دکوراسیون اتاق خواب بچه مناسب دختر و پسرهای پرانرژی

اتاق خواب بچه مناسب ترین فرصت برای آوردن دکوراسیونی رنگارنگ و شاد به داخل خانه است. زمانی که کودکان به سنی می رسند که می توانند اتاق مخصوص به خودشان را داشته باشند بسیار هیجان زده می شوند تا اتاق خوابی مناسب با علاقه مندی های خود داشته باشند. البته این هیجان فقط مخصوص کودکان نیست حتی پدر و مادر ها هم از طراحی اتاق خوابی مناسب با خواسته های فرزندشان هیجان زده می شوند. همانطور که در مطالب پیشین گفتیم اولین قدم در طراحی و تزیین دکوراسیون اتاق خواب کودک سوال از خود او در مورد چیزهای است که به آنها علاقه دارد و مشتاق به داشتن آنها دراتاق خوابش است.

بعداز آن خود پدر و مادر یا طراح باید شکل مفهومی مناسب از آن خواسته را به بهترین شکل ممکن اجرا کنند. با توجه به تِم و سبک اتاق خواب، طراحی آن می تواند هزینه بر یا کم هزینه تمام شود، اینکه اتاق خواب بچه چقدر هزینه بردار است کاملا به والدین بستگی دارد که چقدر حاضر هستند برای تبدیل شدن رویای فرزندشان به واقعیت هزینه کنند. اما فقط مبحث هزینه نیست بلکه شرایط سنی کودک هم در نحوه و شکل دکوارسیون کاملا تاثیر گذار است بنابراین باید نوعی آینده نگری هم در این مورد وجود داشته باشد زیرا هیچ نوجوانی دوست نخواهد داشت در اتاق خوابی کودکانه استراحت کند. (اتاق خواب مناسب نوجوانان پسر و دختر با طراحی سرشار از انرژی)

نکته مهم در دکوراسیون اتاق خواب کودک استفاده از رنگ روشن در جای جای اتاق است. بهتر است از رنگ های شاد و روشن برای پرده پنجره استفاده کنید و همچنین این تِم را در انتخاب چراغ خواب و مطالعه کودک هم تکرار کنید. رنگ پرده و چراغ خواب بهتر است با تِم کلی اتاق خواب هارمونی و هماهنگی داشته باشد زیرا این کار دکوراسیون اتاق خواب را تمیزتر، مرتب تر و واضح تر بنمایش خواهد گذاشت. برای تزیین دکوراسیون اتاق خواب لازم نیست هزینه ای اضافی برای خرید لوازم دکوری اتاق خرج کنید. اسباب بازی های کودک برای این کار بسیار مناسب هستند. چرا که اسباب بازی ها معمولا از در رنگ ها، اندازه ها و شکل های مختلف تولید می شوند و از لحاظ زیبایی نیز در سطح کاملا قابل قبولی قرار می گیرند. بعلاوه با آویزان کردن اسباب بازی های بزرگ از دیوار و سقف، فضای کافی برای ذخیره سازی در کمدها و باکس ها بوجود می آید. در ادامه نمونه هایی از تِم زیبای دکوراسیون اتاق خواب کودکان  را مشاهده خواهید کرد. (انواع طرح و مدل کاغذ دیواری اتاق کودک / عکس)

bright-kids-room-design-ideas (1)

bright-kids-room-design-ideas (2)

bright-kids-room-design-ideas (3)

bright-kids-room-design-ideas (4)

kids-room-decor-idea (1) kids-room-decor-idea (12) kids-room-decor-idea

bright-kids-room-design-ideas (5)

bright-kids-room-design-ideas (6)

bright-kids-room-design-ideas (7)

bright-kids-room-design-ideas (8)

bright-kids-room-design-ideas (9)

bright-kids-room-design-ideas (1)

bright-kids-room-design-ideas (10)

bright-kids-room-design-ideas (11)

bright-kids-room-design-ideas (12)

bright-kids-room-design-ideas (13)

اتاق خواب بچه

bright-kids-room-design-ideas (14)