دکوراسیون دستشویی و حمام با فضایی کاملا مدرن و امروزی

حمام و دستشویی جزئی از اتاق های خانه محسوب می شوند که نیازمند هزینه ای مشخص برای ساختن یا ایجاد تغییرات در آنها هستند. دکوراسیون دستشویی و حمام  نیز مانند سایر اتاق های خانه بعداز مدتی به تعمیر و دوباره سازی احتیاج پیدا می کنند که باید با حوصله و دقت زیاد دست به طراحی دوباره و زیباسازی این مکان ها پرداخت. هنگامی که وقت زیباسازی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی می رسد باید با هوشیاری به نقشه ریزی برای سانت سانت فضای آنها پرداخت. تمامی فضاهای محیط باید بررسی شوند و چیزهایی که قرار است اضافه یا از بین بروند در نقشه، طراحی و مشخص شوند. بهتر است لیستی از عناصری که قرار است به دکوراسیون حمام و دستشویی اضافه یا تعویض شوند تهیه کنیم تا از هر لحاظ محیطی بهتر از قبل بوجود بیاوریم.

ایده های زیادی برای آرامش بخش ساختن و زیباسازی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد، دیوار اولین قسمتی است که توجه ما را به سمت خود جلب خواهد کرد. رنگ زدن دیوار حمام و دستشویی یا پوشاندن دیوار با کاشی و سرامیک های شیک و زیبا از جمله راه هایی هستند که می توانید در این قسمت انجام بدهید. حتی می توانید دیوارها را با کاغذ دیواری های مخصوص قابل شست و شو و ضد لک بپوشانید یا ترکیبی از گزینه ها بالا را در کنار هم به اندازه مناسب بوجود بیاورید. در حقیقت اگر قصد استفاده از کاغذ دیواری در حمام و دستشویی را دارید بهتر است برای تمام دیوارها این کار را انجام ندهید زیرا نتیجه اش ناخوشایند خواهد بود. بجای این کار می توانید یک دیوار بخصوص در حمام یا دستشویی را برگزینید و آنرا با کاغذ دیواری زیبای خود بپوشانید، با انجام دادن این کار سریعا متوجه نتیجه ای به مراتب بهتر خواهید شد.

علاوه بر رنگ و پوشش های دیوار می توانید از قفسه ها و شلف های دیواری برای قرار دادن یا آویزان کردن وسایل مورد نیاز در حمام و دستشویی نیز استفاده کنید. در کنار این لوازم قرار دادن سینک روشویی با طرح مدرن و امروزی دکوراسیون محیط را بکل متحول خواهد کرد. اگر با محدودیت فضا روبرو هستید می توانید از سینک های روشویی بدون پایه و شناور استفاده کنید و بجای نمونه های کابینت دار از قفسه های دیواری برای نگهداری لوازم مورد نیاز این مکان ها بهره ببرید. در شکل های زیر مدل های مختلفی از دکوراسیون های شیک حمام و دستشویی مدرن و امروزی را مشاهده خواهید کرد.

Bathroom-Remodel-designs (1)

Bathroom-Remodel-designs (2)

Bathroom-Remodel-designs (3)

Bathroom-Remodel-designs (4)

Bathroom-Remodel-designs (5)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

Bathroom-Remodel-designs (6)

Bathroom-Remodel-designs (7)

Bathroom-Remodel-designs (8)

Bathroom-Remodel-designs (9)

Bathroom-Remodel-designs (10)

دکوراسیون دستشویی و حمام

Bathroom-Remodel-designs (11)

  • تلگرام
  • واتساپ
,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!