راهنمای انتخاب فرش و قالی زیبا مناسب زیر میز ناهارخوری

بعضی مواقع انتخاب یک فرش و قالی زیبا برای محل غذاخوری خانه می تواند چالش برانگیز و سخت باشد. معمولا بسیاری از خانه دارهایی که هنوز برای خرید فرش به بازار نرفته اند از این موضوع با خبر هستند که با چه انتخاب های گسترده ای رو به رو خواهند شد. انتخاب یک مدل قالی و فرش مناسب برای اتاق غذاخوری و پهن کردن آن زیر میزناهارخوری به نقشه ریزی و کسب اطلاعات زیادی در این زمینه نیاز خواهد داشت. قبل از خرید فرش مناسب باید ابتدا نیازهای خود را مشخص و طبقه بندی کنید و سپس به تعادل مناسب شکل فرش و کارایی آن فکر کنید.

در این مطلب قصد داریم با معرفی مدل های جدید و زیبا این کار را برای شما راحت تر و لذت بخش تر کنیم. حالا که داریم به سال جدید شمسی نزدیک می شویم فرصت مناسبی است که به نوسازی این قسمت خانه که کمتر مورد توجه قرار می گیرد بپردازیم.

درست مانند زمانی که قبل از خرید ست میز ناهارخوری به اندازه گیری فضای لازم در اتاق می پردازید، باید قبل از خرید فرش یا قالی مد نظرتان هم به اندازه گیری اتاق غذاخوری و میز و صندلی های موجود در آن بپردازید. توجه داشته باشید که یک قالی حداقل باید بین 60 تا 70 سانتی متر بزرگ تر از سایز میز ناهارخوری باشد تا اینگونه صندلی ها در صورت عقب کشیدن باز هم داخل محیط قالی یا فرش قرار بگیرند. فضای بزرگ در قسمت غذاخوری با فاصله زیاد بین دیوار و میز ناهارخوری، به شما این اجازه را می دهد تا به فرش ها و قالی ها بزرگتر از اندازه ای که در بالا گفته شد نیز فکر کنید. در حقیقت اندازه 60 تا 70 سانتی متری بنوعی حداقل حساب می شود و در صورت داشتن فضای بیشتر می توانید به سراغ گزینه های بزرگ تر نیز بروید.

fabulous-dining-room-rugs-design (1)

fabulous-dining-room-rugs-design (2)

fabulous-dining-room-rugs-design (3)

fabulous-dining-room-rugs-design (4)

fabulous-dining-room-rugs-design (5)

fabulous-dining-room-rugs-design (6)

fabulous-dining-room-rugs-design (7)

fabulous-dining-room-rugs-design (8)

fabulous-dining-room-rugs-design (9)

fabulous-dining-room-rugs-design (10)

fabulous-dining-room-rugs-design (11)

fabulous-dining-room-rugs-design (12)

fabulous-dining-room-rugs-design (13)

فرش و قالی زیبا

fabulous-dining-room-rugs-design (14)