دکوراسیون و جدیدترین مدل اتاق کودک پسر و دختر / عکس

طراحی اتاقی زیبا برای کودکان می تواند چالش برانگیز باشد چرا که باید خشنودی بچه ها و همچنین والدین را بدنبال داشته باشد. مدل اتاق کودک از جمله مکان هایی در خانه است که اکثر والدین تمایلی به عوض کردن دکوراسیون اتاق کودک به صورت سالانه یا در مدت زمان کوتاه را ندارند. بنابراین طراحی اتاق کودک باید طوری باشد که بتواند با رشد کودک همگام باشد؛ مدل اتاق کودک حتی در زمان نوجوانی فرزند هم می تواند برای او مناسب باشد.  مدلهای دکوراسیون اتاق کودک  که در این مطلب مرذفی خواهیم کرد توسط شرکت معماری اوکراینی DA Design طراحی شده اند. این اتاق عناصر شادی و سرگرمی که لازمه اتاق هر کودکی است را در خود دارند و در کنار آن طوری طراحی شده اند که در عین کاربردی بودن ساده، شیک و کاملا راحت باشند.

در نگاه اول شاید استفاده از پالت های رنگی ساده و اولیه، انقلابی بنظر نرسند اما مطمئنا روشنایی زیادی در طراحی اتاق کودک بوجود می آورد و تاثیر زیادی بر زیبایی اتاق می گذارد. با اضافه کردن اشیای جالب و سرگرم کننده مانند نقاشی هایی از اَبرقهرمانان داستان های کمیکی، داستان های هفت خوان رستم فردوسی یا حتی استفاده از اسکلت چوبی دایناسورها می توانند فضایی تخیلی و آینده نگرانه در اتاق بوجود بیاورند بدون اینکه برای اتاق کودک نامناسب بنظر برسند. در طراحی مدل اتاق کودک سعی کنید از وسایل ساده و جمع و جود استفاده کنید تا فضا برای ایده پردازی کودکان و غرقش شدن در تخیلاتشان به اندازه کافی وجود داشته باشد مثلا استفاده از میز مطالعه ساده می تواند این فضا را برای آنها محیا کند یا حتی استفاده از پاکت های پارچه ایی که از دیوار آویزان می شود می تواند مکان مناسبی برای ذخیره سازی وسایل کودک باشند تا از گرفته شدن فضا جلوگیری شود. شلف و کمد هایی که ترکیبی از کمد و تخت هستند هم گزینه بسیار مناسب دیگر در راستای تحقق این اَمر هستند.

فاکتور مهم دیگر استفاده از رنگ مناسببرای انواع مدل اتاق کودک است. برای اتاق کودک رنگ های شاد و سرگرم کننده مناسب است همچنین نباید فراموش شود که برای اتاق کودک از رنگ های فاقد مواد شیمایی و مقاوم در برابر لکه و ثابل شست و شو انتخاب کنید. برای مثال ترکیب رنگ آبی و زرد می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

در زیر تعدادی از نمونه های طراحی اتاق کودک که توسط شرکت DA Design انجام گرفته را مشاهده میکنید،  همچنین در آخر تعدادی عکس اتاق کودک با طراحی های متفاوت و شیک را خواهید دید.

1

مدل اتاق کودک شیک و جالب

2

طراحی داخلی اتاق کودک

3

موضوعات مرتبط:

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری اتاق کودک / عکس

تزیین دیوار اتاق کودک – انواع مدل طراحی و نقاشی اتاق کودک

عکس اتاق خواب و مدل تخت دو نفره شیک و زیبا / تصاویر تختخواب

4

طراحی و مدل اتاق کودک مدرن

5

جدیدترین مدلهای طراحی اتاق کودک

6

دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق کودک پسر و دختر شیک و جالب

7

8

9

10

11

12

13

تعدادی عکس از مدل  اتاق کودک پسر و دختر با طراحی زیبا و خاص

children-interior-design-kids-room (5)

children-interior-design-kids-room (4)
موضوعات پر بازدید:

انواع مدل سرامیک طرح پارکت زیبا و شیک + عکس کفپوش طرح چوب

مدل های کاناپه و مبل راحتی ترکیه جدید و شیک / عکس مبلمان ترک

مدل لوستر ، مدلهای جالب عکس لوستر پذیرایی جدید

children-interior-design-kids-room (3)

دیزاین اتاق کودک مینیمالی  زیبا

children-interior-design-kids-room (2)

طراحی اتاق کودک پسر بسیار شیک

children-interior-design-kids-room (1)

طراحی و دیزان اتاق کودک دخترانه صورتی

children-interior-design-kids-room (7)

children-interior-design-kids-room (6)