دکوراسیون عاشقانه اتاق خواب با رنگ ها و سایه های منحصر بفرد

برای ایجاد یک دکوراسیون عاشقانه و رمانتیک در اتاق خواب باید به کوچکترین و ساده ترین عناصر موجود در محیط توجه کرد تا حس یکپارچگی در دکوراسیون اتاق از بین نرود. در این مطلب نمونه هایی از دکوراسیون عاشقانه اتاق خواب را آماده کرده ایم که هر کدام با رنگ های شیک و منحصر بفرد خود به معنای واقعی کلمه دوست داشتنی و خواستنی هستند.

اولین چیز برای ایجاد یک دکوراسیون عاشقانه انتخاب رنگ مناسب است. به طور کلی در این موارد باید حتما به سراغ رنگ های باستانی و قدیمی مانند بنفش، کرم، سفید، طوسی و … بروید. این رنگ ها بیشترین تاثیر گذاری را در محیط اتاق خواب می گذارند. اگر در اتاق خواب پنجره یا پنجره هایی وجود دارد باید به طرز صحیحی با پرده های مناسب و عمدتا ضخیم پوشانده شوند تا به راحتی بشود میزان نور ورودی به داخل محیط را تنظیم کرد. یک اتاق خواب هر چه تاریک تر باشد رمانتیک تر و عشقانه تر خواهد بود. در مورد پرده اتاق هم معمولا رنگ پرده پنجره اتاق خواب همرنگ با روتختی و ست تخت خواب یا رنگ دیوارها انتخاب می شود که در این زمینه در هر دو مورد جزء مطمئن ترین انتخاب ها هستند. سعی کنید پارچه ای که انتخاب می کنید کمی سنگین و افتاده باشد تا به ایجاد حس نهایی مد نظر خود نزدیک تر شوید.

اگر بدنبال دکوراسیونی ساده و رمانتیک در اتاق خواب خود هستید باز هم رنگ های باستنی که در بالا ذکر کردیم برای شما بهترین گزینه خواهند بود زیرا علاوه بر سادگی و فرونتی ای که بنمایش می گذراند، زیبا و ظریف نیز هستند. تقریبا تمامی رنگ های باستانی به راحتی با دکوراسیون هر محیطی ترکیب می شوند و آنرا زیبا و منحصر بفرد نمایش می دهند. برای مثال رنگ ارغوانی در کنار سبز ترکیب زیبایی را بخصوص برای اتاق دخترخانوم ها ایجاد می کند. البته رنگ های دیگری از قبیل از قبیل قهوه ای شکلاتی، تافی، کاپوچینو و ماهگونی رنگ هایی مناسب برای ایجا این حس هستند و به شکلی موثر فضایی رمانتیک را خلق می کنند. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین دکوراسیونی اتاق خواب های عاشقانه را مشاهده خواهید کرد.

 romantic-bedroom-decoration (1)

romantic-bedroom-decoration (2)

romantic-bedroom-decoration (3)

مطالب مرتبط:

۱۵ طرح زیبا از اتاق خواب بنفش رنگ و رمانتیک دو نفره

تعیین مکان مناسب تلویزیون در دکوراسیون اتاق نشیمن

مدل جدید کاناپه و مبل راحتی ایتالیایی با طرح های لوکس و شیک

romantic-bedroom-decoration (14)

romantic-bedroom-decoration (4)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

romantic-bedroom-decoration (5)

romantic-bedroom-decoration (6)

romantic-bedroom-decoration (7)

romantic-bedroom-decoration (9)

romantic-bedroom-decoration (10)

romantic-bedroom-decoration (11)

مطالب پر بازدید:

مدل های خلاقانه تزئین و طراحی دیوار پشت ظرفشویی در آشپزخانه

دکوراسیون اتاق غذاخوری به روشی ایده آل، شیک و دکوراتیو

راهنمای انتخاب مدل فرش آنتیک در منزل

romantic-bedroom-decoration (12)

romantic-bedroom-decoration (13)

دکوراسیون عاشقانه اتاق خواب

romantic-bedroom-decoration (8)