دکوراسیون پنت هاوس آپارتمان با نمای خارجی شگفت انگیز

شاید این مطلب یکی از عجیب ترین و در عین حال جالب ترین پست هایی باشد که در سایت دکوراسیون اتاق منتشر کرده ایم. دکوراسیون پنت هاوس آورده شده در این مطلب در نوع خود بی نظیر است و با تمامی پنت هاوس هایی که دیده اید فرق دارد. دکوراسیون داخلی این خانه چیزی زیادی برای نمایش ندارد اما آن چیزی که این مکان را جذاب کرده نمای خارجی و مکانی است که این خانه ویلایی در آن قرار گرفته است. شاید باورتان نشود اما این خانه به تازگی در قسمت بالایی پیست اسکی پرش در کشور نروژ طراحی و ساخته شده است. ایده ای بسیار بدیع که نمونه اش در هیچ مکانی از دنیا قبل از این وجود نداشته است.

اگر عاشق اسکی بروی برف هستید شاید داشتن چنین خانه ای تنها چیزی باشد که آرزویش را دارید. خانه ای که همان هیجان اسکی بروی برف را دائما به شما منتقل خواهد کرد. اگر از علاقمندان به ورزش اسکی باشد و مسابقات اسکی را پیگیری می کنید باید بدانید که اتاق این پنت هاوس در مکانی قرار دارد که ورزشکاران خود را قبل از شروع مسابقه اسکی پرش در آن آماده می کنند. جالب است بدانید این پنت هاوس به تازگی در یک مسابقه که توسط طراحان همین ساختمان برگذار شده بود در جایگاه جایزه شخص برنده قرار داشت و پیروز رقابت می توانست این خانه را قبل از واگذار شدن به مالک اصلی، از نزدیک ببیند.

پنچره تمام شیشه ای این آپارتمان، زیباترین نمای ممکن را از شهر اسلو به چشمان بیننده هدیه می کند. نمایی که در آن علاوه بر شهر کوه های برفی و جنگل های بی نهایت نیز پدیدار هستند. پشت بام این پنت هاوس هم بلندترین پشت بام شهر است بنابراین می تواند بعداز میل کردن یک شام دلپذیر به تماشای شهر و ستاره های آسمان شب بپردازید. در شکل های زیر عکس هایی از نماهای مختلف این خانه زیبا را مشاهده خواهید کرد.

 architecture-design-penthouse

architecture-penthouse

interior-penthouse-1

مطالب مرتبط:

ست مبلمان اتاق نشیمن خانه با طراحی باشکوه و منحصر فرد

مدل سقف شیروانی ویلا با پوشش سفالی جدید در رنگ های مختلف

 آشنایی با بهترین مدل های دکوراسیون داخلی منزل در سال جدید

interior-penthouse-2

interior-penthouse-3

interior-penthouse-6

modern-penthouse-1

modern-penthouse-2

modern-penthouse-5

مطالب پر بازدید:

مدل چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن شیک، مدرن و متفاوت

انواع طرح و مدل سقف پذیرایی / گچبری و کناف

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی / عکس

modern-penthouse-17

دکوراسیون پنت هاوس

modern-penthouse-123

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!