دکوراسیون منزل با رنگ بنفش در تناژ ها و سایه های متنوع

دکوراسیون منزل با رنگ بنفش یکی از مدرن ترین، آسایش بخش ترین و لوکس ترین رنگ هایی است که می شود در دکوراسیون منزل استفاده کرد. اما برای داشتن دکوراسیونی به رنگ بنفش باید به یک سری نکات توجه کرد که در این مطلب بطور خلاصه توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. در استفاده از رنگ بنفش در خانه باید احتیاط کنید و سعی کنید این رنگ را بصورت ترکیبی با رنگ های دیگر استفاده کنید. برای مثال وسایلی مانند مبلمان راحتی با پارچه بنفش را می شود با کوسن هایی از رنگ متضاد تزیین کرد تا در کنار پایه چوبی مبلمان، احساس لوکس بودن را بخود بگیرند، بعلاوه چنین ترکیبی از اغوا کنندگی و اغراق در استفاده از رنگ بنفش هم تا حد بسیار زیادی می کاهد. بنابراین تمرکز کردن تنها بروی رنگ بنفش نمی تواند نتیجه چندان خوبی در پی داشته باشد.

برای داشتن دکوراسیونی تمام مدرن از رنگ بنفش بهتر است از تناژ بنفش متمایل به خاکستری در دکوراسیون استفاده کنید تا تاکید بیشتری بروی نوین گرایی داشته باشید. همچنین رنگ بنفش می تواند فضا را بیش از حد رسمی و مجلسی نشان بدهد به همین خاطر باید ویژگی هایی را به خانه اضافه کنید که دقیقا برعکس این حس را ایجاد کنند. برای مثال داشتن دیواری با بافت آجری برآمده و یا اضافه کردن فرش یا قالی دستباف به دکوراسیون منزل، می تواند گزینه بسیار مناسبی برای افزایش حس غیر رسمی بودن در فضای خانه باشد.

رنگ بنفش بنوعی غم و پریشانی را از زندگی ما دور می کند و طرحی شاد و الهام بخش چه برای کودکان و چه برای افراد مسن ایجاد می کند. بهترین چیز در مورد رنگ بنفش بافتی است که این رنگ در خانه بوجود می آورد. این رنگ نه تنها لطیف بنظر می رسد بلکه حس گرم بودن در محیط را هم بوجود می آورد. رنگ بنفش بلافاصله به دکوراسیون اتاق لطافت و گرمی را عرضه می کند. البته شما می توانید با انتخاب تناژها متفاوت، شدت این حس را کم و زیاد کنید. در ادامه نمونه هایی از رنگ بنفش در دکوارسیون داخلی منازل را مشاهده می کنید.

violet-decoration-for-home (1)

violet-decoration-for-home (2)

violet-decoration-for-home (3)

violet-decoration-for-home (4)

purple-interior-design-ideas (1)

purple-interior-design-ideas (2)

purple-interior-design-ideas (3)

purple-interior-design-ideas (4)

purple-interior-design-ideas (5)

purple-interior-design-ideas (6)

violet-decoration-for-home (5)

violet-decoration-for-home (6)

violet-decoration-for-home (7)

violet-decoration-for-home (8)

violet-decoration-for-home (9)

violet-decoration-for-home (10)

violet-decoration-for-home (11)

دکوراسیون منزل با رنگ بنفش

violet-decoration-for-home (12)