دکوراسیون اتاق کار با ایده های جدید و اصولی برای تمرکز بیشتر

میز بدون شک یکی از مهم ترین قسمت های دکوراسیون اتاق کار است و می توان از آن بعنوان مهم ترین قطعه مبلمان در اتاق کار نام برد. وقتی صحبت از دکوراسیون و چیدمان اتاق کار یا حتی اتاق مطالعه می شود، همیشه باید به موضوع انعطاف پذیری در دکوراسیون توجه زیادی کرد. یک اتاق کار ایده آل باید راحت و البته کاربردی باشد و همزمان، با سلیقه و نظر شخصی استفاده کننده هارمونی داشته باشد، زیرا تنها در این صورت است که بازدهی افراد هنگام کار یا مطالعه افزایش پیدا می کند.

هر شخصی نیازهای مخصوص به خودش را دارد. بعضی ها دوست دارند محیط کارشان دکوراسیونی احساسی و آشنا داشته باشد طوری که آنرا مانند خانه دوم خود می دانند اما بعضی دیگر هم هستند که بدنبال از بین بردن تمام عواملی که باعث حواس پرتی شان می شود در گوشه گوشه اتاق هستند تا بتوانند با تمرکز بیشتر بروی کار خود مشغول باشند،  ممکن است افرادی بخواهند با استفاده از طرح های خلاقانه و کمی شلوغ، نقطه ای جذاب و سرگرم کننده نیز در اتاق داشته باشند تا با نگاه کردن به آن انرژی خود را بازیابند. برای هر کدام از ایده های طراحی، در شکل های زیر نمونه هایی آورده شده که مطمئنا سلایق بسیاری از افراد را پوشش خواهد داد.

برای مثال در شکل زیر مشاهده می کنید که تم دکوراسیون دفتر زیر کاملا رسمی و سنتی است اما در بین آن از طرح های مدرن هم به مقدار زیاد استفاده شده. صندلی فریمی استیل و به شکل مدل های قدیمی دارد که در کنار کشوهای اسناد سمت راست عکس کاملا جلوه ای سنتی به فضا داده است.

home-office-inspiration (1)

home-office-inspiration (11)

home-office-inspiration (2)

home-office-inspiration (3)

home-office-inspiration (4)

home-office-inspiration (5)

home-office-inspiration (6)

home-office-inspiration (7)

home-office-inspiration (9)

home-office-inspiration (10)

home-office-inspiration (12)

home-office-inspiration (13)

دکوراسیون اتاق کار

home-office-inspiration (14)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!