30 مدل عکس از نحوه تزیین دکوراسیون ورودی آپارتمان

راهرو ورودی چیزهای زیادی درباره خانه به ما می گوید. دکوراسیون ورودی آپارتمان می تواند بازتاب کننده سلیقه و انتخاب شما در طراحی داخلی منزلتان باشد. به ورودی خانه باید به مثابه مکانی که ذهنیت سایر افراد را در بدو ورود نسبت به شخصیت خانه دار شکل می دهد نگاه کنید. در نتیجه متوجه خواهید شد که نظر و نگاه اولیه بسیار مهم است. نباید به ورودی خانه فقط بعنوان مکانی برای آویزان کردن لباس ها و قرار دادن کیف و کفش نگاه کنید. درست مانند سایر اتاق های مهم خانه، این مکان هم جزئی از محل زندگی شماست و باید برای آن ارزش زیادی قائل شوید.

یکی از بهترین راه ها برای تزیین دکوراسیون ورودی آپارتمان ساده و مرتب نگهداشتن آن است. در این مطلب قصد دارم در مورد همین روش در طراحی صحبت کنم و بهمراه عکس این موضوع را به شما عزیزان نشان بدهم. با داشتن چنین فضایی در خانه، هر وقت که به داخل خانه قدم گذاشتید احساس خواهید کرد وارد خانه ای باز، بزرگ، مرتب و منظم شده اید. اگر به ایده های جدید نیاز دارید شکل های زیر این کار را برای شما انجام خواهد داد.

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (30)

برای اینکه دکوراسیون ورودی منزلتان را مینیمالیستی و ساده نشان دهید یکی از ساده ترین راه ها روشن کردن فضا است. این روشنایی می تواند با نور طبیعی خورشید انجام شود یا اینکه لامپ های دیواری و سقفی بزرگ نور را به اطراف پخش کنند. برای روشنایی بیشتر حتما از آینه های بزرگ نیز در فضای ورودی استفاده کنید. با ترکیب آینه و نور، فضایی روشن و درخشان خواهید داشت. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید هیچ چیز مانند یک آینه بزرگ نمی تواند اتاق را بزرگ نشان دهد.

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (1)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (25)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (19)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (17)

هر چه دیوارهای ورودی آپارتمان را خالی تر بگذارید، به دکوراسیون مینیمال و ساده نزدیک تر می شوید، خصوصا اگر راهرو منزلتان باریک و تنگ باشد. یک آینه دیواری و شلف و قفسه دیواری چوبی برای این فضا کافی خواهد بود. البته اگر به کمد لباس نیاز دارید، بهتر است رنگ کمد را خنثی انتخاب کنید تا بر سادگی فضا تاکید شود. ضمنا حواستان باشد که کمد را با لباس های زیاد پر نکنید چرا که خیلی سریع فضا را بهم ریخته نشان می دهند. رنگ هایی مانند سفید، کرم، خاکستری و قهوه ای برای چنین فضایی بسیار مناسب هستند. بنابراین سعی کنید اولا با وسایل کم و دوما با رنگ های خنثی فضای ورودی خانه را تزیین کنید.

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (2)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (3)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (4)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (5)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (6)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (7)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (8)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (9)

منظورمان از سبک مینیمال در دکوراسیون ورودی آپارتمان فقط استفاده از اجزا و وسایل کم نیست. تمامی این وسایل باید به شیوه ای درست چیده شوند. حالتی که برای سازمان دهی وسایل ورودی خانه انتخاب می کنید بسیار تعیین کننده است. اما قبل از هر چیزی باید از وسایل ساده و مدرن استفاده کرده و کمد و آینه های کلاسیک با طرح های کنده کاری شده و انحنای زیاد را کنار بگذارید. اگر دوست دارید ورودی منزلتان رنگارنگ باشد یک راه حل بسیار خوب می تواند استفاده از وسایل چوبی سفید و سپس قرار دادن لباس ها و کفش های رنگارنگ داخل قفسه ها باشد درست مانند شکل اول در پایین.

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (10)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (11)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (16)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (18)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (12)

یکی دیگر از نکاتی که در تزیین دکوراسیون ورودی آپارتمان نباید فراموش کرد، استفاده از فضای عمودی است. البته این عامل وقتی کاربرد دارد که هال ورودی بزرگی دارید زیرا با نصب قفسه های دیواری، فضا را کوچک و دنج تر نشان خواهد داد. در عین حال با صرفه جویی در فضای کف اتاق، از گرفته شدن و بهم ریخته دیدن شدن فضا تا حد زیادی جلوگیری خواهد کرد. الویت خود را مدل های سفید و قهوه ای بدهید و سعی کنید بین این دو رنگ تعادلی شیک و کامل برقرار شود. شکل های زیر مثال هایی از مورد هستند.

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (13)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (14)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (15)

بار دیگر تاکید می کنم که تمام المان ها و وسایلی که برای ورودی خانه تهیه می کنید، خواه این وسایل دکوری باشند یا کار خاصی را انجام می دهند، نقشی بسیار تعیین کننده در زیبایی و مرتبی فضا بازی می کنند. اگر خیلی به وسایل دکوری جدید علاقه دارید، بهتر است این وسایل را تا جای ممکن از بین رنگ های شاد و روشن انتخاب کنید. این وسایل می توانند یک گلدان ساده، تابلو دکوری، آباژور یا مجسمه باشند و یا اینکه خود وسایل کاربردی به شکل هنری انتخاب شوند مثلا لوستری باا طراحی جالب یا آینه ای دیواری و ایستاده دکوری.

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (21)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (26)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (22)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (29)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (28)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (27)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (24)

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (23)

دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون-ورودی-آپارتمان (20)