دکوراسیون داخلی اتاق هتل با رنگ های بسیار شاد و متنوع

طراحی و تزیین دکوراسیون داخلی اتاق هتل یکی از مهم ترین بخش های ساخت یک هتل شیک و چند ستاره است. همه می دانیم که وجود یک هتل زیبا چقدر می تواند برای یک شهر مناسب باشد و در کنار ساختمان ها و سازهای تاریخی جلوه ای تازه ای به آن ببخشد. شهرهایی که قدمتی تاریخی دارند می توانند با اضافه کردن هتل هایی مدرن و امروزی، ترکیب جالبی را با بافت قدیمی شهر ایجاد کنند. در طراحی داخلی مدرن معمولا از الگوهای بروز در دکوراسیون استفاده می شود مانند کاغذ دیواری های مدرن، فرش و قالی مدرن، کاشی ها و سرامیک های مدرن و … .  کاری که دقیقا توسط هتل زیر در یکی از شهرهای تاریخی اوکراین به بهترین شکل انجام شده است.

معماران درباره نوع طراحی داخلی ویژه این هتل، منبع ایده گیری خود را همین تقابل بافت مدرن و تاریخی شهر اعلام می کنند. به راستی تجربه ای که از زندگی در فضای یک شهر تاریخی با حضور عناصر فوق مدرن و ترکیب آن با زندگی روزمره و عادی مردم شهر ایجاد می شود، بی نهایت جالب و خاطره انگیز خواهد بود. (طراحی داخلی آپارتمان مدرن با تم رنگی تیره در سال ۲۰۱۵)

هتل مورد بحث هشت طبقه بوده و طراحان سعی کرده اند در گوشه گوشه این ساختمان از معماری جالب توجه و نوینی استفاده کنند که منبع خود را مستقیما از زندگی شهری امروزی گرفته است. رنگ های درخشان و روشنی که در مبلمان و زمینه دکوراسیون اتاق ها بکار رفته در کنار عناصر چوبی و همراهی نورپردازی بسیار ویژه با اشکال عجیب و منحصر بفردشان توانسته اند محیطی بی نهایت انرژیک، شاد و فراموش نشدنی پدید آورند. حتما شما نیز با من هم عقیده خواهید بود که سفر به چنین شهری و اقامتی چند روزه در چنین هتلی تجربه ای منحصر بفرد و خاطره ای فراموش نشدنی برایمان رقم خواهد زد.

architecture-of-new-hotels (1)

architecture-of-new-hotels (2)

architecture-of-new-hotels (3)

architecture-of-new-hotels (4)

architecture-of-new-hotels (5)

آشنایی با چیدمان و دکوراسیون خانه های تک خوابه مدرن و شیک

architecture-of-new-hotels (6)

architecture-of-new-hotels (7)

architecture-of-new-hotels (8)

architecture-of-new-hotels (9)

architecture-of-new-hotels (10)

architecture-of-new-hotels (11)

architecture-of-new-hotels (12)

architecture-of-new-hotels (13)

مدل های جدید تزئین جزیره آشپزخانه با ایده های منحصر بفرد

architecture-of-new-hotels (14)

دکوراسیون داخلی اتاق هتل

architecture-of-new-hotels (15)