دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب کوچک به شکل دلباز و جادار

اگر شما هم بدنبال چیدمان اتاق خواب کوچک خود هستید آماده باشید که در این مطلب نمونه هایی از بهترین دکوراسیون ها و چیدمان اتاق خواب های کوچک را مشاهده خواهید کرد. بعداز معرفی کردن اتاق خواب های لوکس و بزرگ در مطالب پیشین این بار نوبت به معرفی دکوراسیونی هوشمندانه و دقیق در اتاق خواب های کوچک و جمع و جور است. بنابراین پیشنهاد می کنم بروی دیدن این عکس ها وقت بیشتری بگذارید و آنها را به دقت بررسی کنید زیرا هر کدام از عکس هایی که در پایین آورده شده اند، می توانند شما را در تزئین و چیدمان اتاق خوابتان راهنمایی کنند و از سردرگمی نجاتتان دهند.

همانطور که در مطالب پیشین به وفور در مورد تاثیر رنگ و نورپردازی در ایجاد حس بزرگی و دلبازی در محیط بحث کردیم، می دانید که رنگ های روشن تاثیر بسیار بیشتری در بزرگ تر نشان دادن محیط نسبت به رنگ های و سایه های تیره دارند. به همین دلیل در اکثر اتاق های آورده شده در این مطلب نیز از رنگ های روشن و شاد همراه با نورپردازی مناسب در دکوراسیون اتاق خواب استفاده شده است.

نکته دیگر استفاده مناسب از تخت خواب است. یک تخت خواب بزرگ ممکن است لذت بخش تر باشد اما جای زیادی از اتاق خواب شما می گیرد. بهتر است تخت خواب خود را تا می توانید کوچک انتخاب کنید و در عوض قسمت های آزاد شده را توسط وسایل مهم دیگر که هم جنبه دکوراتیو دارند و هم کاربردی هستند پر کنید.

با دقت بیشتر در عکس های زیر متوجه می شوید که اکثر اتاق خواب ها در دکوراسیون خود از آینه استفاده کرده اند. آینه تاثیر شگفت انگیزی بروی بزرگ تر نشان دادن محیط می گذارد، سعی کنید تا جای که امکانش هست از آینه های بزرگ تر و بیشتر در دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده کنید. در  تزئین دکوراسیون اتاق خود به هیچ عنوان از ترکیب و تلفیق سبک ها و رنگ های گوناگون نترسید. مشاهده می کنید که ترکیب بافت های گوناگون در اتاق خواب های کوچک چقدر بر زیباتر شدن محیط کمک کرده است. این کار نیاز شما به وسایل دکوراتیو برای غنی تر کردن دکوراسیون اتاق را از بین می برد و به تنهایی می تواند دکوراسیونی چشم گیر در اتاق خواب شما بوجود بیاورد. در ادامه نمونه هایی از زیباترین چیدمان های اتاق خواب های کوچک را مشاهده خواهید کرد.

 small-bedroom_decoration-ideas (1)

small-bedroom_decoration-ideas (2)

small-bedroom_decoration-ideas (3)

مطالب مرتبط:

مدل های جدید روتختی شیک تخت خواب دو نفره – اتاق خواب

۱۵ طرح زیبا از اتاق خواب بنفش رنگ و رمانتیک دو نفره

انواع مدل میز آرایش در اتاق خواب و راهنمای خرید / عکس

small-bedroom_decoration-ideas (5)

small-bedroom_decoration-ideas (6)

small-bedroom_decoration-ideas (7)

small-bedroom_decoration-ideas (8)

small-bedroom_decoration-ideas (9)

small-bedroom_decoration-ideas (10)

small-bedroom_decoration-ideas (11)

small-bedroom_decoration-ideas (12)

small-bedroom_decoration-ideas (13)

small-bedroom_decoration-ideas (14)

small-bedroom_decoration-ideas (15)

small-bedroom_decoration-ideas (16)

مطالب پر بازدید:

انواع مدل اپن آشپزخانه جدید و مدرن شیک

دکوراسیون اتاق کودک – تخت کودک ، چیدمان اتاق بچه

چیدمان و دکوراسیون ساده و شیک در آپارتمان و خانه های کوچک

small-bedroom_decoration-ideas (17)

small-bedroom_decoration-ideas (18)

چیدمان اتاق خواب کوچک

small-bedroom_decoration-ideas (19)

, , , , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب کوچک به شکل دلباز و جادار
5 (100%) 1 vote