دکوراسیون خانه با رنگ شاد و جذاب در سبک مدرن و امروزی

یکی از جالب ترین موضوعات در مطالعه طراحی داخلی دکوراسیون خانه با رنگ شاد، پی بردن به روشی است که یک طراح با مهارت تمام در ترکیب رنگ های متفاوت در فضاهای مختلف با هارمونی و هماهنگی کامل ایجاد می کند. روشی که در آن هر فضایی در خانه داستان مشخص خود را دارد و هر کدام با مفهومی متفاوت در ذهن، ایجاد شده اند. در این مطلب با نمونه هایی بی نظیر از اشکال، رنگ ها و بافت های گوناگون در دکوراسیون منزل آشنا خواهیم شد که به معنای واقعی کلمه شاد و خواستنی هستند. در خانه های زیر، عناصر طراحی به زیبایی با یکدیگر ترکیب شده اند تا محیطی دوست دار و در خدمت خانواده خلق کنند. شاید بعضی از این عکس ها شما را به یاد خاطرات و رویاهای کودکی تان بیاندازد، به راستی که با چنین فضاهایی هر شخصی می تواند با کودک درون خودش ارتباط برقرار کند.

در نمونه اول مشاهده می کنید که چگونه رنگ نارنجی روتختی توانسته به زیبایی خود را در زمینه رنگ لیطف زرد اتاق نمایان کند. ترکیب چنین رنگ هایی با سقف و دیوار سفید و رنگ روشن کفپوش های چوبی، مخیطی رویایی در اتاق خواب بوجود آورده است. البته ورود نور طبیعی توسط پنجره بزرگ اتاق به دلبازی فضا کمک بسیار زیادی کرده است.


colorful-interior-design-ideas (2)
colorful-interior-design-ideas (4)

پرده ها نیز نقش بسیار مهمی در فضای این اتاق خواب ها ایفا می کنند. با وجود چنین پنجره های بزرگی، استفاده از چنین پرده های بلند با رنگ های شاد کاملا درست و طبیعی بنظر می رسد.

colorful-interior-design-ideas (1)

colorful-interior-design-ideas (8)

colorful-interior-design-ideas (5)

در بخش اتاق نشیمن، رنگ های اولیه کاملا ملایم در فضا پدیدار می شوند و شدت آنها بقدری نیست که خیره کننده بنظر برسند. با یک نگاه به دکوراسیون اتاق متوجه نوعی شادی و بازیگوشی در تمامی عناصر دکوراسیون خواهید شد. طراح در مدل زیر با رنگ ها، بافت ها، شکل ها، نورها و مواد موجود در اتاق نشیمن بازی کرده که نتیجه خلق محیطی کاملا یگانه و تک شده است بگونه ای که هیچ وقت از بودن در آن احساس خستگی نخواهید کرد.

colorful-interior-design-ideas (7)

colorful-interior-design-ideas (6)

colorful-interior-design-ideas (3)

در ادامه مدل های دیگری از این طرح های شاد را مشاهده خواهید کرد.

colorful-interior-designs (1)

colorful-interior-designs (2)

colorful-interior-designs (3)

colorful-interior-designs (4)

colorful-interior-designs (5)

colorful-interior-designs (6)

colorful-interior-designs (7)

colorful-interior-designs (8)

colorful-interior-designs (9)

دکوراسیون خانه با رنگ شاد

colorful-interior-designs (10)