دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش / عکس و طراحی

خواب خوب شبانه یکی از بهترین راه ها برای سالم ماندن است و هیچ وقت نباید به آن بی توجهی شود. علاوه بر سلامت خواب بروی فعالیت بدنی در طول روز و شاد بودن هم تاثیر بسیار زیادی دارد. برای داشتن خوابی آرام در خانه خود اولین چیز داشتن اتاق خوابی مناسب و ایده آل است. وقتی در تخت خوابتان قرار میگیرید باید از بودن در آن احساس آرامش کنید. از رنگ ها و بافت ها گرفته تا فریم تخت همگی در این موضوع تاثیر گذارند. اتاق خواب هایی که در این مطلب معرفی خواهیم کرد دارای دکوراسیونی نه تنها زیبا بلکه اتاق خواب آرامش بخش و لذت بخش نیز هستند طوریکه با دراز کشیدن در آنها فقط بفکر رویاهای شیرین خود خواهید بود.

اتاق خواب با این منظره زیبا جنگل و طبیعت را فقط می شود در بالای ابرها متصور شد. کفپوش اتاق خواب از چوب طبیعی ساخته شده که در کنار گیاهان گلدانی زیبا و منظره تماشایی ترکیبی کامل از طبیعت را به شما هدیه می دهد. سایبان تخت هم در نوع خودش جدید و زیبا کار  شده است که از فریم تخت بالا آمده و شکلی مدرن به تخت خواب داده است.

2

3

4

5

موضوعات مرتبط:

چیدمان مدل اتاق خواب تختخواب دو نفره + عکس – دکوراسیون

نکاتی برای انتخاب پرده اتاق خواب + عکس

مدل تخت خواب دو نفره با طراحی خلاقانه برای اتاق خواب / عکس

1

دکوراسیون اتاق خواب زیر بیشتر طرحی زنانه و فمنین گونه دارد که توسط  Duc Jimmi طراح خلاق ویتنامی ساخته شده است. استفاده از الگوهای متفاوت در این اتاق مانند صندلی سیمی میز نوعی حس آرامش و سکون را در اتاق بوجود آورده است. البته سیستم روشنایی هالوژنی هم با ایجاد کردن این حس گرم و آرام کمک زیادی کرده است.

6

7

9

8

موضوعات پر بازدید:

مبلمان چرم و لوکس ایتالیایی شیک / عکس

طراحی و دکوراسیون هال و اتاق نشیمن اسپرت / پذیرایی مدرن و شیک

عکس انواع مدل روشویی کابینت دار سرویس بهداشتی

10

11

این اتاق خواب نمونه کامل و بسیار زیبا از اتاق خواب های شهری و آپارتمانی می باشد. رنگ طلایی که از تاج سقف در حال درخشش و ریزش به سمت پایین دیوار است با تم صورتی تیره اتاق ترکیبی بسیار دلنشین را بوجود آورده است که پیچیدگی های زندگی شهری را از ذهن بیرون می برد و شما را آماده یک خواب گرم و نرم می کند.

12

13

14