راهنمای طراحی دیوار پشت تلویزیون با ایده های جذاب و شیک

برای افرادی که تلویزیون ال سی دی خود را بروی دیوار نصب می کنند وجود مدلی زیبا از طراحی دیوار پشت تلویزیون اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. امروزه تلویزیون های ال سی دی در اکثر خانه ها وجود دارند. این تلویزیون ها به دلیل عمق و ضخامت کمی که دارند کمتر فضایی از خانه را اشغال می کنند و به همین دلیل عملکرد بهتری را از لحاظ زیبایی و کاربرد در دکوراسیون خانه ارائه می دهند بدون اینکه بر فضا غلبه کنند و در آن شکستگی بوجود بیاورند.  تلویزیون های ال سی دی به دلیل داشتن صفحۀ سیاه نسبتا بزرگ، در زمینه دیوار رنگی مانند یک سیاه چاله تمام نگاه ها را بخود جذب می کنند و از دیده شدن دیگر عناصر موجود در فضا جلوگیری می کنند.

اما بسیاری از افراد دوست دارند تلویزیونی که بابت آن مبلغ زیادی پرداخت کرده اند به نقطه کانونی دکوراسیون نشیمن و پذیرایی آنها تبدیل شود بطوریکه همه نگاه ها را بخود جلب کند. در چنین شرایط دیوار پشت تلویزیون به موضوعی مهم تبدیل می شود. برای جلب توجه بیشتر به سمت تلویزیون می توانید با زدن رنگی متفاوت نسبت به دیگر دیوارهای موجود در نشیمن و پذیرایی خانه توجهات را به سمت این دیوار ویژه جلب کنید. حتی می توانید از دیوارپوش های پی وی سی یا ام دی اف در دیوار پشت تلویزیون استفاده کنید تا نهایت تفاوت را بوجود آورده باشید. (تزئین دیوار دکوراسیون داخلی منزل با دیوارپوش سنگی دکوراتیو)

گاهی اوقات برعکس شرایط بالا پیش می آید و عده زیادی ترجیح می دهند تلویزیون بر فضای دکوراسیون نشیمن غلبه نکند در این صورت نیز طراحی و تزئین دیوار پشت تلویزیون حتی اهمیتی بیشتر از خود تلویزیون پیدا می کند. طراحی هوشمندانه کمک می کند تلویزیون به نقطه کانونی (مرکز توجه بینایی) دکوراسیون خانه تبدیل نشود اما همچنان تاثیر خود را بر زیبایی دکوراسیون بگذارد. بهترین پشنهاد برای دیوار پشت تلویزیون استفاده از قاب عکس های دیواری است. معمولا بزرگترین دیوار نشیمن برای قرار دادن تلویزیون انتخاب می شود بنابراین می توانید این دیوار را با عکس های خاطره انگیز و زیبا پر کنید. البته لازم نسیت حتما از عکس استفاده کنید، می توانید از دکوری های دیواری زیبا مانند تابلو های هنری یا ساعت های دیوار نیز استفاده کنید. (انواع مدل تابلو های هنری مدرن برای دکوراسیون منزل)

 

interior-wall-design-behind-the-tv (1)

interior-wall-design-behind-the-tv (1)

interior-wall-design-behind-the-tv (2)

interior-wall-design-behind-the-tv (3)

interior-wall-design-behind-the-tv (4)

interior-wall-design-behind-the-tv (5)

interior-wall-design-behind-the-tv (6)

interior-wall-design-behind-the-tv (7)

interior-wall-design-behind-the-tv (8)

interior-wall-design-behind-the-tv (9)

interior-wall-design-behind-the-tv (10)

interior-wall-design-behind-the-tv (11)

interior-wall-design-behind-the-tv (12)

طراحی دیوار پشت تلویزیون

interior-wall-design-behind-the-tv (13)

مطالب پر بازدید:

کاغذ دیواری مدرن و امروزی مناسب تمامی اتاق های منزل

مدل دکوراسیون داخلی پذیرایی و اتاق نشیمن / عکس

عکس اتاق خواب و مدل تخت دو نفره شیک و زیبا / تصاویر تختخواب

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
راهنمای طراحی دیوار پشت تلویزیون با ایده های جذاب و شیک
4.3 (86.67%) 3 votes