دکوراسیون خانه لوکس و گران قیمت با 7 اتاق خواب و 12 حمام

 

حقیقت این است که بسیاری از ما با چنین خانه هایی فقط از طریق صفحه مانیتور کامپیوتر یا صفحه نمایش تلفن همراهمان ارتباط برقرار می کنیم و به آنها حتی نزدیک هم نخواهیم شد. دکوراسیون خانه لوکس و گران قیمتی که در این مطلب قصد معرفی آنرا دارم توسط معماری زبر دست به اسم پائول مک لین (Paul McClean) طراحی و اجرا شده و جالب اینجاست که هفت اتاق خواب و دوازرده حمام بهمراه سرویس بهداشتی دارد! احتمالا تا الان مکان این خانه را به درستی حدث زده اید! چنین خانه هایی را می شود فقط در منطقه بل ایر ایالت کالیفرنیا آمریکا پیدا کرد که این خانه هم از این قاعده مستثنی نیست.

همانطور که در ادامه مشاهده خواهید فرمود، منظره شگفت انگیزی که این خانه از شهر به نمایش می گذارد بهترین ویژگی آن شناخته می شود. ساعت ها و حتی روزها می شود ثابت ماند و به این نمای زیبا و پر تحرک، نگاه کرد. جالب است که از تمامی اتاق های خانه می توانید نمای شهر را با چراغ های چشمک زن و خودروهای در حال حرکت مشاهده کنید. همچنین تمامی اتاق های خانه به پاسیوی بزرگی دسترسی دارند که با توجه به هوای خوب کالیفرنیا، پنجره ها می توانند تمام اوقات باز باشند.

با همان اولین نگاه به راحتی می توان فهمید با منزلی معمولی روبرو نیستیم؛ خانه ای بزرگ و بسیار لوکس که بیشتر شبیه به سالن تشریفات و سالن برگزاری مراسم بسیار لوکس است. ایجاد و طراحی دکوراسیون خانه لوکس آن هم در چنین سطحی فقط می تواند از افرادی خبره مانند Paul McClean برآمده و همچنین همانگونه که بسیار واضح است صاحب چنین خانه ای نیز هم از تمکن مالی بالایی برخوردار است. با توجه به درخواست صاحبخانه، این منزل لوکس به شکلی طراحی شده که بتوان از نمای باز و بسیار زیبای شهر در هر ساعت از شبانه روز لذت برد. همچنین با توجه به وسعت خانه می توان از تمامی اتاق ها و حتی پاسیو برای این تماشای لذت بخش استفاده نمود.

دکوراسیون-خانه-لوکس (1)

در شکل زیر یک نمای بسیار زیبا از این خانه لوکس را مشاهده می کنید. نشستن بروی کاناپه های مشکی رنگ بهمراه یک نوشیندنی خوشمزه در کنار این نمای شگفت انگیز و زیبا از شهر، مسلما برای هر شخصی لذت بخش خواهد بود. شاید اندکی حسرت انگیز باشد که مالکین این خانه چنین کاری را هر روز بارها و بارها انجام می دهند و از دیدن نمای شهر خسته نمی شوند. در طول شب اما زیبایی منظره دو چندان می شود چرا که تلالو نورهای چشمک زن و در حال حرکت چراغ ها، آن هم از فاصله ای دور، مانند یک اثر هنری متحرک بنظر می آید.

همچنین استفاده از دو عدد چراغ آویز بسیار زیبا و بزرگ در بالای اپن علاوه بر ایجاد روشنایی برای صرف غذا در تمام ساعات شبانه روز، زیبایی وصف ناپذیری به دکوراسیون خانه لوکس وبزرگ در این حد می بخشد.

دکوراسیون-خانه-لوکس (2)

در چنین فضای بزرگی، کارهای شگفت انگیز زیادی می شود انجام داد که این خانه نیز دقیقا همین کار را انجام داده است. در قسمت پذیرایی و نشیمن، وجود شومینه الکتریکی که در طول دیوار سنگی بزرگ خانه قرار گرفته نقش یک نقطه کانونی زیبا و تاثیر گذار را ایفا می کند. مبلمان سیاه رنگ خانه نیز در هر دو قسمت خانه مورد استفاده قرار گرفته اند که البته برای سنگین نشدن بیش از حد فضا، از فرش هایی با طراحی و رنگ متضاد و گرم استفاده شده تا تعادل در محیط برقرار شود. شومینه بزرگ و سرتاسری این منزل لوکس و رویایی در دل دیواری یک تکه با نمایی از سنگ های بسیار لوکس و براق کار شده است تا رنگ زرد و نارنجی شعله ها در کنار رنگ تیره این سنگ ها، تضاد و زیبایی خیره کننده ای به تصویر بکشد.

دکوراسیون-خانه-لوکس (7)

استخر خانه نیز از طراحی بسیار جالبی بهره می برد. این استخرها که به تازگی مد شده و در خانه های لوکس و ویلایی قرار داده می شوند، به استخرهای بی انتها مشهور شده اند چرا که لبه و مرز آنها هنگامی که در آب قرار می گیرد مشخص نیست. استخر نیز طوری قرار گرفته که خط دیدش به آسمان شهر می خورد و همین عامل باعث می شود فکر کنید هر لحظه امکان دارد از لبه استخر به بیرون پرت شوید. رنگ آبی درخشان استخر نیز ظاهری کاملا شبیه به اقیانوس آرام را تداعی می کند گویی که در حال شنا کردن در آن هستید. استفاده از چنین استخرهایی آن هم در این وسعت و دقیقاً در نمای بیرونی، می تواند هر لحظه سبب وسوسه شدن افراد خانه برای شنا کردن در این استخر زیبا و جدید، زمانی که بر روی مبل ها لم داده اند شود.

دکوراسیون-خانه-لوکس (4)

نحوه استفاده از کتاب در اضافه کردن رنگ های جدید و شاد به دکوراسیون بسیار الهام بخش و خلاقانه است. نگهدارنده کتاب آرکلیکی در عکس زیر، وظیفه باز نگه داشتن مجلات یا کتاب ها را در یک صفحه مشخص دارد که به دیگران اجازه می دهد همان صفحه را مطالعه کنند. این کار یک روش جالب و سرگرم کننده برای راهنمایی مهمانان به خواندن کتاب بصورت تفننی و کوتاه است. بازهم در این قسمت کتابی با رنگ آبی متمایل به سبز در سمت چپ قرار گرفته که رنگی نسبتا شاد به سایه های تاریک موجود در فضا اضافه می کند. همچنین تمامی این کارها در زیباتر شدن دکوراسیون خانه لوکس بسیار موثر بوده و می تواند ذوق هنری صاحب خانه را گوشزد نماید. علاوه بر این موارد، وجود کتاب در چنین فضا و مکانی یعنی دقیقاً جایی که محل پذیرایی از میهمان هاست نشان از فرهنگ بسیار بالای میزبان دارد.

دکوراسیون-خانه-لوکس (22)

تقریبا تمامی اتاق ها در این خانه به استخر دسترسی داشته و همچنین نمای بی نظیر شهر در همه آنها قابل رویت است. اتاق اول از رنگ های کمی استفاده کرده و بیشتر سفید بر فضا حکمرانی می کند. روتختی و بالش های سفید جلوه ای مدرن به تخت خواب داده و آنرا به نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل کرده است. اما اتاق خواب دوم تنوع بیشتری نسبت به اتاق اول دارد. وجود قالی خاکستری رنگ در کنار روتختی و بالش های بنفش و همچنین چراغ آویز زیبا نزدیک تخت، فضایی جذاب و پرانرژی در اتاق ایجاد کرده است.

دکوراسیون-خانه-لوکس (10)

دکوراسیون-خانه-لوکس (11)

دکوراسیون-خانه-لوکس (12)

در ادامه عکس های بیشتری از دکوراسیون خانه لوکس و گران قیمت زیر مشاهده خواهید فرمود:

دکوراسیون-خانه-لوکس (1)

دکوراسیون-خانه-لوکس (3)

دکوراسیون-خانه-لوکس (5)

دکوراسیون-خانه-لوکس (6)

دکوراسیون-خانه-لوکس (8)

دکوراسیون-خانه-لوکس (9)

دکوراسیون-خانه-لوکس (13)

دکوراسیون-خانه-لوکس (14)

دکوراسیون-خانه-لوکس (15)

دکوراسیون-خانه-لوکس (16)

دکوراسیون-خانه-لوکس (17)

دکوراسیون-خانه-لوکس (18)

دکوراسیون-خانه-لوکس (19)

دکوراسیون-خانه-لوکس (20)

دکوراسیون خانه لوکس

دکوراسیون-خانه-لوکس (21)

تصاویر بیشتر:

دکوراسیون خانه لوکس و گران قیمت با 7 اتاق خواب و 12 حمام

دکوراسیون خانه لوکس و گران قیمت با 7 اتاق خواب و 12 حمام

دکوراسیون خانه لوکس و گران قیمت با 7 اتاق خواب و 12 حمام

دکوراسیون خانه لوکس و گران قیمت با 7 اتاق خواب و 12 حمام

دکوراسیون خانه لوکس و گران قیمت با 7 اتاق خواب و 12 حمام