دیزاین و تزیین دکوراسیون اتاق خواب با تغییرات ساده

یکی از نکات مهم در تزیین دکوراسیون اتاق خواب به شکلی که ساده و مرتب بنظر بیاید بکارگیری تکنیک های مفید در چیدمان و استفاده هوشمندانه از کمدها و مکان های ذخیره سازی با فضای زیاد در دکوراسیون اتاق خواب است. برای داشتن یک اتاق خواب زیبا حتما لازم نیست دست به تغییرات زیاد بزنید و تمامی لوازم اتاق را جابجا کنید یا به خرید اسباب و لوازم و مبلمان نو بپردازید. در بسیاری از شرایط با یک تغییر ساده می توانید اثر بسیار زیادی را بروی دکوراسیون اتاق خواب خودتان بگذارید به طوری که به هیچ عنوان تکراری و کسل کننده بنظر نیاید. یکی از اصول تزیین و دکوراسیون هر اتاق خوابی استفاده از نقطه کانونی در چیدمان وسایل است. مشخص کردن چیزی بعنوان نقطه کانونی، باعث جذب تمامی نگاه ها به سوی خود می شود و از دیده شدن شلوغی و بهم ریختگی اتاق درنگاه اول تا حد زیادی جلوگیری می کند. اکثر اوقات تاج تخت خواب بعنوان نقطه کانونی دکوراسیون اتاق خواب انتخاب می شود که شما می توانید با اضافه کردن روتختی و بالش های مثلا با رنگ های خنثی تاکید بیشتری بروی این نقطه کانونی در دکوراسیون خود داشته باشید.

در اتاق های کوچک تر یک پنجره به راحتی می تواند تمامی نگاه ها را به سمت خود جذب کند. می توانید با قرار دادن تخت خواب در مقابل پنجره رقابت جالبی را بین این دو عنصر در جذب نگاه افراد به سوی خود ایجاد کنید. یا می توانید عکس این کار را انجام دهید، به اینصورت که یکی از این دو عنصر، مثلا پنجره را با پرده هایی به رنگ خنثی تزیین کنید و اجازه بدهید تاج تخت خواب شما بیشتر خودش را در غیاب پنجره به رخ بکشد.

نکته مهم دیگر استفاده از چیدمانی باز و جادار در دکوراسیون اتاق خواب است. ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد علاقه به خریدن چیزهای بزرگ مانند تخت خواب داشته باشید، اما با انجام این کار در اتاق های کوچک، بیشتر در جهت ایجاد فضایی محصور و تنگ قدم برداشته اید که در زیبایی و راحتی دکوراسیون اتاق شما تا حد بسیار زیادی تاثیر گذار خواهد بود. هر چقدر هم که وسیله ایی لوکس و گران باشد اما متناسب با اندازه و شرایط موجود در دکوراسیون اتاق خواب شما نباشد، تمام تلاشتان برای داشتن دکوراسیونی شیک در اتاق خواب بیهوده خواهد بود. بنابراین سعی کنید همیشه با اطلاعات کافی نسبت به شرایط موجود اقدام به خرید یا تعویض وسایل دکوراسیون اتاق خود کنید. در ادامه عکس هایی زیبا و ساده از دکوراسیون اتاق خواب ها را مشاهده خواهید کرد.

 simple-bedroom-design-ideas (1)

simple-bedroom-design-ideas (2)

simple-bedroom-design-ideas (3)

simple-bedroom-design-ideas (4)

simple-bedroom-design-ideas (5)

simple-bedroom-design-ideas (6)

simple-bedroom-design-ideas (7)

simple-bedroom-design-ideas (8)

simple-bedroom-design-ideas (9)

simple-bedroom-design-ideas (10)

simple-bedroom-design-ideas (11)

simple-bedroom-design-ideas (12)

simple-bedroom-design-ideas (13)

simple-bedroom-design-ideas (14)

تزیین دکوراسیون اتاق خواب

simple-bedroom-design-ideas (15)