دکوراسیون منازل گران قیمت و لوکس به سبک کلاسیک فرانسوی

سبک کلاسیک فرانسوی که عمدتا در دکوراسیون منازل گران قیمت مورد استفاده قرار می گیرد در بین معماران و طراحان داخلی تمام نقاط دنیا جایگاه ویژه ای دارد و به نام استایل های لوییزی شناخته می شوند. سبکی که در بین سال های 1600 تا 1800 میلادی در اروپا رواج یافته بود. اما همانطور که می دانید امروزه دیگر خبری از طرح های بیش از حد آراسته شده کلاسیک نیست و در عوض طرح های ساده و مدرن با کمترین میزان آراستگی روی کار آمده اند. اما همچنان افرادی وجود دارند که خواستار چنین طرح هایی در منازل خود هستند و به همین خاطر معماران با ترکیب سبک کلاسیک با سبک مدرن و روشن امروزی، شیوه ای جدید و البته بسیار فاخر در طراحی داخلی بوجود آورده اند.

در طرح زیر رنگ های سبز زیتونی، نقره ای و سفید نقش مهمی را در تزیین دکوراسیون داخلی ایفا می کنند. مبلمان و میزهای سلطنتی هم که بیشتر سبکی شرقی و عثمانی دارند تقریبا در جای جای اتاق های خانه وجود دارند، شکل این مبل ها عمدتا منحنی شکل بوده و کاملا مشخص کننده سبک طراحی قرن 17 و 18 میلادی است. مبلمان خانه پارچه دوزی بسیار زیبا و البته ضخیمی دارند که کاملا آنها را نسبت به مدل های امروزی موجود در بازار متمایز می کند.

luxurious-interior-desins (12)

luxurious-interior-desins (6)

luxurious-interior-desins (1)

luxurious-interior-desins (4)

luxurious-interior-desins (5)

luxurious-interior-desins (10)

خانه لوکس زیر در طراحی خود ار تلفیق سبک نئوکلاسیک و مدرن بهره برده است. این خانه به زیبایی، شکوه خانه های قرن 17 و 18 میلادی را نشان می دهد. البته خود سبک نئوکلاسیک ریشه در فرهنگ ایتالیایی که خود از فرهنگ یونانی تاثیر پذیرفته است دارد. جزئیات که از ویژگی های اصلی خانه های لوکس است در گوشه گوشه این خانه رخنمایی می کند برای مثال می توانید به پایه های مبلمان و میز در پذیرایی نگاه کنید که از چه طرح پیچیده و پرجزئیاتی استفاده می کنند.

luxurious-interior-desins (8)

luxurious-interior-desins (2)

luxurious-interior-desins (11)

luxurious-interior-desins (13)

luxurious-interior-desins (7)

luxurious-interior-desins (14)

luxurious-interior-desins (9)

دکوراسیون منازل گران قیمت

luxurious-interior-desins (3)