دکوراسیون اتاق کودک با رنگ قرمز همراه با چیدمانی اصولی

بهترین چیز هنگام تزیین دکوراسیون اتاق کودک، آزادی در انتخاب های متعدد پیش رویمان است. هنگام تزیین اتاق کودک در انتخاب رنگ ها، الگوها و سبک های طراحی با هیچ محدودیتی روبرو نیستیم. دکوراسیون اتاق کودک با رنگ قرمز یکی از نتایج همین آزادی عمل در تزیین فضای استراحت و سرگرمی کودکان است. همانطورکه می دانید رنگ های بسیار روشن و قوی مانند قرمز برای سایر اتاق های خانه اگر مقدار زیاد استفاده شود از لحاظ بصری ناراحت کننده و نامطلوب بنظر می رسد اما همین رنگ ها در اتاق کودک بسیار دوست داشتنی و دلپذیر بنظر خواهند رسید.

با روی کار آمدن طرح های مدرنی که همزمان با سن کودک رشد می کنند و بگونه ای تا سنین نوجوانی برای وی مناسب هستند، استفاده از رنگ ها روشن در زمینه رنگ های حنثی مانند سفید، بیشتر و بیشتر بین مردم طرفدار پیدا می کنند. در این مطلب با اتاق هایی آشنا خواهید شد که دقیقا همین استایل طراحی را در دکوراسیون خود پیاده کرده اند.

استفاده از رنگ قرمز در اتاق کودکان مسلما نسبت به اتاق بزرگسالان بسیار لذت بخش تر و البته تاثیر گذارتر است. در اتاق بزرگسالان معمولا به این رنگ بعنوان یک رنگ ریسکی و اندکی جلف نگاه می کنند در صورتی که در اتاق کودک به هیچ عنوان اینگونه نیست. اگر رنگ قرمز را به صورت درست و مناسب استفاده کنید، نتیجه کار دقیقا همان چیزی خواهد شد که طراحان از آن بعنوان جلوه بصری خارق العاده، پرانرزی و فریبنده یاد می کنند.

شما می توانید رنگ های زیادی را در اتاق کودکان بکار ببرید بدون اینکه اغراق آمیز یا خارج از فضا جلوه کنند اما سعی کنید در بین این رنگ ها حتما رنگ قرمز را هم در لیست قرار بدهید که رنگ مد سال 2016 نیز بحساب می آید. همچنین برخلاف دیگر گزینه ها، قرمز به راحتی با سایر رنگ های روشن و شاد در دکوراسیون ست می شود و علاوه بر آن دارای سایه ها و تناژهای متفاوت نیز می باشد که در شکل های زیر متناوبا از آنها استفاده شده است.

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (1)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (2)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (3)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (4)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (5)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (6)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (7)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (8)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (10)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (11)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (12)

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (13)

اتاق کودک با رنگ قرمز

Cheerful-and-chic-kids-room-with-red-accent (14)