند تا شب خواب راحت تری داشته باشید.

آنچه باید پیش از خرید سرویس خواب ام دی اف (MDF) بدانیم

طرح ها و رنگ های مختلف با یک کیفیت ثابت

با توجه به روکش شدن ام دی اف (MDF)، محصولات تولید شده از آن از جمله سرویس خواب ام دی اف (MDF) محدودیتی در طرح و رنگ ندارند. شما می توانید انواع و اقسام سرویس خواب ام دی اف (MDF) را متناسب با هر سلیقه ای پیدا کنید. چیزی که در دنیای محصولات چوب به این راحتی اتفاق نمی افتد، به هر حال خاصیت هر چوب با چوب دیگر متمایز است.

آنچه باید پیش از خرید سرویس خواب ام دی اف (MDF) بدانیم

انواع سرویس خواب ام دی اف را از کجا تهیه کنیم

در سالهای اخیر تنوع بسیار زیادی در تولید سرویس خواب ام دی اف (MDF) در بازار به وجود آمده. یکی از تولید کنندگان قدیمی که چند سالی است دست به فروش آنلاین محصولات خود نیز زده تولیدی بلج است.

فروشگاه اینترنتی تولیدی بلج تحت عنوان فروشگاه اینترنتی بلج انواع تخت خواب های ام دی اف (MDF) را با تنوعی کم نظیر و با کیفیتی قابل تحسین به معرض نمایش گذاشته. همانطور که انتظار می رود از آنجایی که مستقیم با خود تولید کنند طرف هستیم خرید با قیمتهای بسیارمناسبی را میتوانیم در این فروشگاه تجربه کنیم. در کنار همه اینها و جدا از آنکه از فروشگاهی معتبر و با گارانتی واقعی تخت خواب ام دی اف خود را خریداری می کنید، تقریبا در صفحه اختصاصی مربوط به هر محصول این فروشگاه می توانید نقد و بررسی نوشته شده در خصوص آن محصول را به همراه شناسنامه محصول مطالعه فرمایید که نمونه این کار در فروشگاه های آنلاین سرویس خواب و محصولات چوبی را پیش از این در فضای مجازی ایران شاهد نبوده ایم.

, , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!