دکوراسیون سفید مشکی در اتاق نشیمن / 30 مدل عکس جدید

قطعا دیدن دنیا به رنگ سیاه و سفید مانند آنچه در تلویزیون های قدیمی می دیدیم چیزی بدی است اما در دکوراسیون سفید مشکی این قضیه کاملا برعکس است. فقط استفاده از رنگ های سیاه و سفید در کنار هم می تواند فضایی بسیار زیبا و منحصر بفرد ایجاد کند. البته افراد زیادی هستند که دکوراسیون های تک رنگ را خسته کننده می دانند اما وقتی این کار به روش صحیح و با کمک یک متخصص در طراحی داخلی انجام شود، نتیجه کار به اتاق نشیمنی زنده و شاداب تبدیل خواهد شد.

راه های بسیار زیادی برای استفاده از رنگ سفید و سیاه کنار یکدیگر وجود دارد طوریکه فضا را جذاب و چشم گیر نشان دهند. در این مطلب 30 مدل دکوراسیون سفید مشکی طراحی شده در سرتاسر جهان را جمع آوری کرده ایم که به خوبی نحوه استفاده صحیح از این ترکیب رنگی زیبا در دکوراسیون داخلی خانه را نشان می دهند. امیدوارم این مدل ها برای افراد علاقمند به استفاده از ترکیب سیاه و سفید در دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی مفید واقع شود. لطفا تا انتها همراه ما باشید.

دکوراسیون-سفید-مشکی (18)

اولین اتاقی که بررسی خواهم کرد به معنای واقعی کلمه یک دیزاین کامل و شگف انگیز از ترکیب سیاه و سفید را نشان می دهد. جالب است که حتی بدون حضور رنگ های دیگر، دکوراسیون این خانه بازهم جذاب و سطح بالا دیده می شود. کابینت های آشپزخانه یکدست سیاه در زمینه سفید دیوار و سقف قرار گرفته اند. مبلمان راحتی اتاق نشیمن و پذیرایی نیز سیاه بوده اما با کوسن و بالشتک های سفید تزیین شده اند. حتی فرش جلو مبلی نیز ترکیب راه راه سیاه و سفید دارد.

دکوراسیون-سفید-مشکی (1)

دکوراسیون-سفید-مشکی (29)

دکوراسیون-سفید-مشکی (28)

وقتی صحبت از تضاد در دکوراسیون داخلی می شود واقعا هیچ چیز به پای تضاد بین رنگ های سیاه و سفید نمی رسد. اتاق نشیمن پایین در شکل اول پر است از این تضاد معنی دار و زیبا. بازگشت به خانه از سر کار یا یک سفر طولانی و استراحت و تماشای تلویزیون یا مطالعه روزنامه در این اتاق نشیمن بسیار لذت بخش خواهد بود. اتاق نشیمن بعدی در شکل دوم خیلی لوکس تر و براق تر بنظر می رسد. سطوح شیشه ای و گلاس، آینه و نورپردازی زیبا از ویژگی های مهم این خانه با دکوراسیون سفید مشکی است. برای روشنایی از لامپ های LED به اشکال هندسی استفاده شده و وجود مبل های بزرگ برای مهمانی های پرجمعیت بسیار مناسب است.

دکوراسیون-سفید-مشکی (4)

دکوراسیون-سفید-مشکی (5)

شاید باورش برایتان سخت باشد اما دیواری که در پشت تلویزیون و قسمت ستون خانه زیر در شکل اول مشاهده می کنید چیزی بیش از یک کاغذ دیواری سه بعدی ساده سفید مشکی نیست، منتهی طراحی این کاغذ دیواری به قدری زیبا انجام شده که سخت می شود باور کرد پنل های بیرون زده از دیوار واقعی نیستند بلکه فقط یک عکس مسطح ساده اند. اگر از دکوراسیون سفید مشکی و تک رنگ استفاده کنید معمولا می شود از یک یا دو رنگ شاد برای افزودن جذابیت به دکوراسیون استفاده کنید، خانه دوم در شکل های زیر از رنگ طلایی برای جذاب نمودن دکوراسیون استفاده کرده است.

دکوراسیون-سفید-مشکی (6)

دکوراسیون-سفید-مشکی (7)

ترکیب رنگ سیاه و سفید از آنجایی که تک رنگ بوده و خنثی محسوب می شود برای سبک مدرن و منیمیالیستی بسیار ایده آل است. در اتاق نشیمن زیر در شکل اول مشاهده می کنید که بغیر از یک تابلوی عکس ایستاده که اتفاقا آن هم تمی سیاه و سفید دارد شئ دکوری دیگری در خانه قرار نگرفته است. مدل دوم یک آپارتمان با دیوارها و سقف های کاملا سه بعدی و بیرون زده است. این نشیمن به واقع یک معماری داخلی بی نظیر دارد که با کمک رنگ های سیاه و سفید بیشتر خودنمایی می کند.

دکوراسیون-سفید-مشکی (8)

دکوراسیون-سفید-مشکی (9)

یک راه حل ساده برای آوردن ترکیب رنگ سیاه و سفید نصب کاغذ دیواری مشکی بروی دیوار تاکیدی نشیمن است. عموما این دیوار تاکیدی دیوار پشت تلویزیون انتخاب می شود، با پوشاندن این فضا بوسیله کاغذ دیواری مشکی رنگ، خیلی خوب می توانید رنگ مشکی را با رنگ سفید دیوارهای بقلی یا مبلمان راحتی رنگ روشن ترکیب کنید. البته یک روش ساده دیگر هم وجود دارد. از آنجایی که بیشتر دیوارها و سقف منزل ما ایرانی به رنگ سفید است، قرار دادن ست چند نفره مبلمان راحتی مشکی رنگ خیلی زیبا می تواند ترکیب سیاه و سفید را به دکوراسیون خانه ما وارد کند. شکل دوم همین مورد را نشان می دهد.

دکوراسیون-سفید-مشکی (10)

دکوراسیون-سفید-مشکی (11)

دکوراسیون-سفید-مشکی (12)

دکوراسیون-سفید-مشکی (13)

دکوراسیون-سفید-مشکی (14)

دکوراسیون-سفید-مشکی (15)

دکوراسیون-سفید-مشکی (17)

دکوراسیون-سفید-مشکی (19)

دکوراسیون-سفید-مشکی (20)

دکوراسیون-سفید-مشکی (21)

دکوراسیون-سفید-مشکی (22)

دکوراسیون-سفید-مشکی (23)

دکوراسیون-سفید-مشکی (24)

دکوراسیون-سفید-مشکی (25)

دکوراسیون-سفید-مشکی (26)

دکوراسیون-سفید-مشکی (27)

دکوراسیون-سفید-مشکی (30)

دکوراسیون سفید مشکی

دکوراسیون-سفید-مشکی (31)