دکوراسیون مدرن آپارتمان کوچک 15 و 25 متری با تزئینات شیک

هنگامی که صحبت از دکوراسیون مدرن آپارتمان کوچک می شود مبحث راحتی و آسایش در چینش کلی منزل بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. زمانی که فضای کمی برای تزئیین و چینش دکوراسیون در اختیار دارید باید با چشمانی تیز بین به دنبال یافتن مکان هایی برای حل این مشکل باشید. بسیاری از طراحان با هوشمندی بسیار در چنین مواقعی از سقف خانه شروع می کنند، جایی که فضای زیادی در حالت عمودی در اختیارتان قرار می دهد. همانطور که در عکس های آورده شده در پایین این مطلب مشاهده می کنید، از این فضای عمودی موجود در خانه برای قرار دادن اتاق خواب و نصب لوسترهای سقفی شیک و بزرگ استفاده شده است.

راهکارهای زیادی برای بزرگ تر نشان دادن و ایجاد حس جاداری و دلباز بودن فضا در خانه های کوچک وجود دارد که در مطالب پیشین در مورد آنها صحبت کردیم.  راهکارهایی که آپارتماهای زیر به نحو احسنت از آن استفاده کرده اند و نتیجه این کار خلق محیطی بسیار شیک شده است که تمامی نیازهای اساسی مالک را برطرف می کند.

آپارتمانی که در زیر مشاهده می کنید از همان ایده فضای عمودی استفاده کرده است. اتاق خواب این خانه بسیار کوچک در نزدیکی سقف قرار گرفته که توسط پلکانی کوچک قابل دسترسی است. در این قسمت طراح استفاده ای بسیار هوشمندانه از راه پله این خانه کرده است، پله های این پلکان در نقش کشوی ذخیره سازی هم ظاهر می شوند و نیازهای هر خانواده ای را برای نگهداری وسایل اضافه خود برطرف می کنند.  همان چوبی که در قسمت پلکان استفاده شده به قسمت آشپزخانه هم راه پیدا کرده و در نهایت به کفپوش ها و قسمت های دیگر خانه رسیده است. استفاده از یک ماده طبیعی رنگ روشن به صورت یکپارچه در قسمت های مختلف، در کنار دیوارهای سفید خانه باعث بزرگ تر جلوه کردن محیط شده است.


small-apartment-interior-design-ideas (2)

small-apartment-interior-design-ideas (3)

small-apartment-interior-design-ideas (4)

مطالب مرتبط:

مدل دکوراسیون آشپزخانه جدید با سبک های مدرن و سنتی

ایده های طراحی داخلی آپارتمان کوچک ۳۳ متری – دکوراسیون مدرن در فضای کوچک

دکوراسیون داخلی آپارتمان با ایده های برتر و منحصر بفرد

small-apartment-interior-design-ideas (5)

small-apartment-interior-design-ideas (1)

در ادامه عکس های از دکوراسیون یک آپارتمان فوق العاده کوچک 15 متری را مشاهده خواهید کرد که از مبل تخت خواب شو در اتاق نشیمن استفاده کرده و مکانی مخفی برای ذخیره سازی در نظر گرفته است. با این حال تمامی وسایل و مکان های مورد نیاز یک شخص در خانه با هوشمندی در این مکان بسیار کوچک جاسازی شده است.

small-apartment-interior-design-ideas (1)

small-apartment-interior-design-ideas (2)

small-apartment-interior-design-ideas (3)

small-apartment-interior-design-ideas (4)

small-apartment-interior-design-ideas (5)

small-apartment-interior-design-ideas (6)

small-apartment-interior-design-ideas (7)

مطالب پر بازدید:

میز تلویزیون LCD مدرن در دکوراسیون نشیمن های شیک و زیبا

جدیدترین مدل های طراحی باشکوه و ظریف منزل در سال ۲۰۱۵

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی منزل و اتاق نشیمن

small-apartment-interior-design-ideas (8)

دکوراسیون مدرن آپارتمان کوچک

small-apartment-interior-design-ideas (9)