دکوراسیون اتاق کودک با طرح هایی سرگرم کننده و رنگارنگ

استفاده از مقدار زیادی رنگ های مختلف و شاد در دکوراسیون اتاق کودک کار آسانی نیست و به تنهایی نیز نمی تواند دکوراسیون اتاق را دگرگون کند. در این مطلب به بررسی تعدادی از تازه ترین دکوراسیون های رنگارنگ طراحی شده برای اتاق کودکان می پردازیم که فاصله بسیار زیادی از یک اتاق کودک معمولی دارند. نه تنها هر اتاق بیشترین استفاده را از حضور نور طبیعی در فضا می کند بلکه در کنار آن از رنگ ها و الگوهای متنوع و بعضاً پیچیده استفاده می شود تا علاوه بر خلق اتاقی مطابق با خواسته های کودک، مدرن، زیبا و چشم گیر نیز باشد.

اولین اتاقی که به بررسی آن خواهیم پرداخت برای اشتراک گذاری فضا بسیار خلاقانه عمل کرده است. در بسیاری از اتاق هایی که برای دو کودک طراحی می شوند معمولا نحوه تقسیم کردن فضا نامناسب بوده که باعث تنگ شدن و دلگیر شدن فضای کلی اتاق می شوند. همچنین تعداد دیگری از اتاق ها نیز کلاً از فضای خصوصی برای هر فرزند برخوردار نسیتند و کل اتاق یک تکه است که برای دو کودک  (برادر و خواهر) مناسب نخواهد بود. جدا سازی فضای یک اتاق برای دو کودک از دید خود کودکان نیز بسیار دلپذیر خواهد بود و به یک تجربه ارزشمند برای آنها بدل خواهد شد. اتاقی که مشاهده می کنید برای دو بردار و خواهر در نهایت آرامش و زیبایی طراحی شده است. اتاق به وسیله یک پارتیشن دیواری جدا شده است که با هوشمندی تمام در آن کتابخانه و میز کار و تحریر برای هر دو کودک جاسازی شده است. بعلاوه در هر سمت اتاق از الگوهای متفاوت استفاده شده تا هر کدام از فرزندها فضای شخصی و مورد علاقه خود را داشته باشند.

kids-room-decoration-designs (8)

kids-room-decoration-designs (11)

مطالب مرتبط:

کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان مدل دخترانه و پسرانه

زیباترین مدل های قفسه و کتابخانه کودکان – اتاق کودک

تزیین دیوار اتاق کودک – انواع مدل طراحی و نقاشی اتاق کودک

kids-room-decoration-designs (12)

kids-room-decoration-designs (6)

kids-room-decoration-designs (5)

kids-room-decoration-designs (4)

kids-room-decoration-designs (3)

kids-room-decoration-designs (2)

kids-room-decoration-designs (1)

kids-room-decoration-designs (7)

kids-room-decoration-designs (9)

kids-room-decoration-designs (10)

اتاق دومی که با آن آشنا خواهید شد از تِمی کاملا فضایی در دکوراسیون خود استفاده می کند. اتاقی که مناسب عاشقان آسمان و زل زدن به ستارگان در شب، با هر سن و سالی است. قرص ماهی که در بالای تخت نصب شده در شب می درخشد که در کنار تلسکوپی پیشرفته در اتاق، هر فردی را که به درون اتاق پا می گذارد مشتاق به گشتن آسمان شب برای رصد ستارگان و شهاب سنگ ها می شود.

kids-room-design-ideas (3)

kids-room-design-ideas (1)

مطالب پر بازدید:

مدل چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن شیک، مدرن و متفاوت

مدل تخت خواب یک نفره / دکوراسیون اتاق خواب جوان

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی / عکس

kids-room-design-ideas (2)

kids-room-design-ideas (4)

دکوراسیون اتاق کودک

kids-room-design-ideas (5)