دکوراسیون رستوران سوشی الهام گرفته از رول های غذای سوشی

شاید به رستوران هایی قدم گذاشته باشید که تم طراحی آنها بر اساس غذایی است که در آن رستوران سرو می شود. این مورد یکی از معمول ترین و البته موفق ترین روش ها برای تزیین دکوراسیون رستوران است. رستورانی که در این مطلب قرار است به معرفی آن بپردازیم به سرو غذاهای دریایی و در محوریت آنها، غذای معروف سوشی می پردازد و دکوراسیونش را نیز بر اساس رول های رنگارنگ همین غذای دریایی بسیار مفید طراحی کرده است.

سوشی در اصل غذایی ژاپنی بوده و اغلب همراه با برنج پخته ژاپنی در کنار سبزیجات و انواع خوارک های دریایی که بیشتر ماهی خام هستند به صورت سرد سرو می شود. سوشی انواع مختلفی دارد و خوراک های دریایی رنگارنگی در آن قرار می گیرد به همین خاطر وقتی اسم سوشی به گوشمان می خورد بیشتر یاد قطعه های رنگارنگ دریایی این غذا می افتیم که دکوراسیون رستوران مذبور نیز دقیقا از همین ایده برای طراحی الهام گرفته است.

طراحی داخلی دکوراسیون رستوران، سبکی مینمالیستی و مدرن دارد و رنگ های سفید و سیاه در آن نقشی اساسی ایفا می کنند. البته در کنار رنگ های سفید و سیاه، به صورت جسته و گریخته از رنگ های الهام گرفته شده از غذای سوشی نیز در فضا استفاده شده است. پنجره های بزرگ رستوران هم علاوه بر روشن کردن فضا، به رهگذران اجازه دیدن فضای داخل و همچنین طرز تهیه غذای سوشی را فراهم می کند تا شاید آنها هم میل به خوردن سوشی در داخل رستوران پیدا کنند.

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید از شکل مثلث در طراحی داخلی استفاده زیادی شده زیرا مثلث نماد اصلی در آرم تجاری این رستوران است. قسمت پیشخوان رستوران هم طراحی بسیار زیبایی دارد بطوریکه رهگذران بیرون را نیز به سوی خود جذب می کند در این قسمت هم از اشکال مثلثی استفاده شده که با نور پس زمینه روشن شده اند.

 sushi-resturant-design-inspiration (1)

sushi-resturant-design-inspiration (2)

sushi-resturant-design-inspiration (3)

sushi-resturant-design-inspiration (4)

sushi-resturant-design-inspiration (5)

sushi-resturant-design-inspiration (6)

sushi-resturant-design-inspiration (7)

sushi-resturant-design-inspiration (8)

sushi-resturant-design-inspiration (9)

sushi-resturant-design-inspiration (10)

sushi-resturant-design-inspiration (11)

sushi-resturant-design-inspiration (12)

دکوراسیون رستوران

sushi-resturant-design-inspiration (13)


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون رستوران سوشی الهام گرفته از رول های غذای سوشی