دکوراسیون داخلی تمام چوب در آپارتمانی بسیار شیک و لوکس

اگر مطالب پیشین سایت اتاق را دنبال کرده باشید حتما به خانه هایی برخورده اید که در شهر کیف کشور اوکراین قرار داشته اند. خانه هایی که معمولا از تمی تیره و سیاه استفاده می کنند و همیشه لوکس بنظر می رسند. دکوراسیون داخلی تمام چوب آپارتمانی که در این مطلب می خواهیم به معرفی آن بپردازیم نیز در شهر کیف اوکراین قرار گرفته و باز هم مثل همیشه یکی از زیباترین نمونه ها را در بین طراحی داخلی منازل مسکونی در جهان ارائه کرده است. دکوراسیون های داخلی خانه هایی که در شهر کیف قرار گرفته اند تفاوت عمده ای با سایر آپارتمان های مدرن در نقاط مختلف دنیا دارند.

امروزه بیشتر آپارتمان های مدرن سعی می کنند محیطی آرامش بخش و راحت با استفاده از زمینه ها و تم های رنگی خنثی مانند سفید و بژ ایجاد کنند در صورتی که خانه های مدرن و امروزی شهر کیف راهی کاملا متفاوت در پیش گرفته اند. آپارتمان زیر با بکار گیری سبک طراحی معاصر و ترکیب آن با عناصر دکوری زیبا برگرفته از فرهنگ شرق و غرب فضایی را ایجاد کرده که با کلمه ای کمتر از شگفت انگیز و منحصر بفرد نمی توان آنرا توصیف کرد. (رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل با چیدمانی مدرن و هوشمندانه)

همانطور که مشاهده می کنید رنگ مشکی رنگ اصلی در اتاق نشیمن است که تماما توسط دیوار پوش ها و کفپوش های چوبی در دو رنگ متضاد در بر گرفته شده است. نکته جالب در مورد این اتاق میز جلو مبلی آن است که از چوب درخت بلوط 250 ساله ساخته شده است! البته چنین دکوراسیونی به همچین میزی نیاز دارد تا بتواند در این فضای لوکس خود را بخوبی نشان دهد. مبلمان نشیمن هم از نمونه هایی کاملا مدرن و نرم و راحت انتخاب شده اند تا هنگام تماشای تلویزیون بروی پرده پروژکتور تضمین کننده راحتی اشخاص مصرف باشند. (بهترین چینش مبلمان راحتی در اتاق نشیمن خانه بهمراه عکس)

contemporary-apartment-design-ideas (12)

contemporary-apartment-design-ideas (14)

contemporary-apartment-design-ideas (15)

contemporary-apartment-design-ideas (16)

مبلمان به رنگ تیره در دکوراسیون هایی با فضای رمانتیک

contemporary-apartment-design-ideas (17)

contemporary-apartment-design-ideas (18)

contemporary-apartment-design-ideas (11)

contemporary-apartment-design-ideas (9)

بیش از ۱۰ نمونه مبل استیل ایتالیایی / عکس

contemporary-apartment-design-ideas (13)

contemporary-apartment-design-ideas (10)

contemporary-apartment-design-ideas (5)

contemporary-apartment-design-ideas (2)

contemporary-apartment-design-ideas (3)

contemporary-apartment-design-ideas (6)

contemporary-apartment-design-ideas (7)

میز تلویزیون مدرن و بسیار شیک مناسب دکوراسیون نشیمن های کوچک

contemporary-apartment-design-ideas (8)

contemporary-apartment-design-ideas (4)

دکوراسیون داخلی تمام چوب

contemporary-apartment-design-ideas (1)